898 Shares 8244 views

Cechy i zalety pojazdu Zil 4331

ZIL-4331 – ciężarówka o silnik wysokoprężny. W latach 70-tych latach XX wieku w ZSRR, rząd postanowił niech ciężarówki uruchomione na olej napędowy.


Dwa roślina – ZIL i KAMAZ – zostały zidentyfikowane dla tego programu.

W 1981 roku nowy model samochodu został zbudowany na ZIL-169 samochodów na bazie indeksu ZIL 4331.

Nowy produkt zawiera zderzak oryginalnej formie, zamontowane reflektory i pozycyjnych. Zakończono wielkość kratki chłodnicy, które zajmowały całą szerokość ogona i ogon się skrócić. Materiały objętościowe została podjęta lekkiego plastiku ABC. Zmniejszone masy pojazdu w przód. W 1985 roku rozpoczęto seryjną produkcję tego modelu samochodu ZIŁ 4331.

Diesel jest wyposażony w zsynchronizowanej skrzyni biegów, która ma dziewięć przełączanie prędkości. Błotniki, kaptur, krata zmontowane w jedną jednostkę dla łatwej obsługi agregatu, on odchyla się na zawiasach. Siedząc w wygodnym kabiny przeniesiony na sprężynach w trzech kierunkach. Obudowa wykonana jest z metalu i ma integralną strukturę. Waga maszyny – 6 ton, opracowany prędkość – 95 km / h, 100 km spożywane od 18 do 23 litrów paliwa, bez przyczepy ciężarówki i od 16 do 31 litrów z przyczepą.

W 1992 roku, nie był najwybitniejszym model samochodu z osobnym modułem spać dwie osoby. Na dachu dragfoyler (obiektyw), zamontowane pod osłonami bocznymi zderzak i „spódnicy”. Silnik o pojemności 9,55 litra, o mocy 200 koni mechanicznych.

Kolejne modernizacje były związane z permutacji kabin nowych modeli samochodów na starej obudowie.

ZIL 4331 – dane techniczne:

– Długość maszyny – 7700 mm.

– szerokość korpusu – 2500 mm.

– Wysokość – 2656 mm.

– Silnik – wysokoprężny.

– Moc silnika – 185 KM

– Ciężar urządzenia – 11145 kg.

– Ładowność – 6000 kg.

– Skrzynka zawiera transmisyjny 9 zatrzymuje się.

– Hamulce – przód i tył.

– rozwija prędkość – 95 km / h.

– zużycie paliwa na 100 km – 18-23 litrów.

Zalety ZIL 4331. Opis

Dzięki stosunkowo niewielkiej pojemności, ZIL 4331 nie może konkurować z importu „kierowcy ciężarówek”. Samochody w tej klasie wykonać przewóz towarów na krótkich dystansach w miastach. Zaletą samochodu jest jego niska cena.

Nie drogie i różne części z tego samochodu i zróżnicowany wybór z nich dostępne na wolnym rynku.

Osoby, które kupiły samochód tego modelu, powiedzmy jedna z jego zalet możliwość skorygowania problemu powstałego w każdej sytuacji. Nawet przy najniższej temperaturze powietrza, silnik nagrzewa się szybko. Utrzymuj samochód może być na ulicy.

Wszechstronność ZIL ciężarówki 4331, charakterystykę, że ma, pozwala na wykorzystanie go w różnych gałęziach przemysłu. Jeśli to płyta do montażu manipulatora ISS-4531, może on być stosowany jako środki podnoszące podczas przewozu ładunków pakietów i pojemników do rozładunku na budowie, magazynów. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych żurawi. A wszystkie operacje załadunku i rozładunku elementów sterujących sterownika. Instalacja windy pozwala maszyna do pracy na wysokości człowieka. Z jakiegoś dodatkowego sprzętu, może być używany jako wóz strażacki.

Istotną wadą jest stosunkowo wysokie zużycie paliwa.