284 Shares 4061 views

Buty – buty Hermesa arystokraci

Światowej sławy Hermes francuska marka została w drugim wieku. Ostatnio bardzo popularne zaczęli używać buty Hermes. Ten but łączy w sobie cechy takie jak luksus, praktyczność, wysokiej jakości i arystokracji. Dodatkowo, o nazwie Firma aktywnie promuje tzw styl jockey, co jest zrozumiałe, gdyż oryginalne buty dla dżokejów powstał właśnie przez Hermes. Jazda buty zostały wykonane z szorstkiej skóry, mają wysoką wąskie i płaskie szczyty cienką podeszwę. Spacer w takich butach były niewygodne, ponieważ kostka była sztywna i podeszwy łatwo wytrzeć.


Jednak twórcy marki Hermes zdecydował się na kolekcję butów prêt-à-porter. W rezultacie, dzięki wzory butów jeździeckich, jest wyjątkowy model, który dysponuje oryginalny wygląd i niesamowitą wygodę. A teraz zastanowić się, jak wybrać i co nosić buty z Hermes. Wybór będzie dla Ciebie.

Jak wybrać buty Hermes? liczne odmiany

Hermes buty modelem ma dużą kostkę bez wyładowań atmosferycznych, czytelne i usprawnione niski obcas. Najczęściej te buty ozdobione są dekoracyjnymi paskami z klamrami metalu. Jest na klamrę w większości przypadków jest logo marki. Można również znaleźć modele z nitami i strzemion ze zworki umieszczonej pod piętą.

Zazwyczaj te buty są wykonane z prawdziwej czarnej lub brązowej skóry. Istnieją odmiany gumy, która będzie przydatna w deszczową pogodę. Popularny i zamszu modelu. Opisane znane buty są niezwykle wygodne buty, więc nie są zmęczone nogi nawet przy długim spacerze. Bootleg musi obejmować stopę niemal do kolan. Tak więc, z Hermes buty mogą nosić spódnice w zimnie. Kostki i łydki będą chronione przed wiatrem i deszczem przekłuwania. Ponadto modele te muszą mieć w jej właścicielki szafa chudych nogach.

Od co się ubrać buty Hermes?

Z tego buta można łatwo tworzyć stylowe, a co najważniejsze – ciepły jesienny obraz. trzeba będzie obszerny strój duży dzianiny z cienkim paskiem. Zamszowe buty jockey z sukienka będzie wyglądać prosty i harmonijny. Jeszcze lepiej kombinacja skórzane buty z Hermes spodni, bryczesów lub dżinsy będą wyglądać. Również te buty mogą być łączone z dzianiny sweter lub bluzki printovoy wszechobecnych legginsy. Nadają się nawet do spódnicy maxi. Przypadkowy obraz w tym stylu mogą być tworzone poprzez łączenie białą koszulę, obcisłe dżinsy i buty skórzane Hermes koniak brązowy. Wizerunek firmy można uzyskać po połączeniu modelu jockey knit dopasowanie sukienki. Nie mniej dobrze te buty będą wyglądać z płaszcz z wełny i płaszcz.

Uniwersalne buty projekt Hermes daje możliwość łączenia ich z niemal każdego stylu ubioru. Pierwsze takie buty nie wychodzą fanom stylu vintage, kezhual i biznesu. Szczególnie odważny strój mody nazywa buty, nawet suknie wieczorowe. Nie jest to zaskakujące, ponieważ elegancja i prostota buty Hermes może podkreślać ekskluzywność najdroższych projektantów sukien.