777 Shares 1972 views

GYM ściany: materiały produkcyjne, metody instalacji, ćwiczenia

Drążki ścienne służyć doskonałym narzędziem do organizowania domu rożny dla zdrowia. Wspinaczka w ścianę wspinaczkową daje dzieciom doskonałą fizycznego i emocjonalnego rozładowania po dłuższym pracy umysłowej. Regularna eksploatacja sprzętu sportowego przyczynia się do ogólnego rozwoju fizycznego, poprawia elastyczność i wytrzymałość.


Drewniane ściany gimnastyczny

Projekt tego planu jest najczęściej wykonany z drewna bukowego lub sosnowego. Elementy konstrukcyjne poddawane dokładnego polerowania, po czym traktuje się dostosować i lakierów.

Wśród zalet gimnastycznych ścian drewnianych należy zwrócić uwagę na następujące:

  • obecność przyjemnego odczucia dotyku w kontakcie ze szczegółami produktów;
  • ulepszona przyczepność podczas wykonywania listew;
  • zmniejszyć prawdopodobieństwo kontuzji.

Główną wadą drewnianych konstrukcji – wystarczająco niskim marginesem bezpieczeństwa. Nawet gimnastyczny ściany wykonane z luksusowego drewna, wyrobów metalowych na czas gorszej. Wśród innych mniej materiału odpornego na wpływy środowiskowe.

Metal ścianki

Konstrukcja wykonana z metalu, wytrzymała. Poszczególne artykuły są w stanie wytrzymać ciężar użytkownikom przekraczającym 150 kg. Dlatego metalowa ściana bary odpowiednia dla dorosłych, jak i dla osób, które zamierzają trenować z ciężarami. Produkty tego planu może być uzupełniony o szerokim zakresie Załączniki: ławki i barów, wszystkie rodzaje podpór na szkolenia z sztangą i hantlami.

Jakie są wady metalowych prętów ściennych? Żelazo szybko chłodzi. Dlatego praca na takim symulatorze nie jest zbyt wygodne. Od powierzchni szczeble szybko polerowane rąk podczas pracy, metalowe gimnastyka projekt jest uważany za niezbyt bezpieczne.

Rodzaje mocowań

Istnieje kilka sposobów mocowania prętów ściany w pozycji statycznej:

  1. Mocowania do ściany za pomocą szpilki U-kształtne.
  2. Montaż oprawy dystansowe, które są umieszczone między podłogą a sufitem.
  3. Metoda mieszanych – ściana siedzi na rozporek, a następnie przykręcić do ściany.

Jest uważany za najbardziej niezawodny jeden dla barów mocowanie ścienne sposób mieszany. Jednak te ostatnie nie zawsze mogą być zrealizowane w danym obszarze.

Ćwiczenia na barach ściennych

Podstawowe ćwiczenia na prętów ściennych jest uważany za wzrost nóg. Do jego wykonania wystarczy powiesić na barze i relaks w jak największym stopniu, co będzie rozciągnąć ciało. Następnie powoli unieś nogi, utrzymując je w pozycji równoległej do podłogi. Prawidłowe wykonanie ćwiczeń promuje staranne badania mięśni brzucha i grzbietu.

Aby rozciągnąć mięśnie pleców dopasowanie zgięcie stopy w pozycji wiszącej. W celu dostarczenia ładunku do żądanego obszaru, trzeba chwycić pasek z obu rąk, rozciągnąć, a następnie mocno pociągnąć SOCKS siebie.

Inne skuteczne ćwiczenia – przysiad w powietrzu. Aby wykonać następujące rozprostować nogi na dole paska, trzymając dłonie na ścianie klatki piersiowej. Przysiady wykonywane są z prostym grzbiecie. Ponadto, cały ciężar powinny mieścić się na nogach. Podnoszenie odbywa się wyłącznie dzięki wysiłkom rękach. Regularne ćwiczenia pozwala na dźwięk mięśnie pośladków, wzmacnia wewnętrzne ud.

Konkludując

Jak można zauważyć, ściana wspinaczkowa otwiera możliwości dla organizacji skutecznego szkolenia dla wszystkich członków gospodarstwa domowego. Szczególnie przydatnym narzędziem szuka ludzi, którzy prowadzą siedzący tryb życia i wymagają okresowej trening.

Takie struktury zajmują minimalną przestrzeń. Ale obecność dodatkowych elementów można zbudować w swoim mieszkaniu prawdziwy kompleks sportowy.