516 Shares 7394 views

"City 312": zespół, zdjęcia, nazwa

znaleziono „Miasto 312” popularny zespół w 2000 roku. Grupa składa się z 6 osób. Azarenka jest solistą Swietłana, lepiej znany pod pseudonimem Aja.


Grupa "City 312"

Dlaczego to nazwa wybranej grupy „City 312”? Grupa pochodzi od stolicy Kirgistanu – Biszkeku. To właśnie tam po raz pierwszy zebrali się razem. A 312 – Numer kierunkowy miasta.

Ten zespół pop-rockowy, który jest również nazywany „Obywatele”, urodził się w 2001 roku. Pierwszy składał się z 4 osób. Występowali na pierwszy koncert pod nazwą „City 312”. Skład grupy zmieniał się w czasie. Tak, gitarzysta, znany wcześniej do udziału w grupie „Ayan”, nie mógł się oprzeć rytm życia stolicy, po zespół przeniósł się do Moskwy. Na jego miejsce przyszedł Masza (Maria Prytula).

Regularnie w zespole zmieniło perkusistów. Najbardziej znana ogółowi społeczeństwa był Igor Dzhavad-Zade, który grał razem z Butusov pełnił Zemfira, Igorem Talkovym, Kristinoy Orbakayte, Aleksandrom Marshallom i wiele innych.

W różnych okresach, bębny grał Wiktor Golovanov, znany także przez grupę „Degrees” i Sergey Kovtun.

Soundtracks

„City 312”, grupa znajdziesz w tym artykule, był jednym z niewielu zespołów, który zyskał sławę i popularność ze względu na pisanie ścieżek dźwiękowych do współczesnych filmów.

W 2006 Oksana Bychkova wycofał komiks melodramat "Piter FM". Głównym tematem filmu była piosenka „Out of range”, który wykonał grupę „City 312”. Członkowie zespołu napisałem tę piosenkę na prośbę filmowców. W sumie w filmie dwa tuziny piosenek, w tym „Underwood”, „akwarium”, „Mumij Troll” był używany, ale ten był hitem od razu po premierze. Wszystko naraz zaczął mówić o zespole, „Miasto 312”. Skład zdjęcie grupowe uczestników jest w tym artykule, został natychmiast zainteresowanie krytyków muzycznych i fanów.

W 2006 roku zespół nakręcił teledysk do piosenki „Stay”, który stał się soundtrack do filmu sci-fi Timura Bekmambetova, „Straż dzienna”. Ten skład został nawet nominowany do nagrody MTV za najlepszą ścieżkę dźwiękową roku.

Później pisał piosenki dla komedia melodramat Timur Bekmambetov „ironia losu. Sequel”, fantastyczny melodramat Eugene Bedareva „nowy kurs”.

Pierwsza płyta

Jego pierwsza płyta grupy „City 312”, wydany w 2006 roku. Nazywana była „poza zasięgiem” jako największy hit. Po wydaniu tego albumu, popularny na platformie rosyjskiego stała się kolejnym ich piosenki – „latarni”.

„Obywatele” od razu uderza jego fanów i krytyków muzycznych wszechstronność, nie boją się eksperymentować i bawić się w różnych gatunkach, od heavy metalu po jazz, a nawet rumby.

W 2007 roku, publiczność ich drugi album został przedstawiony. Album „Odwróć się.” W nim, poza głównym hitem, który stał się nazwa płyty, obejmuje takie popularne piosenki jak „213 Road”, „Dziewczyna, która chciała szczęścia.”

Następnie grupa zaczęła aktywnie koncertować. I nie tylko w Rosji i krajach byłego Związku Radzieckiego, ale także za granicą. Z grupy 312 koncertów „Miasto” Mam odwiedził Stany Zjednoczone, Polska, Niemcy, Belgia, Francja, Holandia, Wyspy Kanaryjskie.

Teraz zespół kontynuuje działalność na wycieczkę, to wydaje się, że ciężko pracuje nad nowymi piosenkami i zapisów. On nadal pisać piosenki do filmów.

th

Stała solista grupy jest Svetlana Nazarenko, znana pod nazwą fanów Aya. Urodziła się w Kirgistanie w 1970 roku. Jedyną osobą w grupie, która ma podwójne obywatelstwo (rosyjski i kirgiski).

