551 Shares 4800 views

Kara Delevin i Enni Klark: Zdjęcia i biografie

Supermodelka Kara Delevin dawna w prasie o jego biseksualizm. Od tamtej pory, była w związku z kilkoma dziewczynami, ale wszystkie te powieści były krótkotrwałe. A potem w życiu modelu jest amerykański wokalista i muzyk.

Kara Delevin i Enni Klark

Model i muzyk od dawna wiedział, jak ukryć swój związek z prasy uwagi. Ich miłość stała się znana dopiero po kilku miesiącach. Kara Annie dotykania obsługiwane siebie na pokazach, koncerty. Przez długi czas para była bardzo szczęśliwa. W prasie zaczęły pojawiać się pogłoski, że Kara Delevin i Enni Klark zaręczyli.

Jednak w pewnym momencie między dziewczynami miał zaburzenia. Model ten jest coraz częściej zaczął rozprzestrzeniać się w sieciach społecznych smutny obraz, sugerując jej złamanego serca. Paparazzi nie jest tak często caught para razem. Wkrótce pogłoski, że Kara Delevin i Enni Klark rozstaliśmy. A potem pojawiły się doniesienia, że nowy model był ukochany kolega na wybiegu Kendall Jenner. Jednakże, nie ma odstęp od Annie, bez związku z Cara Delevingne Kendall jest nie potwierdzona.

Enni Klark

Umiłowani supermodelka urodzony w Stanach Zjednoczonych. Przed media opublikowały zdjęcie w której Kara Delevin i Enni Klark razem, bardzo niewiele osób wiedziało o piosenkarka indie pop. Jednak ona miała grono lojalnych fanów.

Anne zasłynął pod nazwą St. Vincent. Postanowiła się znany pod tą nazwą w pamięci walijskiego poety D. Thomas, który zmarł w szpitalu St. Vincent. W jednym z wywiadów piosenkarka przyznała, że pierwszy raz usłyszałem nazwę utworu Nika Keyva.

Anne gra na gitarze i klawiszach. Jednym z najważniejszych etapów w jej karierze było stworzenie ścieżki dźwiękowej do filmu „Zmierzch. Saga. New Moon ".

Kara Delevin

Niektórzy ludzie są znane od pierwszych dni jego życia. Stało się to z Kara. Urodziła się w jednym z najbogatszych brytyjskich rodzin związany był z królewskiej dynastii. Oprócz Kara, rodzina wychowana jeszcze dwie córki, z których jedna, mak, stała się wzorem.

Pomimo faktu, że Cara Delevingne mógł sobie pozwolić, aby nie pracować i żyć na pieniądze z jego rodziny, postanowiła zbudować karierę. A następnie rozpoznawane ukochanego, wspina się do sukcesu modelu umieścić na pierwszym miejscu i drugiej miłości zażegnane. Wielu projektantów, który miał okazję pracować Kare, przyznał, że wesoła dziewczyna niezwykle pracowity.

Po osiągnięciu sukcesu w karierze modelki, Cara Delevingne postanowił spróbować swoich sił w filmie. Role zaczęła natychmiast otrzymać. Prawdziwy przełom dla Cara Delevingne rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy wyszła kilka filmów. Obraz „Paper Towns” wielbili ją wśród nastolatków.

Nie ma dziewczynę z wyglądu i paparazzi. Są one ściśle monitorowane przez jak żywo Enni Klark i Kara Delevin. Zdjęcie pary stale pojawiły się w prasie.

Znane osoby nie jest łatwo ukryć swój związek z pola widzenia kamer. Nie ma wyjątków, Kara Delevin i Enni Klark. Jednak obecna sytuacja jest znany tylko przez dziewczyny.