393 Shares 7368 views

Co jest lepsze: dobrze czy odwiert na wiejskiej

Przy zakupie domku letniskowym jest kwestia zaopatrzenia w wodę. spółki specjalnego obszaru prowadzenia prac poszukiwawczych i oferują różne warianty źródeł. Co jest lepsze: czy odwiert studni do domu na wsi?


Zaletą ćwiczeń jest to, że woda w nim jest czystsze i lepiej niż w studni. Jej szyja jest mniejszy niż dobrze, a więc nie wchodzi do pyłów i mikroorganizmów nie rozmnażają. Na również większej ilości powrotu, to jest wykonywany na ziemię interstratal i ciśnienia warstwy. Wód gruntowych nad dziećmi, ale niebezpieczne dla środowiska lokalizacje nie są odpowiednie.

Co jest lepsze – dobrze lub odwiertu, i jak często powinno się czyścić wodę? Nie jest to konieczne w regularnych odstępach czasu. Jeśli filtr jest zainstalowany poprawnie działać wiertło jest znacznie łatwiejsze niż studni. Kilka razy w roku przeprowadzono leczenia: czysty ściany, przemyto i przeprowadzono analizę źródła.

Co jest lepsze – dobrze czy studni – dla uzupełnienia zasobów? Wszystkie znane przypadki wysychają studnie i studni artezyjskich konsekwentnie odbiera nową wodę. A co najważniejsze, na co zwrócić uwagę przy wyborze źródła – jest to, że wiercenie jest tańszy niż kopanie studni.

Główną zaletą jest to, że studzienki jeśli wyłączysz światło nie działa dobrze, ponieważ działają one głównie na pompy elektryczne. Dlatego w obszarach o przerwy w dostawie prądu, którego pytanie brzmi lepiej – dobrze lub dobrze – nie warto.

Podczas budowy rury wiertniczej biorąc czarno ocynkowanej blachy. Są one ze sobą połączone lub uszczelnione. Woda dostaje się przez filtry, które znajdują się na końcu rury. Stosując nieregularne filtry wiercenie zamulania. Dobrze jest w zakresie filtrów i artezyjskich. Jeśli wiercenie piasek działać poprawnie, to będzie 15 lat. Jest stosunkowo tani, ale po 3-4 dni po zainstalowaniu konieczne będzie przeprowadzenie badań laboratoryjnych w celu zidentyfikowania źródła.

Artesian bardziej produktywne; może nawet dostarczyć wodę kilka domów. Taka woda jest uważany za najczystsze, ponieważ ekstrahuje się z warstw, które nie są narażone na zanieczyszczenia. To musi być czyszczone tylko przez żelaza i zwiększonej sztywności. Dlatego umieścić urządzenia do uzdatniania wody. Aby wywiercić otwór, używany sprzęt obrotowy. Prace mogą być prowadzone od 5 do 10 dni.

Jak głęboko trzeba kopać studni, a to trwa pierścienie, można wyznaczyć z sąsiednich źródeł lub zamawiania badań geodezyjnych. Wells zwykle kopanie na głębokości warstwy wodonośnej. Z reguły jest to 5-30 metrów. Są one umownie podzielić na 3 rodzaje, w zależności od głębokości: niedoskonałych, doskonały i kompletny ze studzienek. Jego kopania szybu pionowego. Zabezpieczanie ściany rurowe i wyrobiska kopalni z drewna, betonu, cegieł lub ściany.

wniosek

Więc co jest preferowane w obszarze: dobrze czy odwiert? Na pewno jest to trudne pytanie. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw źródeł wody, każdy kieruje się kryteriami osobowych.