314 Shares 1727 views

Rowery "Stealth Navigator" stanie się Twoim ulubionym transportem

Rosyjska firma "Stels" (Stels) zyskała sławę na rynku krajowym przez długi czas. W 2005 r. Z linii produkcyjnej zakładu dostarczono milionowy rower. Na dzień dzisiejszy produkty są reprezentowane przez główne linie linii rowerowej:


  1. Dziecięce składane rowery, nastolatki, kobiety, serie "Pilot" i "Nawigator".
  2. Rowery drogowe, serie "Navigator" i "Classic".
  3. Mountain, serię "Stealth Navigator".
  4. Rowery "Extreme" – serie.

Opracowanie modeli pojazdów dwukołowych, projektantów i technologów uwzględniało specyfikę krajowej off-road i próbowało przetłumaczyć idee bezpieczeństwa i piękna w każdej serii.

Niekwestionowanymi przywódcami, którzy udowodnili firmę "Stels" jako producenta "dla ludzi", były rowery "Stealth Navigator". Linia drogowa i seria rowerów górskich wykorzystują specjalne potrzeby kupujących.

Zastanów się nad cechami charakterystycznymi tego pojazdu. "Stealth Navigator" ma piękny wygląd, a jego główne cechy to rozsądność stylu i cech anatomicznych osoby, niezawodności i niskich kosztach w porównaniu do importowanych towarów podobnych modeli. Pod tą marką rowery są produkowane zarówno dla początkujących jak i pół-zawodowych, każdy członek rodziny znajdzie model.

Rowery dwukierunkowe "Stealth Navigator" reprezentowane są przez modele 100, 200 i 300. Przedstawiciel 100 krążownik serii "Stels Navigator 130" został zaprojektowany z myślą o łatwiejszej jazdy, a jej koła są chronione szerokimi skrzydłami, a rama wykonana jest ze stopu aluminium. Ma lekki waga i dobrą manewrowość. Modele 200 i 300 różnią się średnicą kół (odpowiednio 26 i 28 cali). W niektórych modelach z przodu jest zamocowany kosz, a każdy z nich wyposażony jest w lampy krokowe i boczne. Jest też kobieca wersja roweru spacerowego.

Począwszy od 400 i kończąc na serii 900, rowery "Stealth Navigator" reprezentują linię górską. "Stels Navigator 400" są przeznaczone dla nastolatków, mają koła o średnicy 24 cali. Rama może być stalowa i aluminiowa.

Jeśli chodzi o rowery z serii 500 i 600, są one odpowiednie dla początkujących, którzy są gotowi opanować szlaki górskie, seria 600 różni się jedynie poprawą poziomu wyposażenia. Przedstawiciele serii 700 i 800 są zaprojektowani na poziomie amatorskim, mają charakterystyczne cechy: wyposażenie "Shimano" z niezawodnymi obręczami z podwójnym tłokiem. Rower "Stealth Navigator 850" jest tradycyjnie wyposażony w skrzydła, podeszwy i reflektory.

Rekordy sportowe można umieścić na pół-zawodowym rowerze serii 900. Akcesoria do rowerów "Stels" wyróżniają je pozytywnie na tle podobnych modeli europejskich producentów.

Znak "Stealth" to gwarancja jakości i rozsądnej ceny. Części zamienne do wyrobów są produkowane w Chinach i na Tajwanie, a montaż jest przeprowadzany przez rosyjskich specjalistów firmy "Velomotors". Wyjaśnia to niski koszt rowerów "Stels Navigator", w innych cechach nie jest gorszy od obcych prototypów, a w opakowaniu z dodatkowymi akcesoriami, wręcz przeciwnie, przekracza ich.