479 Shares 4614 views

Kolumna Brazhnye rękoma: rysunki, instrukcje

Kolumny Brazhnye są bardzo popularne wśród fanów mocnego napoju. Jeśli zdecydujesz się na taki sam produkt, to musisz zapoznać się z pracą technologii i dowiedzieć się, jakie cechy powinien posiadać urządzenie.

prace przygotowawcze

Preferowane kolumna brazhnaya musi mieć określoną wysokość. Można wybrać tę opcję w spokoju, ale idealnie powinna wynosić 50 średnic. Zdaniem ekspertów, to nie jest tak ważne, właściciel sprzętu sama musi zdecydować, która siła będzie mieć produkt, ale także zdecydować, jak dobre jest podział. Jednak istnieją pewne obiektywne kryterium, które określa wysokość najmniejszego produkowanego ciąg. Musisz wyeliminować możliwość rozpryskiwania. Odpowiednio brazhnye kolumny nie są mniejsze niż 30 centymetrów. W przeciwnym razie wykonanie robót byłoby niepraktyczne.

Technologia pracy

Przy wytwarzaniu opisanych konstrukcji konieczne jest zapewnienie kontrolowanego wrzenia. Cechy konstrukcyjne tej pozycji mogą się różnić w zależności od preferencji. Element może być utworzony na podstawie rubashechnika lub Dimrotha. Główne warunki są na korzyść tego, że refluks musi mieć zdolność do gaszenia których moc planowana jest na niepowodzenie. Ta pozycja nie może być ustawione w tej samej ilości, w ilości 2 lub 3. W tym przypadku element będzie pierwotne lub wtórne. Taka struktura pozwala na bardziej stabilnej pracy kolumny. Należy zrozumieć, że takie dodatki są możliwe tylko na wysokich budowli.

Metodologia pracy

kolumna Brazhnye musi być w stanie dostosować dephlegmator chłodzenia tego składnika powinien być wystarczająco cienkie. Aby to zrobić, należy zaopatrzyć się w dźwigu, który pozwoli tak dokładne, jak to możliwe, aby spędzić cieczy. Eksperci zalecają stosowanie gatunków jak igły, ale przy zastosowaniu zaworu kulowego jest odmówić, ponieważ nie jest on odpowiedni. Jeśli weźmiemy pod uwagę dostępne decyzje krajowe, najbardziej najlepszym rozwiązaniem dla przeprowadzenia dane instalacji regulacji zaworu grzejnika będzie używany podczas instalacji systemów grzewczych.

Rysunek kolumna brazhnoy można przygotować samemu. Kolumna powinna być zaopatrzona w miejscu zainstalowania termometr, który jest zamontowany w przedniej części skraplacza. Jest to prawdziwe w odniesieniu do projektów, które będą pracować w ramach programu doboru pary. Jeżeli film nanoszony dephlegmator cieczy do wybierania kolumn, a następnie umieścić układ termometr określa konkretnej konstrukcji systemu. kolumna Brazhnye wyposażonej w chłodnicę, skraplacz, który jest odpowiedzialny za kondensacji i chłodzenia dostarczanego pary. Jeśli projekt będzie wybór płynu, zajęłoby lodówkę, co obniża temperaturę gotowego produktu.

Kreator rekomendacja

Ważne jest, aby brać pod uwagę w tworzeniu dopływ cieczy do chłodnicy zwrotnej, a do każdego z nich, a także w lodówce, powinny być wykonywane oddzielnie. Probówki być wykorzystane do wyjścia z chłodnicy i chłodnicę zwrotną, należy stosować wyłącznie na bazie silikonu. Jest to prawdziwe w odniesieniu do produktów z ciepłą wodą. Jeżeli mówimy o zimnej wodzie, można użyć słuchawki na bazie polichlorku winylu. Miedź kolumna brazhnaya muszą być wykonane biorąc pod uwagę powyższe wymagania techniczne, które są odpowiednie dla różnych konstrukcji. Jednakże, nie można ograniczać się i wymyślić modyfikacji. Jako głównego warunku w tym przypadku działa, że w końcu będzie mógł dostać nasze napoje, które mają różne cechy i właściwości organoleptyczne. Ale w końcu, że nie będzie w stanie uzyskać czystego alkoholu. Produkt końcowy nie będzie zapach naparu, ale alkohol apteka, nie będzie. Ale takie rozwiązanie jest całkiem odpowiednie do wytwarzania wódki, mistrz będzie w stanie zaangażować się w produkcji wysokiej jakości podstawy dla destylatów.

Opis wytwarzania kolumnę płaszcza z dephlegmator

Ciągłe kolumna brazhnaya może być dokonane w oparciu o płaszczu chłodnicą zwrotną. W celu przeprowadzenia prac konieczne rury miedzianej, której długość powinna wynosić 500, 2000, 1000 i 300 mm. Każdy z nich musi mieć wymiary 28 x 1,22 x 1,1 x 1,8 x 1 mm. Między innymi należy do sprzęgacza dvuhrastrubnaya przejściowego w ilości 2 części, inny adapter ma kilka innych parametrów równym 22 x 15 mm, takie elementy, potrzebne do przygotowania Główna 3. Kąt odnorastrubny której wielkość jest równa 22 mm. Praca nie może być wykonane bez teownika, którego wymiary 15 x 15 x 15 mm. Koniecznie zadbać o obecności adaptera na zewnętrznym gwintem 1/2 cala. Trzeba będzie łącznik do wewnętrznej gwint 3/4 cala. Element jest wymagany do podłączenia do sześcianu, ale inne rozmiary mogą być w każdym konkretnym przypadku. Jeżeli zostanie wykonane ciągłej kolumny brazhnaya przy użyciu wyżej opisanych elementów, to możliwa do otrzymania końcowego produktu, stopień, który wynosi maksymalnie 92.

