510 Shares 4519 views

Nowy ZIL – limuzyna dla prezesa

To stworzyło pojęcie klasy luksusowych samochodów dla górnej rosyjskiego kierownictwa, pojazdu Zil-4112R. Oczekuje się, że nowy ZIL zastąpi Kremlin opancerzony „Mercedes” lub, co najmniej, będą dzielić się z niemieckimi limuzyny Pullman zadaniem przesuwając prezydenta Rosji i innych najwyższych urzędników w państwie.


ciągłość

Rozwój Zil-4112R zaangażowany w ZAO „Depo-ZIŁ”, eksperci z firmy w tym czasie brali udział w tworzeniu samochodów dla Breżniewa, Gorbaczowa i Jelcyna. Parametry techniczne odnowionego Kremla limuzyny prześledzić ciągłość zewnętrzny następujące główne kierunki poprzednich modeli. Nowy ZIL w dużej mierze odzwierciedla zewnętrzną poprzednika danych, ZIL-41047, ale inne cechy Zil-4112R różnią się radykalnie od modelu 41047.

salon

Radykalne zmiany przeszedł wnętrze, nowa wersja posiada dodatkowe funkcje zwiększające poziom komfortu. Projektanci „Depo-ZIL” starał się zachować ogólny układ kabinie typu Pullman, tak aby nie zakłócać ich zwykłym otoczeniem dla pasażerów. Ale w tym samym czasie nowy Zil-4112R zyskał wiele nowych produktów – foteli chowany licznik, wysuwanymi mini-bary. Lodówka konfiguracja set-data. Klimatyzacja w kabinie pasażerskiej jest zaprogramowany komputer pokładowy, w lewym obszarze mogą być obsługiwane przez jedną temperatury w prawa innych. Regulacja klimatu może kontrolować kierowcę i wszystkich pasażerów w kabinie, za pomocą prostego przycisku.

autobus

Nowa limuzyna Zil-4112R otrzymała przestronny bagażnik po koło zapasowe z bagażnika przeniosła się w specjalnej niszy pod podłogą. Gdy zapadła decyzja, aby zwiększyć średnicę kół od 16 cali do 18, projektanci mają do czynienia z problemem dostarczanie opon do wielkości. Opony dla Kremla limuzyny marki „Granit” w Rosji produkowane tylko jeden zakład, Moskwa opony. Sprzęt fabrycznie nie został zaprojektowany do koła Zil-4112R. Musiałem znaleźć dostawcę. W rezultacie, nowa limuzyna zostaną zainstalowane opony amerykańskim wytwarzany, używany Jeep Dodge RAM.

elektrownia

Nowy ZIL (limuzyna) jest wyposażony w dużą liczbę urządzeń elektrycznych i napędów elektrycznych. W związku z tym gwałtownie wzrósł pobór energii przez urządzenie. Aby osiągnąć równowagę, konieczne było zwiększenie zdolności generatora i pół razy, od 100 do 150 amperów bateria uległa także w kierunku zwiększania mocy. Elektrownia Ził-4112R – motorowego Ził 4104 wtryskiwacz o objętości wtrysku 7,8 litrów i 400 litrów. a. Automatyczna 5-biegowa skrzynia biegów opracowana przez amerykańską firmę Allison specjalnie dla nowej kremlowskiej limuzyny. Nowy ZIL nie trzeba uaktualnić podwozia. Charakterystyka zawieszenia, hamulce, amortyzatory Zil-41047 w pełni ułożone inżynierowie ZAO "Depot Zeal". Koncepcja samochód został stworzony, a na porządku dziennym było tylko jedno pytanie – aby zarezerwować samochód. Prace w tym kierunku trwa.