279 Shares 5776 views

Najbardziej oczekiwane futurystyczne gadżety

Wielu z nas w dzieciństwie oglądania filmów sci-fi i wyobrazić sobie, co będzie jak w przyszłości. W filmach i książkach science-fiction, ludzie korzystają z najbardziej nieoczekiwanych gadżetów, aby wykonać wiele różnych działań, od podróży międzygwiezdnych do robotów, które wykonują wszystkie prace domowe. Możliwości są nieograniczone, a także ludzka wyobraźnia.


Naukowcy, projektanci i inżynierowie zainspirowały również nowe akty futurystycznych pomysłów, a jednak, w przeciwieństwie do nas, zwykłych śmiertelników, mają wiedzę i umiejętności, które pozwolą rzeczywiście stworzyć to, czego sobie wyobrazić.

Ostatnio coraz częściej pojawiają się nowe gadżety niemal jeden po drugim, jak zbliżyć się do przyszłości, która jest wyobrażonym przez naszych przodków sto lat temu.

Wkrótce wystarczająco sztucznej inteligencji w zarządzaniu nasze domy i inteligentne roboty pomogą nam budować statki kosmiczne zdolne do podróży międzygwiezdnych. Oto 10 niesamowite gadżety, które dowodzą, że jesteśmy już w przyszłości.

usługa Sensorwake

Jeśli uważasz, że wszystkie budziki zostały wymyślone poddanie ludzi torturom rano, nigdy nie słyszałem o tym niesamowitym wynalazkiem. Sensorwake usługi nie używa żadnego z tych irytujących cech, które czynią go nienawidzić. Nie ma ostre dźwięki, które przywodzą na myśl dookoła, nie ma muzyki, która sprawia, że sama gardzić w czasie. Nowy budzik obudzi Cię niesamowitym aromatem świeżo parzonej kawy, boczek lub pyszne rogaliki. To jest najlepsza rzecz na świecie!

ręce Chef

Teraz nie jest to tylko koncepcja science fiction, który jest bardziej jak sen niż rzeczywistość. Teraz marzenie się spełniło, a wkrótce magiczne ręce, gotowe do gotowania każdy posiłek z bogatego menu będzie dostępne dla ogółu społeczeństwa. Firma Moles Robotics opracował ręce szefa kuchni, który można gotować ponad 2000 potraw z kuchni z kilku krajów. Te zrobotyzowane ramiona są podłączone do telefonu, gdzie można wybrać odpowiednią receptę z bogatego menu.

Elastyczny, składany telefon

Czy można sobie wyobrazić smartfona pełnoekranowy z wszelkich możliwych cech, które, między innymi, można wyginać, a potencjalnie nawet Fold? I to nie jest stary „clamshell”, a zupełnie nowa technologia. Zakrzywione ekrany są już skonfigurowane i Samsung nawet opatentował nową technologię telefoniczną. Będziemy mogli być świadkami rozpoczęcia produkcji nowych modeli smartfonów w połowie 2017 roku. Mamy nadzieję, że zrobi bez wybuchów.

lustro ModiFace

Dziewczęta i kobiety na całym świecie będzie absolutnie zachwycony tym nowym gadżecie. Gdy to lustro idzie na sprzedaż, to razmetut z półek za wszelką cenę.

Nie wiem, w co się ubrać, jaki makijaż wybrać i co fryzura będzie Ci odpowiadać najlepsze? Wystarczy spojrzeć w magicznym lustrze – i pokaże, jak można wyglądać z różnych fryzur, stylów makijażu, a nawet kolor skóry.

Nie trzeba płakać po wizycie u fryzjera lub make-up artist, magiczne lustro, będziesz wiedzieć dokładnie, co jest potrzebne do wieczora.

Inteligentne soczewki kontaktowe

Nano-technologia staje się coraz bardziej zdumiewające i niewyobrażalny codziennie.

Soczewki wkrótce będą mogli robić zdjęcia, wyświetlać informacje potrzebne tuż przed swoimi oczami, aby ocenić ogólny stan zdrowia. Również te obiektywy pozwoli znacznie zwiększyć obiekty, które są w pewnej odległości. To tylko kwestia czasu, kiedy wszyscy będą widzieć superspy. Czy to dobrze, czy nie, to jest trudne do oszacowania, ale my na pewno żyć w całkowicie niewiarygodnym czasie, co jest możliwe w prawie wszystko, co można sobie wyobrazić.

strzeliste motocykle

Czekaliśmy ponad 20 lat pojazdów latających i wreszcie nadeszła. Aerofex firma stworzyła unikalną hybrydę śmigłowców i szybkich motocykli z „Gwiezdnych Wojen”. Ta nowa transportu w imieniu Aero-X może unosić się w odległości około trzech metrów nad ziemią i osiągnąć prędkość około 75 kilometrów na godzinę.

Podpis Lodówka LG

Nie wiadomo, stworzyła technologię za absolutny leniwi lub po prostu dlatego, że jest to możliwe, ale na pewno warto modernizacji lodówkę. LG stworzyło nową, niesamowitą technologię do ludzi, którzy stale pasują do lodówki na długi czas i „wiszą” nad jego treścią. Teraz mogą po prostu dotknij panelu drzwi lodówki, a stanie się przezroczysty, dzięki czemu można zobaczyć zawartość w najdrobniejszych szczegółach, bez otwierania drzwi.

Uniwersalny tłumacz Skype

Wkrótce nie będzie wchodzić w drogę ludzkości aktywnie komunikować, mimo różnic językowych! Google Translate, oczywiście, łatwą aplikację, jeśli chodzi o komunikowanie się z innymi ludźmi, ale Skype osiągnął znacznie więcej uniwersalnego tłumacza, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do automatycznej interpretacji języka pisanego i mówionego 50 językach.

Ponadto, im więcej słyszy jak osoba mówi się określonym językiem lub dialektem, tym lepsze tłumaczenie! Sztuczna inteligencja, zdolność samodzielnego uczenia się! Mamy tak blisko do „Star Trek” – wkrótce wszyscy będą w stanie zrozumieć siebie!

Przechowywanie i odczyt danych DNA

University of Washington, wraz z Microsoft eksperymentował ze schowkiem od dłuższego czasu. Uważają, że cały rozległy Internet, można zaoszczędzić na małej tarczy. Naukowcy stworzył nawet sekwencję DNA, która zachowuje 200 MB danych. Wkrótce będziemy mogli nagrywać i pobierać informacje z cząsteczek DNA! Wystarczy wyobrazić sobie, co w przyszłości może być podobne.

W obsadzie, drukowane 3D-drukarki

Środki technologiczne specjalne, skany i zdjęcia rentgenowskie sprawia kończynę, aby uzyskać wszystkie niezbędne dane i stworzyć najbardziej odpowiednią i wygodną gips, który w minimalnym stopniu ogranicza przemieszczanie i maksymalne wspiera i chroni uszkodzoną powierzchnię.

Teraz można zapomnieć o wielkim i brzydkiego gipsie, bo to nowy produkt pozwala nam korzystać z najnowszych osiągnięć bioinżynierii.