862 Shares 8519 views

Jak odróżnić prawdziwą torebkę Prady? Wskazówki

Jak odróżnić prawdziwą torebkę Prady? Teraz rozumiemy. Ponad sto lat znana na całym świecie włoska firma Prada produkuje torby wykonane z egzotycznych odmian skóry. Butiki firmy ogromna liczba miast, a produkty wytwarzane są w dużych seriach, różniących się jakością, trwałością i przyjazności dla środowiska. I ile jest torba Prady? Cena tego samego modelu – $ 1300 lub więcej.


Zwiększone zainteresowanie i popyt nie mogło pozostać niezauważone, więc Prada zajmuje pierwsze miejsce w ilości podrabianych produktów. Fałszywe torby dla mężczyzn i kobiet, dostępnych w wielu organizacjach podziemnych iw dużych ilościach powodzi rynków i sklepów.

Nie jest zaskakujące, że ci producenci upewnić się, że ich produkty są różni się od wielu fałszywych przedmiotów. Jak odróżnić prawdziwą torebkę Prady? Rozważmy teraz cech oryginalnych produktów.

torby i opakowania certyfikatów

Dla każdego producenta produktów marki zapewnia certyfikat. W niniejszym dokumencie, zapieczętowanej kopercie w czerni, to wszelkie informacje na temat produktu. COA jest również bar-code potrzebne do potwierdzenia autentyczności. W większości przypadków, oprócz dokumentu w kopercie ma plastikową kartę. Jest on wydrukowany markę, kolor, materiał i inne takie informacje dla każdego modelu. Jeśli sklep nie jest certyfikowany, nie ma wątpliwości, że podoba worek jest fałszywy. W przypadku, gdy certyfikat jest prezentowane, należy porównać numer dokumentu pod numer znaleziony wewnątrz worka.

Producenci markowych toreb ostrożnie odnosić się do swoich produktów, ponieważ są one wykonane z drogich materiałów. W związku z tym, każda torba jest zapakowany w torbie bawełnianej biały lub niebieski. W tym przypadku produkt jest umieszczany w polu, w którym osadzony jest tag z nazwą firmy, która zawiera informacje o kraju i producent materiału użytego do produkcji. Logo marki jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym lub złotym. Podrabianie pakowane polietylenem lub papier bez obawy dostarczanie informacji.

Etykiety i zewnętrzna logo

Co jeszcze wyróżnia autentyczna torba „Prady”? Oryginalny zwykle nie mają etykiety, szczególnie niebieski, zielony, biały lub żółty. Spółka nie oklejaj swoich produktów, wykonanych z małego kawałka skóry.

Podczas produkcji na każdym worku z masywnymi nitami załączonych logo. Jest to trójkąt do góry nogami, gdzie „Prada” jest napisane. Usytuowany z boku logo, z tyłu lub z przodu, w środku, a jako materiał metalu użytego do niego. W tym przypadku, że szkliwo jest wybrany indywidualnie dla każdego opakowania, powłoka identyczne z kolorem opakowania lub co najmniej zbiega się z nią w cieniu. Mniej popularny model, w którym płyta wykonana jest ze skóry. W tym przypadku logo jest haftowane na gwincie worka, a litery i odległość między nimi podlegają surowym proporcjach.

Należy również zwrócić uwagę na prawej nodze literą R. Powinien być umieszczony tak, że jej nachylenie było znacznie więcej niż literą prawa noga A. bardzo często jest to określane przez detali i autentyczności torebek Prady firma.

Płyta znajduje się wewnątrz

Blacha-logo ustalona na oryginalnej okładziny i rogach ma półkolisty kształt. Na fałszywych torby zbyt często spotykane płytę, ale nie mają ostrych krawędzi, jak i materiału użytego do produkcji tworzywa sztucznego lub tkaniny. W zależności od modelu tego worka na płycie może być jedna z dwóch napisami: «Prada – Made in Italy», lub «Prada – Milano – Made in Italy».

podszewka

Jak odróżnić prawdziwą torebkę Prady? Należy pamiętać, pad. W większości przypadków jest ona wykonana ze skóry lub satyny. W tym przypadku, kolor czarny lub okładzina sam kolor jak torby. Oprócz tej funkcji oryginalnego produktu jest obecność wzór splotu na podłoże (jeśli jest on wykonany z materiału). On jest przedstawiana w postaci lin lub łańcuchów są również obecne na wzór napisem Prada «». Rysunki muszą być jasne, że nie powinny być widoczne ślady kleju.

zamek błyskawiczny

zamki zewnętrzne na wszystkich oryginalnych toreb są wykonane z metalu i ma na odwrocie logo firmy, która produkuje te produkty. Mocującej worka powinna gładko jakości zamki zawsze impregnowanych smarem.

odkrycia

Szczegóły w worku Prada może być srebro, złoto lub różowy. W tym przypadku, logo firmowe powinny być tego samego koloru z wszelkiego rodzaju szczegółów dekoracyjnych. Nawet najmniejsze różnice w odcieniach oznacza, że fałszywy torbę.

Znając wszystkie funkcje i charakterystyczne cechy naturalnego worków z Prady, każdy może odebrać istniejący produkt. W tym przypadku, wszystkie różnice z podróbek mają zastosowanie zarówno do kobiet i do torby męskie. Dlatego obie płcie powinny być ostrożnym w wyborze.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jak odróżnić prawdziwą torebkę Prady. Mamy nadzieję, że propozycje zawarte w artykule pomoże. Powodzenia w wyborze!