252 Shares 8278 views

Długość palców: wartość psychologii

Na pierwszym spotkaniu z osobą trudną do zrozumienia, kto jest przed tobą, bo większość ludzi w latach życia są przyzwyczaić się ukryć swoje wady i przywary innych. Ale jak potem zidentyfikować potencjalne psychopatę lub inne nieprzyjemne osobowość, zanim negatywne cechy wybuchnie potężny strumień cuchnące? Pomoc w rozpoznawaniu ukryte ludzkie cechy pomożecie długość palców. Wartość tego parametru jest często pomijany, albo po prostu ignorowane. Powodem tego – niezliczonych chiromantists i innych nienaukowych figur, które promują ich podejrzanego doktryny.


Ale pomysł, ręce nie mogą nic na temat wewnętrznego świata człowieka powiedzieć – wielki błąd. Psychologowie twierdzą, że ręce mogą również charakteryzować wewnętrzny świat jego właściciela, tylko trzeba wiedzieć, czego szukać.

zachowanie rąk

Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę – jest to ruch rąk swojego towarzysza. Jeśli chowa ręce za plecami, próbując ukryć je w jakiś inny sposób, osoba ta wyraźnie niepewny siebie lub swoich wątpliwościach gryzienia.

Ciasno splecione ręce mówiąc, że rozmowa jest nieprzyjemny towarzysz, lub nie chce podzielić się z wami osobistych wnioskowań, aby powiedzieć coś o sobie.

Jeżeli dana osoba nie wie, co zrobić z rękami, ciągle dotyka nich żadnych przedmiotów, wyginanie stawów lub po prostu nerwowy skurcz je, to nie jest to problem z układem nerwowym lub inna osoba próbuje ukryć jakieś silne emocje. Jeżeli dana osoba aktywnie gestykulując w rozmowie, że jest to pewny znak jego lokalizacji z żywym zainteresowaniem przedmiotu dyskusji.

uścisk ręki

Dla informacji o rozmówcy może dać nie tylko długość palców, dłoni wartość jest bardzo wysoka. Dla przykładu, jeśli handshake powolny i słaby, wtedy przed sobą, najprawdopodobniej, o słabej woli, zepsute ludzi. Zbyt mocny uścisk dłoni – nie jest oznaką silnej i pewnej osoby, a raczej jest to imitacja jakości danych, aby ukryć słabość i niepewność.

Wielu zna ostry, niechlujny handshake wykonane niedbale. To jest zwykle oznaką obojętności do wszystkich osób podróżujących w interesach, dla których uścisk dłoni nie ma znaczenia, bo jest w pośpiechu w ważnych sprawach.

Kształt dłoni

Kształt dłoni może powiedzieć wiele o osobie. Oczywiście, główną uwagę nitowane długość palców, których wartość jest bardzo duża. Ale nie należy zapominać, że palce jakoś rozwijać się spod kontroli.

Ogólny kształt dłoni mogą ujawnić najbardziej uderzające cechy.

Szerokie, rustykalny ręcznie z nieregularnym kształcie palców są często własnością osoby o niskim poziomie inteligencji i prostego zainteresowania.
Tacy ludzie są nieaktywne, zahamował i są zainteresowane zajęcia głównie prymitywne. Wręcz przeciwnie, wydłużone, eleganckim kształcie z długą dłoni i długimi palcami daje subtelny, zmysłowy artystyczną naturę. Zazwyczaj właściciele tych rąk są utalentowani i mają skłonność do działalności artystycznej.

typ strony, czasami nazywany filozoficzny, ma długie palce, ale nie bardzo długą rękę, jak można określić całkowity kanciasty i nieregularnym kształcie. Osoba z takiej strony ma skłonność do głębokich wniosków i patrzy na świat przez pryzmat umysłu i wyroku. Te ręce często należą do pisarzy, muzyków, filozofów, myślicieli.

Kwadratowy kształt dłoni jest często spotykane w wiarygodny celowego realisty. Człowiek o kwadratowym kształcie w dłoni wytrwałej pracy, wytrwałej i odważnej. Choć wyobraźni on jest słaby, ale jest wiarygodnym i lojalnym przyjacielem i sojusznikiem. Inny typ, podobny do poprzedniego – ręcznie łopatą. typ osoby jest również w dużej mierze podobna do kvadratnorukim faceta, on odważył, energiczny i niezawodne.

