710 Shares 4379 views

Klasyczny instytucja w Moskwie – restauracja „Lucien”

W Moskwie, w pobliżu stacji metra „Ryga” i „Prospect Mira”, jest to wyjątkowa instytucja, której ucieleśnieniem wiele szczegółów z 19 wieku – „Lucien” restauracji To jest prawdziwy gastronomiczny butik z wyśmienitej kuchni, która jest dużym elementem restauracji Holding „Gastronomica”.


wnętrze

Po wejściu do restauracji przez każdego odwiedzającego natychmiast budzi uczucie bycia w starej francuskiej rezydencji 19-20 wieków. Tutaj wszystko odbywa się w jasnych, pastelowych kolorach; wszystkie szczegóły wnętrza tworzą atmosferę łatwością, co jest bardzo wygodne, aby spotkać się ze swoim partnerem na romantyczną kolację z rodziną na ciepłe rozmowy z przyjaciółmi na dobry czas. Każdy szczegół wnętrza restauracji jest pełen ciepła i wyrafinowanego smaku.

Restauracja „Lucien” w „Ryga” ma swoje sale na dwóch poziomach i dużym jasnym pomieszczeniu. W sali na parterze zaprojektowano w kolorze białym. Łatwość wnętrzu daje lżejszą drogich tkanin. Sufity są drogie żyrandol kryształowy, które są wykonane w stylu klasycznym. Sala ta przeznaczona jest dla 75 osób.

Co do małego pokoju, który znajduje się na drugim piętrze restauracji, która może pomieścić do 35 osób w jego murach. Wnętrze jest nieco inna od tej przedstawionej w sali na niższym szczeblu – jest trochę białej farby, a zamiast tego mają blado czerwone i blade odcienie mięty. Na terenie restauracji umieszczonej rzeźbione stoły i miękkie białe krzesła w tym samym kolorze, wykonane w stylu klasycznym.

Podczas cieplejszych miesięcy, instytucja jest gotowa na przyjęcie gości na ziemi letnim.

kuchnia

Restauracja „Lucien”, ponieważ jego otwarcie zaskakuje swoich gości z unikalnej kombinacji dań z menu rosyjski, żydowski i starych kuchni francuskiej. Kucharz, Artem Dobrowolski, stale przynosi nowe pomysły na zestaw dań, dodając wymyślne potrawy.

Restauracja oferuje duży wybór lekkich sałatek ( „Kamczatce”, „Mimoza”, „Stolica”, „Kraj”, z liści Romano w sosie „Caesar”, przegrzebki z ziołami). Proszę każdy smakosz będzie miał wielką różnorodność zimnego (pasztet „Chicken” Rolka szczupaki, galaretki z trzech rodzajów mięsa, tatarski z wołowiny, różne kawałki) i gorące przekąski ( „Julien” borowikami, placki ziemniaczane z sosem grzybowym dzikiego mózgi cielęcia „Coquelles” z krabów i krewetek king). Tylko w tej restauracji można skosztować pysznych ciast, pierogi i hamburgery gotowane na własnych receptur. Może zaoferować zupę menu zupy „Codziennie” rosół „królewski” zupa rybna, zupa i zupa z borowików. Restauracji jest dania ryb (pstrąg, Karelski smażone przegrzebki, argentyny płat halibuta, szczupaki, ze skórką) i mięsa (filet z polędwicy, góra cielęca w cieście, siekane wątroby łydki, „Stroganoff” hodowla rolki kurczaka) ,

Co do deserów, są reprezentowane przez różne ciasta ( „napoleońskich”, „ciasto miodu” z guawy galaretki), sorbety i sernik z poziomek. Dostarczane osobno lody, które są prezentowane w menu w kilku wariantach (karmel, czekolada, wanilia).

Odrębną cechą restauracji – posiadający tradycyjny rosyjski samowar na herbatę. Zaprojektowaliśmy tę ceremonię na dużych firm, którzy odwiedzają restaurację „Lucien”. Przy zamawianiu takich usług, z wyjątkiem samowara, również karmione miodem, cztery rodzaje dżemów, różnych ciasteczek, kilka rodzajów ciast i wypieków.

bar

Pasek restauracja zawiera dużą ilość dobrego alkoholu. Istnieje kilka rodzajów szampana, wina, wermuty, gin, tequila, likiery, rum, brandy i whisky i wódki.

Barmani mogą zaskoczyć swoich gości z pysznych koktajli, wśród nich przez długi czas pozostają popularne "Kir Royal jest", "Margarita", "Bacardi Mojito", "Original Cuba Libre", "Martini Fizz" i "Long Island". Lewo personel baru tej instytucji mają kilka koktajle, które można przygotować na prośbę turystów.

Pasek menu restauracja podoba godnego asortyment luźnych liści herbaty i kawy parzonej. Tutaj można zamówić sok, napoje bezalkoholowe, soki, i kilka gorących napojów: grzane wino, kawa po irlandzku i grog.

bankiety

„Lucien” – restauracja (Moskwa), która jest wielka przyjemność oferować swoje miejsca na bankiet i świętowania. Jest to bardzo wygodne, aby zebrać swoich przyjaciół i znajomych na urodziny, rocznicę, ślub i imprezy dla dzieci.

W takich przypadkach, restauracja ma oddzielne menu bankietową, która prezentuje ogromną liczbę posiłków i przekąsek przeznaczonych dla dużych przedsiębiorstw. Szczególnie popularne podczas bankietu cieszył powyższe usługi „rosyjski samowar”. instytucja Chef bierze czynny udział w dyskusji na temat menu dla każdego bankietu.

Każde wydarzenie towarzyszą melodie czasów starożytnych, a na życzenie gości – muzyka na żywo w wykonaniu najlepszych muzyków Moskwie. Ponadto, instytucje państwowe mają kwiaciarnia, profesjonalnego prezentera, fotograf i filmowiec, który może skorzystać z jakichkolwiek usług, którzy chcą stworzyć platformę dla swojej restauracji zdarzeń „Lucien”.

Opinie gości i okazje

Wszyscy goście, którzy byli w instytucji lub często odwiedzają go w swoich opiniach powiedzieć dobrą obsługę i smaczne gotowane jedzenie. Niektóre szczególnie pod wrażeniem wnętrza restauracji, a ktoś do organizowania imprez w restauracji, a także był zadowolony.

Jeśli chodzi o ceny, są one w instytucji powyżej średniej w Moskwie. Średni przychód na użytkownika wynosi około 2500-3000 rubli.

Adres instytucji i sposób działania

Adres, pod którym można znaleźć restauracji „Lucien”: Gilyarovskogo, 65, budynek 1.

Instytucja jest gotowa do przyjmowania gości codziennie od 12 pm do północy.