166 Shares 2306 views

Aleksandr Powietkin: biografia i najlepsze walki rosyjskiego boksera

Boks – jest to gra dla prawdziwych mężczyzn, którzy mają dobre przygotowanie fizyczne i silny charakter. Konieczne jest, aby walczyć, aby przetrwać z godnością i jednocześnie pokazać widzom żywe bitwę. Rosja słynie z bokserów na świecie, lśniących przykładów – Nikołaj Wałujew i Aleksandr Powietkin. Należą one do kategorii wagi ciężkiej.


Wczesne lata boksera

Urodzony Povetkin Aleksandr Vladimirovich 2 września 1979 roku w mieście Kursk. Od dzieciństwa, chłopiec lubił karate i sztuki walki. Na trzynastu zacząłem boks. Jak na swój wiek, był zbyt cienki i wysoki dzieckiem. Ale w postać Aleksandra udział odwagę i determinację. Początkowo udał się do pociągu z jego młodszy brat Władimir, który trener za bardziej obiecujące. Ale z powodu niedawnego zakażenia Junior kariera dobiegła końca. Więc Aleksander poszedł na polu sam. Początkowo nie brał ten sport poważnie, ale pierwszy turniej przyniósł mu zwycięstwo – w 1995 roku w mistrzostwach młodzieży Rosji.

Aleksandr Powietkin jest zawsze bardzo poważnie i starannie przeprowadzone szkolenie przygotowawcze przed walką. Przeciwnicy specjalnie wybrał te, które są silniejsze, pomaga uodpornić i domagać się od niego więcej. Takie podejście pozwoliło Alexander triumfować we wszystkich bitwach.

W 1997 roku Mistrzostwa Europy wśród juniorów wziął udział Povetkin, ale niestety przegrał. Takie wydarzenie nie złamał sportowcem, ale tylko popychany do bardziej intensywnego treningu. A trzy lata później zdobył gola – zdobył European League zawodowej.

Zwycięstwo Povetkin 2001-2005 w Boksie

Oprócz sportu, Aleksander był nadal w oddziale Instytutu Prawa w Moskwie w Kurskiem. Nie było trudno połączyć ulubione rzeczy z pracy, więc zawodnik pomyślnie ukończył Uniwersytet ukończył.

W boksie amatorskim biografii Aleksandra Povetkina jest związana z masą nadciężkiego. W tej kategorii wagowej od dłuższego czasu, to samo przywódcą był Aleksey Lezin. Ale Aleksander służy do wygrania – tyle jego charakter. Udało mu się zyskać akceptację wśród bokserów wagi ciężkiej. W 2001 Povetkin wygrywa kolejną walkę i osiąga pożądany efekt – wypiera lidera Lesina. W świecie boksu to było bardzo niespodziewane wieści, a Sasha natychmiast uwzględnione w drużynie narodowej.

Nie mniej udany był sportowcem i 2002. W lutym i marcu, zdobył dwa międzynarodowe turnieje – Rzym oraz Płowdiw. W maju, on zapewnił sobie tytuł najsilniejszego wagi ciężkiej w krajowych mistrzostwach Rosji. Aw sierpniu zdobyła mistrzostwo Europy.

W 2004 roku bokser Aleksandr Powietkin wziął udział w Igrzyskach Olimpijskich i Mistrzostwach Europy, gdzie również pokazali świetny umiejętności i wygrał.

Się po drabinie kariery

Kiedy Povetkin okazało 27, zaczął boks zawodowy. Grał pod patronatem firmy promocyjnej niemieckiej. Konkurs odbywa się głównie w Niemczech. Wszystko szesnaście walk sportowiec wygrał. W boksie zawodowym światowej Aleksandr Powietkin nie zmienił swój styl: jest często atakowany był agresywny. Ten zawodnik porusza się dobrze w ringu, przewiduje trafienia przeciwnika. Stała duży wysiłek przyniosły pozytywne rezultaty. Od 2005 do 2010 roku, profesjonalny boks bokser odbyło dziewiętnaście walk. Ważne jest, aby pamiętać, że we wszystkich meczach zdobył zwycięstwo w przeważającej części przetłoczeń.

