624 Shares 7245 views

Dane z pianki: prosty i piękny

Ludzkie pragnienie piękna jest zawsze mile widziane. Oraz tworzenie dzieł sztuki z różnych różnych materiałów pomaga upiększyć każdy obszar na wakacje lub ustawić otrzymanego produktu do oczu radości przez długi czas. Dane z pianki sprostać zadaniu.

Zalety produktów

Obszerne kształty z pianki stają się niezbędnym atrybutem każdego projektanta w pracy na dekorowanie pokoju na ślub lub rocznicę. Polistyrenu są piękne rzemiosło w strefie podmiejskiej lub przylegające do powierzchni domu. Zalety produktów polega na tym, że mają właściwości, które nie są opętani przez jakiegokolwiek innego materiału.

  • Lekkość. Rzeczy tego materiału są lekkie, dzięki czemu można łatwo umieścić je na ścianach, jak wystrój.
  • Objętość. figurki z pianki mogą łatwo dać żądaną formę, wykonaj szkic przygotowane bardzo dobrze.

Ponadto, materiał ten nie jest podatna na reakcję z cementem, gipsem, pokrycia dachowego, nie będzie go lub amoniak lub związek z kwasem organicznym szkody. Należy jednak pamiętać, że polistyren natychmiast reaguje na działanie cieczy, która składa się z acetonu lub benzen.

narzędzia

Aby utworzyć kształty z pianki z rąk powinien zaopatrzyć się kilka narzędzi:

  • Szkic. Obraz, z którego stworzy postać powinna mieć wyraźne szczegóły i uwzględnia szerokość zakresu przyszłego dzieła. Nie będzie źle mieć wielokrotne kopie szkiców, jeśli element jest zbyt wyrafinowany krawędź.
  • Kawałek pianki. Powinno to być brane pod uwagę przy obliczaniu grubości produkcji ojczystego. Dla wyniku jakościowego lepiej jest wziąć polistyrenu o drobnoziarnistej strukturze. On będzie mniej kruszonka i rzemiosło będzie gładkie krawędzie.
  • Jigsaw. To narzędzie pozwala na cięcie zbędnych powierzchni kawałka i utworzenia produktu jako całości.
  • Nichromu drutu lub metalowe struny, SAW, piła do cięcia zbędnych części pianki.
  • Maszyna jest wspieranie obrabiany. Z małą ręcznie robione artykule muszą maszyna nie jest konieczne, ale jeśli obrabiany przedmiot posiada dużą liczbę części, a rozmiar jest wielki dla rąk, warto pomyśleć o ustalenie.

Niektórzy mistrzowie przed rzeźba podgrzewaną narzędzia tnącego na gładsze krawędzie wyrobu. Ponadto, taka operacja nie pozwala piana się rozpadać.

Zdobienie wyrobów stosowanych w pokoju

Dane z pianki same służyć materiał pośredni pomiędzy rzemiośle i gotowego materiału. W celu doprowadzenia produktu do estetycznego wyglądu można wykorzystać szereg dodatkowych elementów. Może to być papier lub tkanina wystrój, jeśli formularz ma być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych. Piękny wygląd produktów wewnątrz z pianką, ozdobione skóry. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i odrobiny wyobraźni można stworzyć coś do wielokrotnego użytku.

Dekorowanie produktów na ulicy

Rzemiosła do stosowania w działkach wymagają większej staranności w końcowej obróbki produktów. Przede wszystkim, powinniśmy pomyśleć o właściwościach ochronnych produktu od zjawisk atmosferycznych. może to być cement, pianki, gipsu do robót zewnętrznych lub gips, które zapewnia żądaną twardość i strukturę pianki. Ważenia jakiegoś materiału konstrukcji mogą zostać oddane jako wnętrza produktu, a umieszczone na wierzchu. Po wysuszeniu warstwy ochronnej można rozpocząć kolorowanie obiektu, tylko pamiętać o wyborze materiału – farby na bazie nafty, benzyny może spowodować uszkodzenie produktu gotowego.