438 Shares 4161 views

Podwójne łóżka z własnymi rękami: łatwy montaż oraz ewentualne algorytm kreatywne rozwiązania

Podwójne łóżka z własnymi rękami zrobić, to możliwe. To jest dwa razy tańsze i nie trwa długo (kilka dni). I jak, z czego, niech spojrzeć … Młyn do cięcia otworów i śrub do mocowania części, śruba, gdy trzeba związać się z części zewnętrznej, widocznej stronie. A także klejem winylowym o większej niezawodności osprzętu (części są smarowane stawów).


  1. Bez wyciągania żadnych „amatora” nie jest wart rozruchu. W nim będzie odzwierciedlać zarówno wielkość i proporcje, a dodatkowe elementy (np, półki). Rysunek gwarantuje doskonały (lub prawie idealny) ręcznie.
  2. Jak każdy inny projekt, podwójne łóżko własnymi rękami skonstruowana na podstawie ram. Robi to będzie od grubości 4 (3 cm) z belkami, korzystnie sosny. Umieszczając je ze sobą za pomocą śrub i otrzymując prostokąta, którego długość jest równa szerokości przyszłej złoża i, odpowiednio.

Pamiętaj, aby wzmocnić go wzdłuż całej długości. W przeciwnym razie drewniane łóżko, ręce zebranych, nie na długo zadowoli ich niezawodność. wystarczająco dobre do trzymania cztery belki. Równoległa do podstawy łóżka (wezgłowie i tylnej), aby wzmocnić trzy równomiernie rozprowadzania ich wzdłuż długości prostokątnej ramy.

  1. Przybite stopy. Dla nich podejmuje desek (dąb jest lepiej, ale będzie to wytrzymać takiego obciążenia) żądaną wysokość i dość grube.
  2. Wszystko powstała struktura musi być szlifowane i lakierowane.
  3. W górnej części ramy za pomocą śrub wkręcanych od górnej gęstej warstwy sklejki o grubości 1 cm.
  4. Łóżko obbivat tkaniny pod tkaniny w obszarze ostrego zawierać cienką warstwę pianki i mogą być na całym obwodzie. Tkaniny przymocowany do ramy drewnianej złoża poniżej wszelkich prowizorycznych wiarygodnych metod, przyciski też pasuje, ale zastosowanie dodatkowych elementów mocujących.
  5. Pozostaje głowicę pożądanego kształtu i koloru, jak i z tyłu (w nogach), jeśli jest to planowane. Oparcia można dopasować do sklepu z narzędziami takimi, że łóżko idealnie pasuje do wnętrza swojej sypialni. Czy można zamówić mistrzów. Piłeś wstecz flash sklejki jakiejkolwiek formie, co mówisz. Wkręcić śruby z łbem, a ponieważ będą one widoczne z zewnątrz – wybierz „ładniejszy” (w sprzedaży nie do tego celu śrub zdobionych).
  6. Materac na łóżko lub sprzedawane w sklepie, po łóżka pomiarowych lub wykonane sobie prawo długość i szerokość również pianki, pokryty wytrzymałą tkaniną.

Więc teraz wiemy, w jaki sposób mają być zbudowane podwójne łóżko własnymi rękami. Pozostaje w przypadku małych – do realizacji najbardziej odważny rysunek, bez odchodzenia od algorytmu działań.

Wykonując te kolejne etapy, można zaplanować, jak wspomniano wcześniej w tym artykule, budowę dodatkowych części. Podwójne łóżka z rękami niezdecydowany to zrobić ze względu na realizację oryginalnych pomysłów. Na przykład, skok w polach ramowych o pożądanej długości i szerokości, które to wszystkie pościel. Nie można powiedzieć o łóżkach pudła i kanapami są sprzedawane w salonach meblowych. Nie można usunąć z oczu tylko pościel. Ale co z poduszki, materace i koce … lub szuflady na kółkach, chowane boki łóżku … Co jeszcze można wymyślić?

Łóżko transformatora swoje ręce to zrobić, jak to możliwe, ale trudne. Można stworzyć projekt, który zmienia się z łóżka na biurku lub w szafie. W sprzedaży znajduje się również ułożone łóżka-transformatory do przedszkola (zmiana liczby łóżek). Najbardziej Najłatwiej zrobić łóżko stolik. Stanowi on konstrukcję ramki, fornir i nóg. Wydostać się z łóżka z materacem – i tej tabeli. Oryginalny będzie wyglądać transformator zaokrąglony kształt. Kupić materac do łóżka, nie można, ale można zrobić to sam z gumy piankowej.