408 Shares 1990 views

Nikischihina Elizabeth: Biografia, Filmografia

Nikischihina Elizaveta Sergeevna przypomniał widzom niezwykły sposób czytania starożytnej poezji w filmie „Pokrovsky Gates” i jej wyrażenie „High, wysoka postawa!”, Dostarczane z apetytem, stał się w powietrzu. Jakie inne role aktorka pamiętał i jakie jest jego przeznaczenie?


biografia

Urodziła się w odległym 1941 roku i nie żył bardzo długo, ale jasny życie. Aktorka od Boga – to, że jej koledzy, jeszcze Elżbieta S. zawsze pozostawał raczej zamknięty osoby. Nie miała przyjaciół ściśle z rówieśnikami i nie lubią spotkań przy wielkim stole.

Jeśli spojrzeć na to w inny sposób, aktorka mieszkała w teatrze i spędził trochę czasu w domu. Ale bądź co bądź, próbowała cały swój wolny czas poświęcać córce, podniósł jej rękę.

Aktorka urodziła się w Moskwie, a po dziewięciu latach szkoły bezpośrednio uczestniczących w Actors Studio Michaiła Jaszyn w Moskwie Dramatycznego Teatru. Stanisławski. Ten wybór, który zrobiła z całego serca, nie doceniają albo ojcu lub innych krewnych. Dla ojca, człowieka surowe i poważne w radzieckim, zawód aktorka była zbliżona do czegoś nielegalnego. Miała nawet wychodzić z domu i żyć na własną rękę, ponieważ w wieku 16 lat.

Elizabeth Nikischihina, biografia pełna jest nieprzyjemne zakrętów losu, mimo nalegań ojca, przeszkolony jako aktorka i poszedł do pracy w teatrze. Tutaj jest to dość długi czas oczekiwania na jego poważnych ról.

Aktorka Elizabeth Nikischihina był żonaty trzy razy, z jego małżeństwa z lekarzem E. Leybova Katarzyna urodziła córkę. Wszystko unia trzy rodziny były nieudane. Pierwszy mąż aktorki był krytyk muzyczny Agamirov. Rozstanie z nim przeszedł dość łatwo. Para nie przestępstwo puścić siebie. Drugi mąż, lekarz Leibov, w 1975 roku zdecydował się na emigrację do Stanów Zjednoczonych. Zawołał żonę z nim, ale ona kategorycznie odmówił. Trzecie małżeństwo z Evgeniem Kozlovskim przyniósł Elizabeth Sergeevne nie tylko frustrujące, ale również poważne problemy z władzami. Mąż został opublikowany w drugim obiegu, a po wydaniu jednej z nowel w 1982 roku został aresztowany. Przez prawie rok spędził w więzieniu w Lefortowie. Wszystko to razem aktorka wezwany na przesłuchanie przez KGB. Domy zostały przeszukane, pracując w teatrze, to nie było łatwe.

Zmarł Nikischihina Elizabeth w 1997 roku.

Praca w teatrze

Pomimo znakomitych ról filmowych, Moskwa już nie pamiętają ją z ról na scenie. Wszystko zaczęło się od spektaklu „Antygona”, gdzie dostała główną rolę. Boris lwowsko-Anokhin umieścić ten występ w 1965 roku.

Ale nie wszystkie lata w teatrze płynęła znakomicie. Czasami między rolami posiadanych przez kilka lat, a ona nadal się z tym pogodzić. Trudne nadano podczas narodzin córki, po czym powrót do pracy była zbliżona na ciężką próbę.

Nikischihina Elizaveta Sergeevna żyć teatru. To był jej pasją, a jej życie na scenie. Wśród niezapomnianych ról. – Vassa w spektaklu „Pierwsza wersja” Vassa Zheleznova „” Lizzie roli w „Sprzedawca deszczu” rolę Lisy w spektaklu „Wyznania młodego mężczyzny” Wyjściu z teatru w 90 lat poważnie okaleczony ją emocjonalnie.

Praca w filmie

Jako prawdziwy aktorka teatralna, Nikischihina Elizaveta niezbyt lubiący filmu, ale uratował ją więcej niż raz. Szeroka popularność w kraju, została wniesiona do jej praca była w telewizji.

Pierwsze dwa małe role w filmie dostała w 1961 roku. Od tego czasu, i rozpoczął karierę. Pierwsza praca – rola małego fryzjera w filmie „Podróż”. Wielu pamięta jej obraz w filmie „Przygody Electronics”. Elizabeth Nikischihina zagrał w nim rolę Maszy, adiunkta.

Wśród najbardziej pamiętnych dzieł:

  • Film dla dzieci „Krok z dachu”, gdzie zagrała Madeleine;
  • obraz "The Voice", rola asystenta Ani;
  • Film „Pokrovsky Gates”, gdzie reżyser M. Kazakow był w stanie doskonale pokazują, każdy znak w jego wcieleniu; Nikischihina Elizaveta Sergeevna odgrywa w nim rolę Niny Orlovich;
  • Tale „Tam na nieznanych ścieżkach”, rola Kikimora.

Były to głównie małe role, aw niektórych przypadkach nawet epizodycznych, ale aktorka został zapamiętany widza. Energia, wewnętrzny blask – nie raz próbował wyjaśnić to na krytykę. Zjawisko to znane jest wśród jednostek aktorów małą rolę, jeden z nich – Elizabeth Nikischihina. Jej filmografia obejmuje ponad 50 prac.