Co długość palców

Długość palca – jednym z najważniejszych kryteriów przy sporządzaniu psychologiczny portret strony rozmówcy. Psychologia od dawna zajmuje się tym problemem, wiele danych eksperymentalnych zebranych na ten temat. Badania wykazały, że istnieją znaczne różnice między ludźmi z długimi palcami i korotkopalymi krewnych. Różnice między tymi typami są tak znaczące, że nawet nie uwierzyć. Poniżej znajdują się główne właściwości związane z długością palców.

długie palce

Myśląc o tym, co on mówi o długości palców na rękach mężczyzny, jeden przypomina przykłady z własnego życia. Tak, że każdy ma możliwość porównania konwencjonalne tezę psychologii z własnych doświadczeń. Zazwyczaj długich palcach osoby obdarzone są analityczny umysł żywy, ale z pewnymi wadami. Mogą być subtelne i utalentowanych osobowości, ale z dość zirytowany. Człowiek z długimi palcami może być zbyt wrażliwy na szczegóły, nawet jeśli nie mają żadnego praktycznego znaczenia.

Ponadto, osoby te różnią się sąd i świadomej decyzji. Oni lepiej ponownie myśleć, niż ulegać wewnętrznych impulsów. Czasami nie jest nienaturalnie duża długość palców. Wartość tego wybitnego cechy mogą być bardzo negatywne – takie ręce często należą do nieuczciwych sprzedawców, którzy gotowi krok nad nikim dla zysku.

stumpy palce

Posiadacze krótkich palcach impulsywny i energiczny. Komunikacja z nimi odbywa się proste i przyjemne. Robić dobre i otwartych ludzi jest często niewielka długość palców. Wartości tego typu rąk może być również traktowany jako ludzka skłonność do wysypki i działań impulsywnych. Jednak zbyt krótkie palce są najczęściej znaleźć na rękach poglądach, głupich ludzi. Ale nie spiesz się, aby napisać do wszystkich głupców, którego palce wydawały krótko do was, to tylko ogólne spostrzeżenie, które czasami mogą być diametralnie obiektywnej rzeczywistości.

Co długość palców na rękach mężczyzn

Długość palców może powiedzieć człowiekowi, jak silny wpływ mu testosteronu podczas rozwoju płodowego. Pewne cechy zachowania mogą być identyfikowane przez porównanie długości niektóre palce razem. Na przykład, im mniejsza różnica pomiędzy długością środkowych i palcem wskazującym, tym łatwiej jest budować relacje z człowiekiem. Duża różnica między palcami wskazuje na silny wpływ testosteronu, co sprawia, że ten temat bardziej grubsza i bardziej niezależne. Jeśli ta sama kwota ekspozycji na testosteronu był niski, mężczyzna będzie troskliwy i wrażliwy partnerem. W rodzinie z mężem będzie bardziej harmonię i spokój, ponieważ łatwiej jest kompromisem i mniej agresywne.

Różnica między palec serdeczny i mały palec może powiedzieć ludziom o wierności. Im większa różnica, tym większe prawdopodobieństwo zdrady, która jest także winą testosteronu. Im większa ilość testosteronu u mężczyzny wpływa na okres rozwoju, wyższa rozwiązłości – w konsekwencji, tendencja do zmiany. Ale to nie znaczy, że tacy ludzie się zmieniają prawo i lewo, ponieważ człowiek – a nie robotem, kochający mąż może łatwo wytrzymać moc podstępnych hormonów.

Co długość palców u kobiet

Wyniki badania długości palców kobiet nie są zbyt różnią się od mężczyzn. Na przykład, jeśli kobieta ma długi palec serdeczny, to wskazuje na dużą liczbę partnerów seksualnych, ale nie zawsze.

Ponadto, naukowcy odkryli, że kobiety o jednakowej długości palców na dłoni są bardziej prawdopodobne, aby mieć silną, stabilną rodzinę, urodzić wiele dzieci. Kobieta z długim palcu oprócz tendencji do zmian, mają szansę, aby kochać nietradycyjnych stosunków seksualnych. I tu, jak u mężczyzn, testosteron jest winien, zmętnienie umysł jego zgubny wpływ.

