747 Shares 8394 views

Jaka jest odpowiedzialność karna za hazard?

branży hazardu jest rozwój branży hazardowej, jest w drodze, firma, której celem jest osiągnięcie zysku z działalności hazardu. Czym jest ta działalność? branży hazardu – organizacji do wprowadzenia hazardu, może być kasyna i automaty hal maszynowych i zakładów i bukmacherów. Jeszcze przed 2006, aktywność hazardu została uregulowana przez prawo federalne i stanowe. Ale pod koniec roku, prawo federalne poczynił pewne zmiany w organizacji tej działalności. Już w 2007 roku zaczęły pojawiać się istnienie ograniczeń dotyczących gier hazardowych w celu ochrony moralności, uzasadnionych interesów i praw obywateli. Było karna odpowiedzialność za hazard, który miał na celu wszelkiego rodzaju gier hazardowych, z wyjątkiem loterii.


Prawo federalne przewiduje wszystkich obszarach działalności, w tej samej sprawie nie może zorganizować kilka stref gier, być może tylko jeden. Ponadto, odpowiedzialność karna za hazardu dotyczy nie tylko samych właścicieli jednostki, ale także do osób, których wiek nie osiągnął 18 lat.

Już w lipcu 2011 roku Duma Państwowa nałożyła coś takiego jak odpowiedzialność karną za hazard, nawet do jednego prowadzone w Internecie. Surowo zabrania się prowadzenia gier hazardowych, które odbywają się poza polem gry, a zabrania się korzystania z Internetu, informacji i sieci telekomunikacyjnych i telefonii komórkowej.

Ponadto, odpowiedzialność karna za hazardu oferuje kilka opcji odpowiedzialność – w wysokości 500 tysięcy rubli grzywny, pozbawienia wolności do lat 4 przymusu wolności do lat 3, albo prace społeczne dla maksymalnie 240 godzin. Dobra, co z kolei jest związany, w celu uczenia się od gier organizowanych przychody grupy w bardzo dużych rozmiarach, mogą zostać ukarani w postaci grzywny do 1 mln rubli, a także może być uwięziony przez okres do 6 lat oraz wynagrodzenia grzywna w wysokości około 500 tysięcy rubli.

Ogólnie rzecz biorąc, prawo zakazujące działalności hazardowej – to najlepsze rozwiązanie dla kary hazardu. Wiele osób, które są zaangażowane w tym biznesie, zdesperowani, aby stracić bardzo duże środki finansowe, a czasami położyć rzeczy osobiste, samochody, mieszkania, a nawet firmy. Hazard – to z kolei, to choroba, która powinna być traktowana z surowych metod. A więc odpowiedzialność karna za hazard konieczne nie tylko dla Rosji, ale także w innych krajach jest.

Ponadto, w odniesieniu do organizacji i prowadzenia różnych loterii oddzielne rachunki zmienionej loterii były również przewidziane. Kiedy została uchwalona ustawa o zakazie hazardu, kluby gier, wielu ludzi, którzy nie chcą zrezygnować z łatwych i ogromne zyski rzekomo zamknął kasyno, i otwarty w swoich klubach miejsce loterii. Co wydaje się być w tym było złego? Tak, ale co to loteria klub był miejscem dla tytułowej nielegalnej działalności hazardowej. Dlatego kluby gry zostały uregulowane znacznie sztywniejsza i odpowiedzialność karna za hazard stał się bardziej surowo nałożone.

Oczywiście, nie wszystkie rząd praworządnym, hazard i zapewnia ogromne możliwości przekraczają swój kapitał. Dlatego wiele osób, w tym prokuratorów, zaczął obejmować działalności hazardowej. Korupcja w Rosji zawsze była i będzie, prokuratorzy i hazard – termin ten jest dość powszechne. Nie nie dłużej tajemnicą, że ze względu na korupcję jest dobrobyt jednostek. Policja i prokuratorzy są zameshennymi w branży gier, ale prawo federalne nie pozostawiać bez uwagi i jest to ważny moment.