443 Shares 2540 views

Usługa "Powiernik płatności" ( "MegaFon"). sposoby i warunki korzystania z połączeń

Dlaczego usługa „Płatność Powiernik”? „MegaFon” dba o swoich abonentów, stara się zapewnić komunikację we wszystkich sytuacjach. Zdarza się, że rozmawiasz przez telefon komórkowy o czymś bardzo ważnym, a zabraknie pieniędzy. Albo inna sytuacja: marudzić gdzieś zadzwonić do domu, aby ostrzec, że nie powinni się martwić, jak mówisz, „Niewystarczające środki”. W pobliżu No terminali płatniczych lub ruchomych punktów, gdzie można doładować swoje konto. W tym przypadku, a usługa ta jest przydatna.


Pakiet ten jest również nazywany „kredyt zaufania”. konto klienta jest na minusie, ale może wykonywać połączenia i wysyłać wiadomości SMS. Zwykle sama spółka, zanim zresetować swoje konto w telefonie, wysłać wiadomość z ostrzeżeniem oraz opis sposobu przyjmowania obiecanej zapłaty do „MegaFon”. Ten SMS oznacza kod, który trzeba będzie zebrać w celu korzystania z tej usługi.

Sposobów, aby aktywować zapłata zaufanie „MegaFon” zapewnia dużo. Można wybrać * 138 # 1 lub wysłać SMS z cyfrą 1 na numer 5138, tym samym łącząc usługi. Jeśli planujesz wydać „kredyt zaufania” z wyprzedzeniem, aby przyjść w salonie komunikacja „MegaFon” z paszportem. Opłata abonamentowa za korzystanie z tej usługi będą pobierane.

Usługi mogą być świadczone bezpłatnie lub za pieniądze. To wszystko zależy od ilości spędziłem ostatnie trzy miesiące na link, a czas stosowania aktualnego numeru telefonu. Jeśli zarejestrujesz się jako abonent przez ponad cztery miesiące temu i wystawiono łącznie ponad 600 rubli, płatność zaufanie „MegaFon” będzie łączyć za darmo. Boden limit kredytowy jest obliczana na podstawie średniej wartości kosztów komunikacyjnych w miesiącu.

Aby zapłacić połączenie jest konieczne, aby przyjść do salonu z powodu paszportu lub użyć kodu. Menedżer w salonie powie jak zrobić obiecaną zapłatę. „MegaFon” oferuje kilka opcji „wiarygodności”. Po wybraniu pakietu za pomocą SMS lub numer * 138 # 1, należy pamiętać, że wybrana kwota zostanie pobrana bezpośrednio z konta, a następnie, gdy jest to potrzebne, można korzystać z usługi. Kwota pożyczki wynosi od 75 do 1500 rubli. Gdy konto osiągnie kwotę preferencyjnego progu wyzwalania, abonent nie będzie mógł korzystać z telefonu, zostanie on zablokowany. W celu wyjaśnienia próg, należy wprowadzić kod 138 # 3.

Wyboru usługą płatną połączenia „Powiernika Płatność” „Megafon” zapewnia premie. Zgodnie z programem „MegaFon-Bonus” Trzy miesiące po podłączeniu „wiarygodność” zaczynasz naliczane premie – punkty, dzięki którym można skorzystać z bezpłatnych on-net połączeń, wysyłanie wiadomości SMS lub użyć pewnej ilości ruchu w Internecie. Dodatkowe punkty przyznawane są na okres jednego roku, aż cała pokryta jest kwotą wydatkowaną na wypłatę ufności. Można podłączyć do programu poprzez wywołanie 0510.

Jeśli chcesz, aby zatrzymać przy użyciu „wiarygodność”, trzeba wybrać numer kodu * 138 * 2 # lub udać się do kierownika, ponieważ kabiny. Pozostała część niewykorzystanej kwoty wraca do swojego konta, punkty bonusowe w tym przypadku nie są pobierane.

„Wiarygodność” jest podłączony tylko osoby, klientów korporacyjnych i abonentów z wielu numerów telefonów, że nie mogą korzystać.