546 Shares 3296 views

Widget – jest wygodne i łatwe.

Widget – to mini-program, który jest wyświetlany na pulpicie i wyświetla informacje pomocy. Najpowszechniej stosowane otrzymali dopiero niedawno. Niektóre z tych modułów pozwala na monitorowanie stanu komputera. Na przykład, temperatura przetwarzania lub stopnia zatłoczenia w pamięci komputera. Inni dają możliwość, aby uzyskać szybki dostęp do wiadomości, a więc zawsze mieć świadomość tego, co się dzieje na świecie. Cóż, najczęstszym widget – obserwować, odzwierciedlające aktualny czas.


okna

Powszechne takie wnioski otrzymane w oprogramowaniu firmy Microsoft, nie dziwi wcale. Choć mówią, że przemysł PC jest w kryzysie, ale nadal zdecydowanie większej liczbie komputerów, niż wszystkich innych urządzeń połączonych. Ponadto, niektóre banki opracowały konkretne aplikacje dla wygody swoich klientów i lepiej niż na dużym ekranie komputera, nie rób tego. Dlatego widget – obowiązkowym elementem większości nowoczesnych komputerów z systemem operacyjnym Windows. Pomagają użytkownikom zoptymalizować ich pracę, a także odbierać informacje. To osiąga znaczący wzrost wydajności.

android

Najczęstszym platforma dla urządzeń przenośnych obsługuje widżety. Oczywiście, taki bogaty zestaw jak w poprzednim systemie, to nie. Jednak najbardziej popularne z nich znajdują się w sklepie spożywczym w piwnicy. To nie powinno mieć żadnych problemów z pobierania, instalacji i konfiguracji. Jednym z najbardziej popularnych ze względu na smartfony i tablety jest widget pogoda. To może pomóc szybko dowiedzieć się, co pogoda będzie wkrótce w twojej okolicy i czy wziąć parasol z wami. Wraz z pojawieniem się dużej liczby urządzeń mobilnych, takich wyszukiwarek jak Google czy Yandex, opracowała specjalne widżety, które są zintegrowane z systemem operacyjnym i pozwala szybko wprowadzić wniosek o udzielenie informacji zainteresowania. są one zwykle znajduje się na jednym z ekranów, a mają specjalną linię wyszukiwarki.

WEB

deweloperzy zasobów Internetu również nadążać za duchem czasu i już wdrożone do zasobów sieciowych w celu wsparcia takich programów. Najczęściej uciekają się do niej tych specjalistów, którzy pracują z WordPress, chociaż inne urządzenia w tej klasie nie są pozbawione tej możliwości. Aby zintegrować taki składnik wystarczy pobrać i zainstalować odpowiednią wtyczkę. Zazwyczaj w takich przypadkach widget – panel aktualności, który pokazuje użytkownikowi najbardziej aktualne informacje na temat tego zasobu. Chociaż technicznie nie być trudne do ustalenia tutaj, i cokolwiek innego.

wniosek

Widget – Jest to bardzo poręczne mini-program, który znacznie upraszcza dostęp do informacji. Ważne jest, aby zachować złoty środek, a w każdym razie nie przepełnić powierzchnię informacji pomocy ekranu. W przeciwnym razie efekt ich stosowania może stać się ujemny.