524 Shares 7903 views

Papirovka – jabłko, ukochany przez wszystkich

Wśród letnich odmian jabłek z tego drzewa jest znany prawie każdy, kto kiedykolwiek był na wsi, ma działkę na gospodarstwo domowe lub domek. Do niedawna niemal każdy ogród był rośliną. Papirovka – jabłko, lepiej znany pod nazwą „Biały napełniania”. rozpoczęła się dawno temu w krajach bałtyckich Ta różnorodność wyboru krajowym. Ze względu na swoją wysoką wydajnością i mało wymagające, jabłko Papirovka zakorzeniła się w wielu regionach Rosji i krajach WNP.


Odmiana ta jest wczesne dojrzewanie. Z reguły Papirovka – jabłkowy jest średniej wielkości, ma szerokie korony. Z biegiem lat, zostaje zaokrąglona. Przy sprzyjających warunkach klimatycznych i regularne podlewanie to drzewo może osiągnąć dość duże. Ta odmiana ma dobrą zimotrwalosc. Z doskonałą opiekę i regularne nawożenie jabłoni odmiany Papirovka daje wysokie plony. Jeśli drzewo zwrócić na siebie, mówi średnia liczba owoców. Jabłka okrągły stożkowy kształt, nie jest zbyt duża. Ich średnia waga wynosi około 100 Papirovka – jabłoń, które można łatwo odróżnić od pozostałych kolorem owocu. Mają kolor zielonkawo-żółty, bez rumieńca. miąższ owoców jest delikatny, trochę luźne, bardzo soczysty. Ma słodki i kwaśny smak z pewnym nadmiarem kwasu. Przejrzałe owoce są lżejsze, mają luźny, ziarnisty miąższ. Aromat jest praktycznie nieobecny.

Podczas dojrzałości płodu zdejmowany skórki często pokryta białawym rozkwicie. W przeciwieństwie do wielu jabłek, odmiana ta jest bardzo delikatna, cienka, sucha i gładka. Owoce dojrzewają w tym samym czasie nie (w lipcu i sierpniu). Co do zasady, okres dojrzewania jabłek zależy od warunków pogodowych, więc w różnych latach, zbiory mogą się różnić. Zbierać owoce muszą być w etapach, tak jakby po prostu złamać osiadanie gruntu. Owoce zawierają dużo witaminy C, co powoduje, że kwaśny smak jabłek. Zawierają one również pektyny, dzięki którym ta odmiana daje bardzo smaczny dżem. Również te jabłka są wykorzystywane do wytwarzania soków, kompotów, pasty, dżemy, spożywane świeże.

Papirovka – jabłko, które jest dość szybko wchodzi w fazę owocowania, czyli 3-5 lat. Drewno sredneustoychivo do liści parcha i owoców. W niekorzystnych warunkach uprawy często są nieregularne owocowanie (zwykle rok). Na bardzo starych i mocno zagęszczonych drzew owocowych znacznie płytkich, więc zaleca się okresowo odmładzający przycinanie. W tego rodzaju pobudliwości nerek i średniej umiejętność pobegoobrazovatelnaya. Owocniki występuje na gałęziach-kolchatkah. Młode jabłonie w bardzo ostre zimy bez śniegu lub uszkodzone w dolnej części tułowia, dlaczego doświadczeni ogrodnicy polecam je ciepło podczas chłodnych porach roku z pomocą trzciny, Ożypałka, zadaszenia. Poprzez regularne zabiegi z nowoczesnych środków parcha, ta odmiana nie jest praktycznie podatne na tę chorobę.