Przeciwnicy Aleksandra Povetkina

W trakcie swojej kariery sportowej bokser walczył przed silnymi przeciwnikami. Wierzył, że profesjonalny powinien wybrać przyzwoitą parę. Rzeczywiście, im silniejszy przeciwnik, tym lepiej, aby wygrać.

Omawiając walcząc Aleksandra Povetkina eksperci prasowych i rosyjskich często przedstawienia swojej wersji wydarzeń, próbując odgadnąć, kto wygra, jeden z bokserów, które będą taktyka.

W Atenach (na Olimpiadzie), Alexander pokonał kazachskiego Muktarhanom Dildabekovym. Ten srebrny medalista z Igrzysk Olimpijskich 2000 w Sydney. Również bokser pokonał swojego długoletniego przeciwnika Roberto Camarelle (włoski).

W Ameryce, w stanie New Jersey, Aleksandr Powietkin i Mariush Wach spotkali się w sparingu. Rosjanin i Polak pod okiem swoich trenerów wystawił wspaniałą walkę. Po walce Wach powiedział, że to był zaszczyt pracować w tandemie z Povetkin dla niego. On uważa, że jednym z najlepszych bokserów wagi ciężkiej na świecie.

Nadchodzące walki z Kliczko

Stopniowo, rok po roku, sportowiec poprawiła jego umiejętności coraz ciężej trenować. A w 2013 roku była gospodarzem najbardziej wyczekiwanych walki – Aleksandr Powietkin vs Wladimir Klitschko. Więcej niż pięć lat, wentylatory i sami bokserzy spodziewać tę walkę w ringu. Gazety opracowali intrygujący tytuł artykułu. Na forach poszedł trwającą dyskusję o nadchodzącej walce.

Eksperci w dziedzinie boksu powiedział, że większe szanse, aby wygrać z Władimirem. Po tym wszystkim, Kliczko i więcej doświadczenia, a on ma wyższą klasę. Bukmacherzy dają Povetkin około 15 procent szans na wygraną.

Fizycznie silniejszy Kliczko Alexander, jest on wyższy, dłuższe ramiona, uderzyć mocniej. Ale jest jedno „ale”! Povetkin mają chęć do wygrania był dwukrotnie silniejszy.

Porady przed walką

Przed walką, Alexander jest stale stara się pomóc dobre słowo. Eksperci pamiętać, że musi zrobić, jak się zachować. Wielu uważa, że Kliczko wygrać, trzeba go znokautować. To brzmi trochę bezczelny i arogancki, ale warto spróbować.

Eksperci sportowe przewidział twardą walkę, ponieważ każdy z bokserów ma coś do udowodnienia! Wszystkich zainteresowanych w wyniku bitwy, jak Aleksandr Powietkin, Wladimir Kliczko – silnych zawodników. Walka miała być jasne i spektakularne. Miliony Rosjan i Ukraińców się doczekać tej walki.

Krótko o wroga Povetkin

Wladimir Kliczko – zawodowy bokser, ma duże doświadczenie. Podczas swojej kariery spędził 62 walki, 60 z nich wygrał (50 przez nokaut). Jest to silny rywal. Vladimir pozyskać takich znanych bokserów, Ruslan Chagayev, Devid Hej, Mariush Wag. Trzyma tytuły WBO, WBA, IBF, IBO. Kliczko wysokości 198 cm, ciężar – 109 kg, ramiona wahliwe – 206 cm.

Vladimir posiada również pas mistrzowski według magazynu The Ring. Ten wróg nie można lekceważyć. I Aleksander z wielkim szacunkiem, ale bez strachu, należał do Włodzimierza.

Długo oczekiwana walka!

I 05 października 2013 odbyła się walka między Kliczko i Povetkin. To była naprawdę interesująca walka profesjonalny. Alexander wygrał porażki, ale przetrwał wszystkie dwanaście rund. W ciągu ostatnich pięciu lat kariery Kliczko Povetkin był trzecim kandydatem, który słyszał ostatni dzwonek, stojąc na nogach. Zanim to było wysokiej klasy bokserzy devid Hey i Mariush Vah.

