465 Shares 2382 views

Czy to możliwe, aby zamrozić kurki w zimie?

Czas opadania Mushroom umieścić zapalonych myśliwych grzyb na pytanie, jaki rodzaj grzybów lepiej jest w pobliżu brzegów, i które są zamrożone. Ale najbardziej palący problem – jak to wszystko zrobić, zwłaszcza, że nie każdy lubi majsterkować z grzybami. Proces jest bardzo czasochłonne. Tak więc, jednym z zagadnień dotyczy wszystkich fanów smacznych grzybów posiłków, brzmi: „Czy to możliwe, aby zatrzymać kurki» Nie tylko możliwe, ale konieczne?!


szkolenie

Przede wszystkim grzybów trzeba uporządkować dla robaków, pleśni, i tak dalej. Choć wielu zbieraczy i powiedzieć, że ten rodzaj grzybów nie wymaga gruntownej going-over, zrób to dobrze. Mogę zamrozić kurkami stary i pomarszczony? Nie, to nie ma sensu. Taki produkt z lepiej natychmiast smażyć ziemniaki. Ale prosto z puszki grzyby muszą być czyszczone przez naturalne gruzu. Wszystkie liście, gałązki i kije – do złomu. Natychmiast świadomi, że grzyby trzeba zamrozić w ciągu pierwszych 24 godzin od pobrania, pod warunkiem, że cały czas muszą posiadać przy niskich temperaturach. Na przykład, w lodówce. Przed jak zamrozić grzyby kurki, przemyć je dokładnie pod bieżącą wodą. Pod pokrywą, z powodu jego użebrowanie zbiera się aż do 80% wszystkich możliwych drewna zanieczyszczeń. Po przemyto lisy leżał na gazy lub ręcznikiem wafli do wyschnięcia. Kiedy nadmiar wilgoci jest zamrożona do niczego!

Zamrożenie, metoda № 1

Suszone grzyby mogą być młody raz leżał na pojemnikach i wysłać w zamrażarce. Mogę zamrozić kurki bez wstępnego gotowania? Tak, tak, tak i tak! Ale tylko młodych. Wątpić w wieku grzybami? To lepiej się gotować, więc nie ma gorzki smak. Nawiasem mówiąc, można tego uniknąć, jeśli suszone grzyby, aby dodać sól, gdy zamrożone. Mogę zamrozić kurki razem z cieczą? Jest to konieczne, jeśli chcesz gotować następnie są natychmiast zupy lub gulaszu.

Zamrożenie, metoda № 2

Gotowane grzyby nie potrzebują do wyschnięcia! Mogą być razem z wodą, w której gotowane, najpierw schłodzić pomieszczenie, a następnie wysłać je w zamrażarce. Takie zbioru będzie dobrą podstawą do pieczarek w zimie. Musimy rozmrażać je tylko w normalnej temperaturze, nie w kuchence mikrofalowej lub w wodzie.

Zamrożenie, metoda № 3

Wielu, w obawie o kondycję grzybów (jak wiele ludzie są zatrute wtedy!), Pierwszy gotować je. I to jest również poprawna. Podczas gotowania należy usunąć piankę do słonej wody, aby upewnić się, że produkt jest dobrze gotować. Wystarczy czynne 20-25 minutach wrzenia, grzyby całkowicie przygotowane. Następnie muszą być całkowicie sucha ręcznikiem rozłożone na pakiety i umieścić je w komorze chłodziarki z niską temperaturą.

Przechowywać mrożone kurki mogą być 3-5 miesięcy. Gotowanie receptur potraw oni zawsze zaczynają rozmrażania produkt naturalny. Zupa, gulasz, ziemniaki z grzyby, warzywa z kurkami – masa opcji wyboru do gustu! Pamiętaj, że jeśli nie było pre-infusion, grzyby przechowywane są nieco mniejsze. Czy to możliwe, aby zamrozić kurki na dłuższy okres? Nie zaleca się, tracą swój aromat i smak gorzki.