613 Shares 2919 views

Jak stosować sztuczne rzęsy

Kobiety są w stanie czynić cuda na pierwszy rzut oka, ale co zrobić, gdy nie jest wyrazem cieczy i brakuje charakteru rzęs, który nie pomoże, nie atrament? Odpowiedź jest prosta: wykorzystać sztuczne rzęsy. One optycznie powiększyć oczy i sprawi, że oczy otwarte i dziecięcą niewinność. Na dzień dzisiejszy, rzęsy napowietrznych e przedstawione w ogromnym zakresie i może być używany zarówno do codziennego noszenia i na specjalne okazje. Mogą być wykonane z materiałów naturalnych lub sztucznych, z dodatkiem pasty lub błyszczy na końcach, różnią się od siebie kolorem i fakturą.


Brązowe lub czarne rzęs stosuje się dodatek sprzedawane objętości belki taśmy lub poresnichno. Najwygodniejsza jest stworzenie wiązek, ponieważ mogą być one wykorzystywane do tworzenia indywidualnych wielkości i długości, uzupełniające się bezpośrednio w procesie. Ile są fałszywe rzęsy, w zależności od ich konstrukcji, materiał, sposób mocowania, itp Najtańsze rzęski są wykonane z żywicy i zamontowany na taśmie. Najdroższe są skomplikowany wzór, który jest używany do dziwaka – partie. Istnieje również doskonały produkt – klasa obejmują rzęsy ze stosu rzadkich zwierząt, która jest rosnąca poresnichno. Są one dość trudne do odróżnienia od naturalnych.

Kiedy sztuczne rzęsy belki zostały wybrane do użycia – główne pytanie, które twarze kobiet. W rzeczywistości, to nie ma absolutnie nic skomplikowanego. Aby skutecznie budować potrzebuje trochę techniki, dokładności i zręczności. Po pierwsze, trzeba odtłuścić powiekę przy użyciu zwykłej wody, czyli po prostu umyć. Wtedy to wszystko zaczyna się najtrudniejszy i najciekawszy. Wybrane próbował na sztuczne rzęsy do oka w czasie, aby wyciąć, jeśli to konieczne, w tym samym czasie, gdy trzeba natychmiast przełoży się jednakowo zarówno oczy, aby nie dostać asymetrię. Następnie końcówka lub oddzielne rzęsy wiązki pokrytą specjalnym klejem. Był trochę wyschnąć i przygotowany obiekt jest przyklejony między jej rzęs. Ten punkt jest bardzo ważny, ponieważ jest to taki układ zrównałeś ich do naturalnych rzęs. Ten sposób belki belki całkowicie wklejone na całej oka. W celu dociskania wiązkę do powiek może użyć wykałaczki. Ona jest następnie dodawana do kleju w przypadku niedoborów.

Po wszystkie rzęsy były przyklejone do pokrywy, trzeba wziąć czarnego ołówka lub eyeliner i przytrzymaj na linii rzęs. Pozwoli to praktycznie niewidoczny klejenia punktowego sztucznych rzęs. Następnie trzeba przyjrzeć uzyskanego wyniku i dostosować ją nożyczkami, jeśli to konieczne. Na górze powieki stosować cienie. Aby wykonać tę makijaż oczu będzie wymagał regularnego łyżce. To jego wypukła część stosuje się do linii rzęs, a oni są zamalowane z naturalnych rzęs tusz do rzęs. To daje im bardziej naturalne.

Sen nie jest zalecany do nich. Usunąć sztuczne rzęsy trzeba użyć narzędzi do usuwania makijaż oczu. Zwilżyć wacik w nim, że nakłada się na powiece, prasowane i pozostawiona na kilka sekund. Po tym, że sztuczne rzęsy lekko oddzielony od oka. W razie potrzeby mogą być ponownie wykorzystane. Aby to zrobić, rzęsy łagodnie przemyto wodą z mydłem i wodą w celu usunięcia resztek kleju z nimi, a następnie z powrotem do czystego pojemnika z tworzywa sztucznego.

Niektórzy błędnie uważają, że sztuczne rzęsy skrzywdzić własną rękę. To nie jest tak, ponieważ sztuczne dekoracje są przyklejone między naturalnych rzęs, a tym samym nie stwarzają im żadnego dodatkowego obciążenia. Gdy stosowane prawidłowo, można osiągnąć efekt płci, pociągający, otwartego spojrzenia, przed którym nikt nie może się oprzeć.