Długość palców w różnym wieku

Wielu rodziców interesuje to, co mówi długość palców na rękach dziecko. Więc chcą wiedzieć wczesne skłonności swojego dziecka, aby dać mu jak najlepsze warunki dla rozwoju. W tej chwili, naukowcy odkryli, że długość i stosunek palców może nam powiedzieć tylko o wpływie testosteronu na płód w okresie ciąży. To, oczywiście, nałożyć odpowiedni znak na charakter młodego człowieka, niezależnie od płci.

Oczywiście, nie powinniśmy rezygnować z dziecka tylko dlatego, że długość palców nie są spełnione, ponieważ oprócz tworzenia hormonów charakter zależy od wielu innych czynników, takich jak edukacja, pierwsze doświadczenia seksualne, i tak dalej. Dlatego długość palców dziecka wskazuje, że tak samo jak świadczy długości palców na ręce dorosłego.

Ozdoby na ręce

Oprócz fizjologicznych cech dłoni, coś, co może wyjaśnić biżuterię, czy obiekt jest na palcach. Każdy palec jest odpowiedzialne za różne cechy, więc tendencja do dekoracji niektórych palców może dostarczyć wiele informacji do osoby nadzorującej. Oczywiście, to tylko informacja daje do myślenia. Jest możliwe, aby wziąć pod uwagę to, ale nie w pełni zaufać takiej informacji. Co długość palców na rękach kobiet, już nauczyli. Ale jak wynika z dekoracjami?

Na przykład, pierścień na kciuk mówi ludzkie pragnienie, aby zwiększyć znaczenie jego „ja”. Wybierz kciuk nie jest łatwe, więc pragnienie, by być bardzo silna. Jasnych kolorach kciuk może wydać egoistą, kocham swoją osobą i chce uzyskać więcej uwagi i uznanie innych.

Nadmierne Indeks biżuteria palec charakteryzuje swojego właściciela jako dominującego, surowym osoby.

Nie na darmo wielcy władcy lubili nosić dość masywne pierścienie na palec wskazujący, więc starali się podkreślać swoją siłę, podnieść rangę swojej osobowości.

Środkowy palec – wskaźnik statusu w społeczeństwie. Ci, którzy kochają ją udekorować, starając się w ten sposób zwiększyć swój status społeczny, zdobyć większe wpływy w społeczeństwie. Stąd był gest obraźliwy, kiedy człowiek pokazuje środkowy palec. Więc on mówi, że jego pozycja wyżej, a jeden, który zaprojektował ten gest jest znacznie niższa na drabinie społecznej. Masywne jasny pierścień na środkowym palcu stresu i zwiększyć status społeczny jego właściciela.

Pierścień palec ukryty motyw używany do noszenia obrączki. Symbolizuje sensorycznej składnik ludzkiej naturze. Dekoracje na palcu odzwierciedla uczucia i emocje, mówić o wewnętrznym świecie człowieka.

Mały palec wystarcza zwykle do dekoracji niezwykłą osobowość. Jest to gest zaprojektowane, aby podkreślić wyjątkowość, wyjątkowości. Wiele gwiazd zdobią palcem, aby pokazać ich odmienność od masy szarej. Jednak ozdoba palcu może wskazywać na chęć wyróżniać, zamiast rzeczywistej sytuacji.

Długość palców wartość. psychologia

Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że chociaż psychologii i zajęcie się problemem relacji ludzkich rąk i przyrody, obszar ten nadal nie jest dobrze poznany. Nie ma dokładne, systematyczne dane na ten temat, pomimo ogromnej liczby eksperymentów przeprowadzonych. Dlatego nie martw się, jeśli kształt dłoni doniesieniami, że coś złego o sobie lub swoich bliskich. To nie jest tak ważne, długość palców. Waga przywiązywana do tego wskaźnika chiromantists i niektórzy psychologowie nie należy mylić. Znacznie lepiej wiedzieć osoba lepsze, aby wyrobić sobie opinię na ten temat, nie uciekać od niego w strachu tylko dlatego, że zobaczył unseemly cechy dłoniach.