O karierze artysty marzenie od dzieciństwa. W wieku 7 lat, stała się solistką chóru dziecięcego koncertu. W 1982 roku okazało się w ogólnopolskim konkursie sztuki ludowej, po czym zaobserwowano znanych producentów Raphael sarlyks Kirgistanu. Zaprosił ją do swojego zespołu „Araket”.

Wkrótce potem Nazarenko rozpoczął karierę solową. Brała udział w konkursach i festiwalach, zdobywając nagrody.

W ciągu 90 lat zostawiła cztery albumy solowe – „Dobranoc”, „zepsute radio”, „Music Again” i „herbata z aromatem truskawkowym”. Mimo sukcesu i popularności festiwalach w Kirgistanie, czuła, że nie może się w pełni realizować. W 2001 roku ukończyła z Kirgiskiej Instytucie Sztuki na wydziale specjalności „pop vocal”.

Wkrótce potem ona współpracę z braćmi Prytula, Dmitriy Leonid stworzyć swój własny zespół. Więc grupa „Miasto 312”. Skład, w którym solistą nie ulega zmianie, podczas swojego istnienia poniósł różne zmiany, ale trzon jest utrzymywany przez 16 lat.

W 2007 Nazarenko otrzymał najwyższą nagrodę twórczą Kirgistanie. Otrzymała tytuł Honored Artysta Rzeczypospolitej.

bracia Prytula

Dmitriy i Leonid zawarte w początkowym składzie grupy „Miasto 312”. Nazwy z nich stały się dobrze znane rosyjskiej publiczności. W zespole grają tak daleko.

Dmitry Prytula, nazywany Dim, śpiewa chórki i gra na klawiszach. On – autor tekstów Większość piosenek, które są wykonywane przez pracowników. Jest absolwentem Szkoły Głównej Muzyki, Dyrygentury Chóralnej wydziału.

Jego brat Leonid, nazywany Leon, napisał muzykę do piosenek. Ma również wykształcenie muzyczne. W tej samej szkole studiował na wydziale muzyki pop. Grupa gra na gitarze basowej.

Z biegiem czasu, zespół ma nowego gitarzystę – Dmitriy żona Maria Ileeva które miało swoją nazwę. Ponieważ aż trzech członków z nazwiskiem Prytula pojawiła się w grupie „City 312”. Grupa, która dołączyła Masha szybko staną się silniejsze tylko. Maria Prytula gra na gitarze. Jej edukacja muzyczna została ograniczona do prywatnych kursach gitarowych Aleksiej Knyshova i Timur Mardaleyshvili.

Alexander

Na drugiej gitarze w zespole „Gorod 312” gra Alexander Ilchuk. W swojej aktywnej uczelni państwowej muzyki pop i sztuki jazzowej w Moskwie i Nowosybirsku Państwowego Konserwatorium imienia Michaiła Glinki. W tych szkołach, studiował klasę gitary.

Aby zagrać w tej grupie był odlewania. Oprócz niego, w miejsce drugiego gitarzysty, osiągając kolejne trzy muzyków. Uznanych Ilchuk był bardzo późno, prawie dwie godziny. Dlatego opowiadał ten ostatni. Ale był w stanie podjąć odpowiednie wrażenie. Natychmiast po wysłuchaniu Proponuje się ponadto współpracować z grupą.

nacięcie

Innym obecny członek zespołu Leonid Nikonow, aka Nick. Ukończył Saratowie Regional College of Arts. Otrzymała dyplom w klasie perkusji. W grupie „City 312”, gra na bębnach.

Nikonov posiada bogate doświadczenie w grze na bębnach, zwłaszcza w zespołach rockowych. Ma w majątku bogatej koncertowej i pracownia.

Od 2015 roku, wraz z występów w grupie „City 312” odgrywa w nowym projekcie „Seryoga kulki POLYGRAPH”. Również działa jako muzycznej aktor wystawił Ili Averbuha.