789 Shares 5837 views

Oryginalne szyszki świecznik

Szyszki są nie tylko piękne dekoracje z ukochanym drzewem, ale również wspaniałym materiałem do tworzenia pięknych produktów. Szczególnie popularne są Świeczniki domowe wykonane z szyszek sosny, ponieważ pomagają one przynieść komfort w domu, a dom wypełniony bajecznym świecach.

Wakacje codziennie

Najczęściej rzemiosła z naturalnych materiałów z szyszek, aby zbliżające się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, święta i po prostu usunąć zakurzonej dopiero w przyszłym roku. Ale jest coś takiego jak świeca może być przydatne przez cały rok. To wszystko zależy od sposobu zdobienia wyrobów. Jeśli stosuje się połyskujące cekinami i koralikami, „dom” do świec będzie wyglądał uroczysty i chłodny bajkę. A jeśli, na przykład, guzki połączyć z kamieni morskich, ziaren kawy, a nawet cynamonu, wówczas świecznik będzie zupełnie inny widok, bardziej przypadkowy, ale jednocześnie romantyczny.

Najważniejszym wymogiem w tworzeniu wszelkiego rodzaju świeczników jest ich produkcja z materiałów niepalnych. Ponadto, nie powinno być zbyt uciążliwe, lub pojawienie się zdolności produkcyjnych i funkcjonalnych zostaną utracone. Ale dotyczy to tylko przenośne lichtarze, a jeśli są one nieruchome, stosowanie dużych torach dozwolone.

fantastyczna atmosfera

Aby stworzyć piękny świecznik z wybojami na nowy rok, nie trzeba być artystą lub wielkim mistrzem. Trzeba tylko pokazać trochę wyobraźni i używać odpowiednich materiałów. Bardzo ciekawym pomysłem jest produkcja rękodzieła bez dodatkowych szczegółów dekoracyjnych. Aby to zrobić w stożku wywiercić mały otwór w postaci świec, ale należy to robić ostrożnie tak, że materiał nie jest rozdrobniony. Jako dekoracji można użyć farbę złotą lub srebrną i blask dowolnym kolorze. Aby świecznik był ustalony na dolnych stożków należy wkleić mały okrągły ściąć drzewo. W rezultacie, wykonując wszystkie czynności prawidłowo, możemy uzyskać oryginalny świecznik, jak na zdjęciu poniżej.

Dobry świeczniku szyszek, nie tylko jego wygląd, ale również uniwersalność. Ponieważ może on być stosowany jako jednej kopii i tworzą różne kompozycje. Bardzo popularne single „Fireflies” w ukrashivanii świątecznym stole. Aby dodać ten typ świeczników wielkiej oryginalności, mogą być pomalowane w różnych kolorach i cekiny zasnąć.

magia tęczy

Miłośnicy unikalnych i kolorowych rzeczy pasują świecznik stożki, do produkcji których wymaga całą paletę kolorów. Aby stworzyć takie arcydzieło, konieczne jest, aby przygotować wiele wybojów i każdy z nich malowane w innym kolorze. Następnie trzeba wziąć duży talerz i zacząć trzymać się jej pąki, symulując górę. Lakierowane części należy skleić w taki sposób, że nie ma płyty znaku lub przestrzenie między stożkami. W tworzeniu świecznika na szczycie wzgórza istnieje kilka dziur – one służyć jako świecznik.

W takim ręcznie robione artykułu będzie najlepiej wyglądają długie i wąskie świece o różnych kolorach. Ewentualnie, kompozycja może posypać Glitter Lakier lub pasta małych kulek perłowe. W ten sposób tworzy się świecznik doskonale nadaje się do dekoracji stołu święto, albo będzie doskonałym kawałek wystrój w pokoju jako całości. Ci, którzy nie lubią dużych i nieporęcznych elementów we wnętrzu, to proponuje się przeprowadzić tego typu świecznik nie jest na dużym talerzu, a na małym talerzykiem.

wspaniały pojemność

Zobaczmy, jak zrobić proste świeczniki z szyszek (master class).

Aby to zrobić, trzeba te materiały:

 • 2 słoje z nakrętkami, o wysokiej pojemności 1 litra;
 • guzki;
 • gałązka sosny;
 • skupiska jarzębina;
 • biodra lub innego silnego jagody;
 • glicerol;
 • woda;
 • małe okrągłe świece w obręczach cyny;
 • wosk;
 • celofan;
 • tektura;
 • nożyczki.

Rozpoczynamy produkcję.

 1. Banki muszą skręcić umieścić szyszki, gałązki sosny i owoców dostępne.
 2. Gliceryna mieszany z wodą w stosunku 1: 1 i wlać zawartość puszki tuż poniżej szyjki.
 3. 2 wycięte z tektury o średnicy szyjki banków koła i zawinąć je w celofan. Potem trzeba umieścić jeden w każdym pojemniku tak, że ciecz nie sączyła się wokół krawędzi kręgów.
 4. Stopić wosk i wlać go na górnej części okręgów określonych tektury i celofanu.
 5. Pokrywy z puszki, aby małe otwory, tak aby były one mocno świece.
 6. Banki dokręcić nakrętki i wklej do otworów rzeźbione świece.

Uzyskując niesamowite rękodzieła wykonane z naturalnego materiału (stożka) mogą być wykorzystywane nie tylko w czasie ferii zimowych, ale również w dni powszednie.

łatwiejsze do nikąd

Kontynuując temat korzystania z szyszek i słoikach jak świeczniki, można utworzyć inny rodzaj przydatnych rzeczy. Zalecane stożki świecznik, a wykorzystywanie ich do dekoracji, bardzo łatwe do zrobienia. Będzie to wymagać:

 • jar;
 • guzki;
 • małe świece;
 • wstążek lub cienkich brązowy liny;
 • farba złoty lub srebrny w puszce;
 • sól;
 • cekiny srebrne;
 • złoty gwint do mocowania słupków.

 1. Bank musi wypełnić dużą soli zmieszanej z cekinów. Napełnić go około jednej trzeciej.
 2. Szyja banków przywiązać linę lub taśmę i krawat łuku.
 3. Para szyszek malowane w wybranym kolorze i dołączyć do nich złote nici (jak Boże Narodzenie zabawki).
 4. Zabezpieczyć guzki na szyjce słoika.
 5. Włóż świecę w pojemniku.

Ten podejmowania świeca jest bardzo łatwe i proste, więc praca może obsługiwać nawet dziecko. Słoik może ewentualnie dalej zadekorirovat cekinów kulek lub połówki aplikacja białego papieru.

blask ognia

Oryginalne szyszki świecznik i puszki mogą być wykorzystywane nie tylko jako obiekt tabeli. Jeśli dodać do niej kilka przedmiotów, to zamienia się w uchwycie do zawieszania świecy, która będzie dobrze wyglądać na drzewie w ogrodzie, w domu na ścianie. Jeśli zrobisz kilka z tych rzemiosł, mogą dobrze oświetlić pomieszczenie, tworząc romantyczny nastrój.

W celu dokonania takich zmian w świeczniku, trzeba będzie piękny i silny wątek lub taśmy. Muszą być na stałe przymocowany do szyjki słoika. Zamknięcie statek nie potrzebuje innej świecy nie spali.