632 Shares 6182 views

Kiedy dzień od szefa? Uczymy!

Menedżerowie wszystkich szczebli – ludzi, którzy zasługują na każdym względem, ponieważ na ramionach ponosi znaczną odpowiedzialność za wykonanie zadań, osiągnięć firmy i dla każdego indywidualnego pracownika oni odpowiedzieć na zbyt. A ponieważ 16 października nie jest zbyt leniwy, aby powiedzieć swojemu szefowi, co najmniej kilka ciepłych słów, to w ten dzień oznacza profesjonalną wakacje wszystkich bossów – Światowy Dzień szefa.

Skąd przyszedł na święto?

Historię jej występowania prowadzi nas z powrotem do połowy ubiegłego wieku. Kiedy Dzień szefa po raz pierwszy upublicznione przynajmniej opinia publiczna, okno było w 1958 roku. A stało się to dzięki staraniom jednej kobiety, którzy mieszkali w Chicago. Nazywała się Patritsiya Beyz Haroski i służył jako sekretarka w firmie o nazwie State Farm Insurance. Firma ta doprowadziła ojca dziewczynki, a data kiedy dzień szefa jej zdaniem powinno się świętować, zbiegła się z urodzinami ojca. Tak, Patricia postanowili wyrazić swoją miłość i wdzięczność do niego – jako osoby i jako utalentowanego lidera. Jej zdaniem, to święto było po prostu niezbędny wszystkim w Stanach Zjednoczonych, ponieważ duża liczba ludzi biznesu jest zatrudnionych w tym kraju, a wielu z nich są patronami lub dyrektorzy.

rozbudowa

Następnie, cztery lata później, z inicjatywy Pani Haroski złapany Illinois gubernator Otto Karner. Usłyszał od dziewczyny jej proponowanego wypoczynku i zainteresował się tym pomysłem. I wkrótce został oficjalnie zatwierdzony. A ponieważ czasami w terminie encyklopediach, na którym dzień szef powstał, zwany roku 1962. Karner gubernator zaproponował zatwierdza następujący format wakacje: dzień, jego zdaniem, powinna zostać podporządkowana ich przełożeni pogratulować i podziękować im za ich uczciwej i przyjaznej obsługi i zarządzania w ciągu ostatniego roku.

Pierwotnie wymyślona w Stanach Zjednoczonych ideę profesjonalnej dzień wszystko było szefowie prędkością światła podchwycona przez innych krajach. Dosłownie w następnym roku, zaczął obchodzić w Wielkiej Brytanii, Australii, Republiki Południowej Afryki. I wszędzie, data tej uroczystości została wybrana w dniu 16 października.

Czy wiesz, kiedy dzień szefa obchodzony jest w Rosji?

Okazuje się, że w dniu 28 września w naszym kraju świętować swoje zawodowe i ich prezesów wakacyjnych na całym terytorium, według statystyk, ani więcej, ani mniej, a aż 800.000 ludzi.

Ale data października nie zapomnieli również pracowników wielu firm. Istnieje wiele książek poświęconych życzenia władców drogie, ponieważ wysyłanie kartek z wakacji w formie papierowej lub elektronicznej – nieodzowny atrybut takiej uroczystości, jako Dzień szefa. 2013 pod tym względem nie jest wyjątkiem: pracownicy z wielu dużych i małych firm pogratulował przełożonych, chcą pomyślności i sukcesów w pracy, bo szef kuchni – to nie tylko pozycja, dla wielu to jest – powołanie.

Wreszcie, mała

Tak więc, na pytanie, kiedy dzień szefa, mamy już do czynienia z. Więc 16 października, nie zapomnij, aby przejść do swojego przełożonego i powiedzieć mu o tym, jak korzystać z pracy pod nim.