636 Shares 8278 views

Zasady postępowania w lesie.

Natura – jest jednym z naszych zasobów i powinno być traktowane z troską i miłością. Wędrówki w lesie na grzyby, jagody, tylko na piknik lub spacer – ćwiczenia jest zdecydowanie przyjemne, ale ludzie nie zawsze rozumieją, jak właściwie zachowywać. Zasady postępowania w lasach jeszcze wyjaśniono nam w zajęciach szkolnych i teoretycznie możemy nawet odtwarzać je na głos. Ale w praktyce są one prawie nigdy zrealizowany w praktyce. Istnieje nawet specjalny Przypominamy rodzicom, że potrzebują oni kształcić dzieci, to znaczy, aby powiedzieć im o coś takiego jak bezpiecznego zachowania w lesie. Tak więc, aby to zrobić, jest to przydatne do samodzielnego dorosłego ponownie zapytać, jak należy zachowywać się podczas spaceru w lesie.

Przede wszystkim musimy pamiętać, że jest to niemożliwe do zrobienia w sezonie pożarowym, a co powinno być zachowanie lasów w tym okresie. Oczywiście nie należy rzucać niedopałków i spalania mecze na ziemi, aby zostawić impregnowane benzyny lub szmat oleistych w lesie, pozostawiając odłamki szkła lub butelki. Zabronione jest również budować gdzie pożary suchej trawy. A jeśli naprawdę znaleźć mały ogień palenisko pilna potrzeba, aby spróbować go ugasić przy pomocy ziemi, odzież, konopie lub zielonymi gałęziami. Jeżeli wybuchł pożar i nie możesz sobie z tym poradzić, natychmiast opuścić teren, ostrzegając jednocześnie wszystkich ludzi licznik. Eksperci twierdzą, że ziemi ogień wciąż może być uruchamiany jako jego prędkość jest znacznie niższa niż twoje, ale ogień koń takie możliwości są prawie nigdy nie opuszcza. Gdy uda Ci się opuścić teren pożaru, należy skontaktować się z lokalnym las, administracja miasta lub nawet straż pożarną.

Zasady postępowania w lesie dotyczącej odpadów przewidują, że resztki żywności mogą być pozostawione, jakby nie znaleźliśmy zwierząt, po prostu naturalnie rozkładać. Jeśli zbyt wielu z nich, najlepiej jest wykopać dół i umieścić je tam, a następnie wypełnić go z kurzu. odpady inne niż żywność muszą mieć pewność, aby wykupić kolejne pojemniki na śmieci. Nie starają się spalić w ogniu, zwłaszcza plastikowych butelek banki, guma, polietylen, szkła i żelaza. Zawsze należy pamiętać, że w lesie nie ma dozorcy, więc śmieci dotyczący można usunąć tylko ty i nikt inny.

Wiele przejść na naturze wyłącznie w celu, aby ogień i grill. Dlatego tacy ludzie nie są bardziej niż byłby wcześniej zapytać takiego, jak zasady postępowania w lesie dotyczących ognisku. Miejsce dla konieczne jest wybrać odległość od drzew, rozejrzyj się dookoła, nagle gdzieś już gotową kominek. Drewno opałowe można wycinać drzew martwych i suche, oraz określić ich rzeczywistą obecność na suchych liści i gałęzi kruchych. Koster zawsze dokładnie zalać wodą.

Zasady postępowania w lesie i powiedzieć nam, że nie jest to konieczne, jak to było wcześniej modny krój dla potomnych w drzewie wiadomości. Takie są sztuki może faktycznie doprowadzić do poruszania się po drzewach lub pasożytów do ich skurczu. Ponadto, każdy z nas musi pamiętać, że liczba ludzi i zasobów leśnych jest mało prawdopodobne, aby dopasować. Nie ma potrzeby, aby oderwać się piękne rośliny, tylko umieścić je w wazonie w domu, a następnie wyrzucić.

Jeśli to się stało, że się zgubić, należy pamiętać, że panikę – najgorszą decyzję w danych okolicznościach. Uspokój się, słuchać, można usłyszeć dźwięki, takie jak klaksonów, głosy lub gwizdkiem kolejowego. Jeśli nie jesteś w stanie usłyszeć nic, będziemy musieli zdecydować, aby przejść lub czekać na posiłki na miejscu. W każdym razie, ludzie w know zawsze doradzić przed pójściem do lasu, jak poruszać się przez gwiazdy, przepływ wody, roślin, mchu, drzew lub słupów kwartalnych. Szanuj przyrodę, i będzie cię szanować.