360 Shares 8269 views

Pralinki – co to jest słodycz?

Pralinki – co to jest słodycz? Ta pasta nakrętka. Został wynaleziony we Francji na początku XVIII wieku. Tradycyjnie, został wykonany z migdałów. Ale teraz wspólna pralinki orzechy włoskie , orzechy laskowe i inne orzechy. Klasycznym połączeniem – mieszanina laskowych i migdałowy. Zapewnia gładką konsystencję i smak bez goryczy. Nakrętki muszą być świeże, ponieważ gdy są one trochę leżeć, możliwe gorzki smak pralinek. Co to jest doskonały składnik deserów, zrozumiesz, gdy nauczysz można gotować pyszne słodycze z nim. Ciasta, torty, ciastka, czekolada, pianka, sabayon i ciastka – to nie wszystko. Prawie każdy desery, które dopasowane są gwintowane, mogą zawierać w swoim składzie pralinki. Oznacza to, że oprócz masła orzechowego? Jest to również nazwa nadzienia do czekoladek. często może być postrzegane na pudełka ze słodyczami. Okazuje się, że jest to łatwe i przyjemne gotować w domu. Wystarczy tylko formy do czekoladek.


Pralinki. Przepis gotowania w domu

Take 150 gramów orzechów laskowych i migdałów, filiżanka cukru pudru i 10 kropli olejku z orzechów laskowych. W zależności od oczyszczoną skórę z orzechów lub nie, wklej kolor będzie różne – od bardzo lekkie do ciemnej czekolady lub karmelu. Rozgrzej piekarnik do dwustu stopni. Wlać na określonych orzechów papierem do pieczenia. Rozłożone równomiernie. Zostaw nakrętki w piecu, poczekać, aż staną się złociste. W międzyczasie zająć Garnek, korzystnie o grubości dna. Umieścić go na ogniu, włożyć z powrotem nakrętki i dodać cukier stopniowo. Będzie stopienia i karmelizacji. Wskazane jest, aby wlać na łyżkę i łopatką równolegle kolidować z orzechami – powinny stać pokryte równomiernie tworząc karmel. W rzeczywistości, mały ogień, aby utrzymać mieszaninę do piętnastu minut. Ona powinna kupić bursztynowy kolor, ale nie jest zbyt ciemny. Wlać na pergaminie, natłuszczonej masłem. Cienką warstwę – to musi być zrobione szybko, że nie stało praline jeszcze twardnienia. Co dzieje się wystarczająco szybko, można zrobić na własnym doświadczeniu.

Po mieszaniu w pergaminu do wyschnięcia i stają się kruche, należy łamania na kawałki. Jeśli chodzi z jednym dużym Lumpy to zrobić byłoby znacznie trudniejsze. Zamrożenie się w puli zasadniczo nieodwracalny. Praliny elementy potrzebne do mielenia w mieszalniku. Bądź ostrożny – Twój technologia powinna być szczególna cecha, że jest to możliwe. W przeciwnym razie może to zepsuć. Jest to szczególnie prawdziwe szlifierki: w niektórych z nich jest to możliwe do mielenia orzechów, ale większość to lepiej nie ryzykować. Twoje zadanie – zmielić na mąkę, a potem do osiągnięcia jednorodności. Można nawet powiedzieć, o konsystencji pasty. Aby to zrobić, należy dodać kilka kropli oleju.

Słodycze „Czekolada Praline”

Dostaniesz około trzydzieści cukierki. Stopienia ciemne płytki czekolady i pół opakowania masła w łaźni wodnej. Dodać 150 g kremu o maksymalnej zawartości tłuszczu. Po ochłodzeniu mieszaniny, dodać pasty nugat i wlać do form. Po zestaleniu cukierków może toczyć okruchów płytki.