Każda runda Kliczko z Povetkin była napięta, publiczność zamarła w oczekiwaniu. Bout wszystkie poświaty i staje się bardziej interesująca, wynik był trudny do przewidzenia. Choć mały wyższości Vladimir nadal był zauważalny. W siódmej rundy był trudny moment dla Aleksandra, nie mógł oprzeć się wpływ ukraiński bokser. Ale Rosjanie wstał i kontynuował walkę. Vladimir na konferencji prasowej powiedział, że gdyby mógł zakończyć walkę wcześnie, nie przegap takiej szansy. Ale Povetkin okazał się godnym przeciwnikiem.

Zamierzenia rosyjski bokser

Po upadku sportowca nie jest stracone serca, a tylko zwiększył swój trening. Alexander
naprawdę chce znowu walczyć z Wladimir i wygrać. Povetkin dzisiaj przewidzieć pomyślną przyszłość w boksie zawodowym. Po tym wszystkim, w tej trudnej walce, trzymał twarz. Organizatorem meczu Andrei Ryabinsky jasno, że niezależnie od wyniku walki, Alexander powita klient „Boks World” towarzystwo.

Teraz ważne jest, aby określić ścieżkę sportowca – aby zobaczyć, w jaki sposób jego historię, aby uzyskać pas mistrzowski. Trener Aleksandra Povetkina Konstantin Ju został usunięty ze swojego stanowiska. Zespół boks początkowo chciał zaprosić Freddie Roach, ale nie udało się uzgodnić. Następnie, w sprawie wzmocnienia preparatu został zaproszony amerykański Steysi Makkinli. Pracował z Gilermo Dzhonsom, który wygrał w ringu Rosjanin Denis Lebedev. McKinley w prasie stwierdził, że jego nowy protegowany – Aleksandr Powietkin – Kliczko wygra przez nokaut w dziesiątej rundzie.

zaległe pojedynki

27 października 2007 odbyła się wspaniała walka w Niemczech. W ringu poznaliśmy Aleksandr Powietkin i Kris EBOiR. Od pierwszych minut walki rosyjski bokser był w stanie odgadnąć słabych miejsc w amerykańskich konstrukcjach obronnych. Alexander pokazał dokładnie i mocno, na przemian krzyżuje się z prostych ciosów. Już w szóstej rundzie była widoczna przewaga Povetkin. Byrd pokazał cuda oporu, a nawet udało się spędzić kilka udanych ataków. Ale w jedenastej rundzie, Alexander prostu tłumione swoich przeciwników, a sekundy Chris przerwał walkę. Tak więc zwycięstwo automatycznie Povetkin wygrał.

29 września 2012 był przynajmniej zabawny walka między Aleksandra i Hasim Rahman. Z drugiej rundzie Povetkin zaczął padać dokładnie na Amerykanina. Hasim stale utrzymywane chwyt liny, tak aby nie spaść. Nie było innego walka. Nie przebierają w środkach, aby oddzielić bokserów, ale nie zatrzymał walkę. Po tym Povetkin po prostu rzucił się na Rahman i wyprodukował dwa precyzyjne uderzenie, po którym Amerykanin nie był w stanie kontynuować walki. Sędzia przerwał walkę, a Alexander obronił tytuł WBA po raz trzeci.

Walki z Cedric Boswell i Ruslan Chagayev

W 2011 roku najlepiej walcząc Aleksandra Povetkina. W Finlandii, walczył z 43-letniego Cedric Boswell, który łatwo znokautowany w ósmej rundzie. Cały mecz rosyjski zauważalnie w czołówce, ale Amerykanin był tylko próbuje bronić. 27 sierpnia w Niemczech przyszedł razem w ringu Aleksandr Povetkin i Ruslan Chagayev. Walka była bardzo interesująca: szósta runda w czołówce Rosjanie, potem przewaga została przeniesiona do przeciwnika. Pod koniec walki Povetkin Chagaev ponownie przekroczyła liczbą uderzeń. W efekcie sędziowie jednogłośnie dał zwycięstwo Aleksandra.

Povetkin – silny bokser, jego kariera w boksie zawodowym jest jeszcze nie skończony. Sportowcy trenować, wyznacza cele i idzie trudne dla nich.