751 Shares 3210 views

Winchester Brothers: zdjęcia. Jaka jest nazwa Winchester braćmi? Jaki samochód jeździć braci Winchester?

Serial „Supernatural” jest zapewne znane większości telewidzów na całym świecie dzisiaj. Fascynująca historia i nieoczekiwany zwrot wydarzeń został pierwszym roku nadal zadowolić fanów mistycznych filmach. Możemy śmiało stwierdzić, że gdyby nie było centralne postacie, bracia Winchester, seria nie zyskały taką sławę.


Jak to wszystko się zaczęło?

Eric Kripke (twórca obrazu) od dłuższego czasu na myślenie o tym, jak można stworzyć serię, że w końcu, tak naprawdę stała się bestsellerem. Po przejściu przez wiele opcji, postanowił stworzyć fantastyczną przygodę i historię, która będzie opowiadać o dwóch braciach i jak są one ratować świat przed złymi siłami.

Kiedy scenariusz był niemal kompletny, Eric był w stanie bez trudu dać nazwę „przyszłej sławy.” W rezultacie, wszystkie ulubionego serialu telewizyjnego o nazwie „Supernatural”.

Prezentacja obrazów odbyło się we wrześniu 2005 roku w Stanach Zjednoczonych. Po zawrotnym sławy liderów projektów postanowił kontynuować fabułę, a kilka lat na ekranie Sezon 2, a następnie pojawia się później kolejną część obrazu. Wydaje się, że wszystkie tajemnice objawione, a wrogowie zostaną zniszczone. Ale reżyser i producent za każdym razem udało się wymyślić coś ciekawego i interesującego. Kripke powiedział, że 5 będzie ostatnią częścią. Jednak, ku zaskoczeniu wszystkich, jest teraz nadawany przez 11 sezonu serialu.

Dobór obsady

Aby obraz był sukcesem, konieczne było przede wszystkim zająć się nie tylko dobór głównych aktorów, ale również niewielkie. Po spędzeniu ogromną ilość odlewów, głowice serii przez długi czas nie mogła znaleźć odpowiednich ludzi do tych ról.

W jeden dzień sytuacja dopuszcza do siebie. Jako bracia Winchester podjęcia dwóch młodych aktorów, którzy w tym czasie dopiero zaczynały swoje kariery. Padalecki stał szczęście D. i D. Eccles.

Winchester Brothers: aktorzy

Po zatwierdzeniu przez wystąpili Jared Padalecki oraz Jensen Ackles rozpoczął aktywną pracę na filmowanie. Młodzi aktorzy byli prawie cały czas na planie lub w garderoby, tekst razuchivaya następnej serii. Jared i Jensen dostał się ze sobą podczas pracy. Nawet jeśli między nimi i nieporozumienia, są one szybko rozwiązane.

Po kilku latach kręcenia głównych aktorów są również wśród dyrektorów i brać czynny udział w pracach nad instalacją obrazu.

Po pierwszej części „Supernatural” Winchester Fils (Padalecki i Eccles) stają się na całym świecie ze zwierzętami. Mają dużą liczbę fanów na całym świecie. Oni często chodzą do spotkań i konferencji prasowych. Popularność i sława nie zaćmił umysł chłopaki. Są jeszcze dobry, wesoły i wrażliwy na problemy innych ludzi. Jaka jest nazwa Winchester braćmi? Wszyscy fani serii wiedzą – Sama i Deana. Oni od dawna są ulubieńcami telewidzów.

Dyski twarde i ich przygody

W „Supernatural” Jared i Jensen miał rodzeństwo przebieranie, Sam i Dean Winchester. Od dzieciństwa, została ona pozbawiona matki i dorastał prawie bez ojca. Dean (starszy brat) wiedział o działalności ojca i jak niebezpieczne może nieść za ich rodziny. Dlatego jest on próbuje w każdy sposób, aby zachować i chronić swojego młodszego brata.

Po śmierci matki ojciec braci decydują się wysłać swoich chłopców do edukacji swojego najlepszego przyjaciela Bobby'ego (który jest również myśliwym zła). Staje się dla Sam i Dean drugi ojciec, który nauczył ich dużo i przyczyniło się do jego stóp.

Dorastając, młodszy brat z Winchesterów, Sam zdaje sobie sprawę, że nie chce związać swoje życie z zawodem rodziny myśliwych robactwa i tak rozpoczyna samodzielne życie. Wszedł na uniwersytet i odnajduje swoją dziewczynę. Ale przeszłość nie może go opuścić. Straciły bliskich i przyjaciół, Sam zgadza się na wniosek Dziekana do współpracy. To, kiedy i rozpocząć prawdziwe przygody braci, które nadal aż do ostatniego odcinka. bracia Winchester zawsze przyjść na ratunek i pomagać sobie nawzajem, bez względu na to, ile kłótnie i konflikty powstały między nimi. To jest prawdziwa miłość braterska i wzajemne zrozumienie.

bracia Winchester maszyna

Z pewnością każdy uważny widz zauważył, że nie jest to pojedynczy przypadek nie przejdzie bez wierny towarzysz starszy brat Dean – czarny luksusowych samochodów. Ten "Chevrolet Impala" 1967 modelu roku.

Ta wartość dziedziczona z bratem ojca. Zakup samochodu był dziwny sposób, ponieważ zaproponowano, aby Sam i Dean (po to przypadek, w którym musieli cofnąć się w czasie).

Klikając prawym samochodu bracia Winchester można nazwać jednym z głównych bohaterów serii. Na zdjęciu pojawia się w pierwszej serii, a następnie w dalszym ciągu istnieć do końca filmach. „Chevrolet Impala” jak Winchester, dostaje się do różnych tajemniczych opowieści. Nawet po Dean zawsze znajdzie rzeczy trudne czas, aby naprawić jego „przełknięcia”.

Ten model samochodu w Stanach Zjednoczonych została uznana za najbardziej cenne i drogie. W 1965 roku był najbardziej zakupione wśród entuzjastów motoryzacji. Od 1967 roku, to niewiele zmieniło się w projektowaniu. W rezultacie samochód stał się bardziej reprezentacyjny i klasycznego.

Czy będzie kontynuacja?

Dziś fani „nadprzyrodzone” serii mają okazję cieszyć się 11. sezon. Jest nadzieja, że będzie sezon 12, nie umiera wkrótce. Kontynuacja obrazu, według prezydenta kanale CW Network Marka Pedovitsa zależeć będzie wyłącznie od osób biorących udział w jej tworzeniu, a na fanów, którzy oglądają ten show.