Nagrody aktorka

Główną nagrodę dla aktora – miłość i uznanie publiczności. Mając to na uwadze, a żył Elizabeth Nikischihina. Jej nagroda – oklaski publiczności po spektaklu tak bukietów kwiatów. To wszystko w jej życiu, ale wydawało się wielu stronach – talent jest zaniżona.

W 1984 roku, otrzymała aktorka tytuł Zaszczycony artysty RFSRR. Nagroda została wręczona po zakończeniu historii ostatniego człowieka i jego aresztowaniem. Ona zaszczepił w sercu aktorki pewne nadzieje na przyszłość.

Losy villain

życie aktora jest zmienna. To nie składa się tylko z jednego zwycięstwa i miłości publiczności. Owocnej pracy, wzloty i upadki, cierpienia psychiczne – wszystko to los każdego, kto stanął na wyboistą drogę. Elżbieta S. stał się sławny dzięki „Antygony”. Rola niej urodzony w agonii, wcześniej chciała odejść z zawodu, a w przeddzień premiery, po wysłuchaniu dyrektora, została zmuszona do aborcji.

Test miał ciężkie życie okres szalonej popularności spektaklu, gdzie zagrała razem z Evgeniem Leonovym. Wszystko Moskwa chciała dostać się do hali, kupił upragniony bilet.

Kiedy rok później rozpoczął upadek kraju, w życiu wielu artystów, w tym Elizabeth Sergeevnu, padł na trudne czasy. Proponowane role wydawało jej się nieciekawe. W porównaniu z Antygony, która aktorka grał 12 lat, nie mogli. Przez czas Elżbieta S. pozwoliła sobie drinka.

pamiętnej roli

Te role, aktorka dwa – Antygona i Vassa Zheleznov Anatolij Wasiliew.

Pierwsze prace podszedł do niej na początku swojej kariery i związane cienką nić życia. Zgodnie z córką aktorki Catherine, Antygona miała ogromny wpływ na Nikischihinu. Każdy problem przeżyła jako wielkiej tragedii, w wyniku awarii.

Druga część została zaproponowana w niespodziewanym momencie najbardziej. Był to czas poważnych doświadczeń po aresztowaniu trzeciej żony. Vassa – duży obraz kobiety zasilania, nie nadaje się do kruche i delikatne Nikischihinoy. Niemniej jednak reżyser widział to samo żelazo pręt Vassa jest w jej naturze. Niestety, Vassa nie mógł grać przez dłuższy czas: dyrektor Vasilev opuścił teatr.

Śmierć aktorki

Stało się to pod koniec listopada 1997 r. W ciągu tych lat żyła w komunalnym mieszkaniu. Po ataku rabusiów na poprzednim miejscu zamieszkania na aktorki często miał krótkoterminowe problemy z oddychaniem. Często była w szpitalu.

Jeden dzień w domu, zmarła aktorka Elizabeth Nikischihina. Przyczyna śmierci – uduszenie. Banalny – wykrztusiła na kawałek jabłka. Mówią, że Elżbieta S. przewidywał jego odejście.

Paradoksalnie, aktorka przeniosła się do komunalnego, więc zawsze był ktoś, ale tego dnia nikt nie nazywa karetkę i jej nie pomoże. Nikischihina Elżbieta zmarła w wieku 56 lat.

pogrzeb

W 1997 roku, kiedy ogromna liczba problemów w kraju, nikt nie mógł zapłacić żałosne pożegnanie. Córka Katarzyna ukryła matka skromnie, teatr zapłacił budzić. Wystarczy wysłać kolegom i wszystkim, którzy byli Elizabeth Nikischihina drogowego. Grób jest na Vostryakovsky cmentarzu w Moskwie. Później obok jej matka zostanie pochowany i aktorka.

Ostatnio mąż, Jewgienij Kozłowski, przyszedł pożegnać się z nią. Był dobrym przyjacielem dla niej i zrozumieć subtelną naturę działania.

pamięć

Aktor zostawia pamięci w swojej pracy. Przez długi czas zostanie zapamiętany jako niezapomniane Antygona i Vassa Zheleznova tych, którzy mieli szczęście dostać upragniony bilet do występów.

Prace nad filmem wciąż zachwycają swoją publiczność jako miłośnicy tragedii i komedii kochanków. Wszechstronny człowiek i wspaniały aktorka Elizabeth Nikischihina! Filmy jej znane i pamiętane przez dzieci i dorosłych.

Zagrała także dwie role w kronice filmowej dla dzieci „Jumble”. kanał telewizyjny „Rosja 1” wziął ten film aktorkę o nazwie „Broken Dreams aktorka Nikischihinoy”, gdzie wszystkie jego teatralnych i filmowych dzieł są szczegółowo opisane. Jest to pamięć o jej życiu.

Kierowane przez większość widział go jako aktorka komedii, a jednak jest to świetna gra jest dramatyczna rola dużą skalę. Mieszkała przy tych pracach i wysoko cenione ich obecność w swoim życiu. Niewiele osób wie, ale o zachodzie słońca teatralnej kariery został ponownie zaproponował rolę Antygony. Wszystko zaczęło się z nią, a to wszystko się skończyło. Tak zakończył się jasny, ale nie zbyt długą żywotność utalentowanego Akris, niezrównany i wspaniały!