Cechy urządzenia do wytwarzania chłodzonej powietrzem

Długość wężownicy miedzi przejdzie do wykonania. Pasmo drutu na bazie aluminium stosuje się bez izolacji. Może być stosowany w operacji chłodnicy komputera, klejem i kotła przy 500 watach. Moc może być mniej imponujące.

Pierwszym krokiem jest, aby rury miedzianej, wyginając ciała do łączenia z urządzeniem. Ta część preformy, która pójdzie w dół, które należy uwzględnić w spiralę. Drut aluminiowy ma być nawinięta na rurkę górnej, pomiędzy zwojami, gdy jest to konieczne, aby pozostawić pewną odległość. W celu zmniejszenia oporu cieplnego, cewki powinien być gęste. Pozwoli to na zwiększenie powierzchni wymiany ciepła i efektywności cewki.

Przy wykonaniu kolumnę brazhnaya rękami, następnym etapem jest użycie albo przedmiotu o kształcie stożka, którego średnica powinna być porównywana z wielkością wybranego wentylatora. Ten element trzeba Navit cewkę do bimbru. W niniejszym przykładzie będą traktowane konwencjonalne butelki piwa, którego ilość wynosi 0,5 litra. Cewka jest konieczne, aby obracać się w taki sposób, że jest on równomiernie pokrywa sekcji wentylatora. Element potrzebne, aby spróbować budynku i upewnij się, że wszystko jest w porządku. W tej pracy z cewki aż skończył.

Nastaor teraz czas, aby przejść do pokrywy urządzenia. Można użyć zwykłego polietylenu na bazie okładkę. Gniazdka muszą być podgrzewane do pół cala, a następnie można dokonać stopowania w osłonie z tworzywa sztucznego. Projekt musi ostygnąć, schłodzić może być w wodzie. Gdy sprzęgło jest usuwany, powinien być oczyszczony z przylegającą polietylen otrzymany zadziorów musi być dokładnie cięte. Na rękawie trzeba wiatr taśmy teflonowej, bez których produkcja bimbru jest kompletna. W ten sposób będzie można uzyskać coś w rodzaju uszczelki. Kiedy wykonane kolumny brazhnaya rękoma, następnym krokiem jest instalacja tuleję wcześniej wykonanej pracy w otwarciu pokrywy. Ftoroplast musi być pomiędzy skrzynką i pokrywą. Od wewnątrz, dokręcić nakrętkę bez użycia nadmiernej siły.

profesjonalne zalecenia

można wykonać element grzejny całego urządzenia w następnym etapie. Aby to zrobić, można użyć zwykłego czajnika. Cofając się w pewnej odległości od końca drutu być na tyle do urządzenia, konieczne jest, aby odciąć część, aby powiązać to wszystko z powrotem będzie musiał po. Końce przewodu z kotła należy przejść tak, że gdy pokrywa jest zamknięta elementem znajduje się wewnątrz obudowy. Po rozebraniu przewody należy połączyć je z powrotem. Ważne jest, aby dbać o jakość izolacji.

Kocioł nie musi dotykać dna, pożądane jest, aby być całkowicie pokryte cieczą podczas pracy. W ten sam otwór, przez który przewód kotła włożyć dłuższy koniec cewki maszyny. Pozostałe szczeliny między rurą a przewodem trzeba zdobyć kawałki wełny, co czyni go dość mocno. Ważne jest, aby osiągnąć jak najlepsze uszczelnienie.

Otrzymana struktura wełny wlać superglue, który jest utworzony na bazie cyjanoakrylanu. Zapewni to maksymalną szczelne połączenie z wykorzystaniem materiałów kompozytowych. Po utwardzeniu kleju, uda Ci się uzyskać szczelne połączenie stałe. Musi coś podobnego obudowie przez wentylator do wymiennika ciepła powietrze żeber przemyto reprezentowany cewki.

Aby wypełnić obudowę można wykorzystać Tetra-Pak. Jeśli będzie zrobiony bimber, można użyć technologii przedstawionej w artykule. Z opakowania trzeba wyciąć prostokąt, którego szerokość odpowiada wymiarom wentylator. Elementy te są używane do owijania od strony wentylatora 3. Z czwartej strony o konieczności wycofania koniec cewki do przeprowadzenia wycofania napar. Pozostała część ścianki bocznej jest konieczne, aby otwór w tej części rury, a klej stosowanych uprzednio klejem. Ściany mogą być sklejone ze sobą za pomocą taśmy klejącej. Kiedy wykonane bimber, trzeba zapewnić maksimum bezpieczeństwa, powinno być pokryte przezroczystym ekranem ochronnym.

Na to możemy założyć, że kolumna brazhnaya gotowy. Jako źródło zasilania dla wentylatora może być używany do zasilania komputera. Aby go włączyć, bez użycia płyty głównej jest konieczne, aby zamknąć czarny przewód do zielonego. Specjaliści użyć kompaktowego źródła 12 V, można się dowiedzieć.

Odchylenie od powyższych wymagań

Jeśli trafisz kolumnę brazhnaya rękami, rysunki, które trzeba dobrze wykonać wcześniej, ważne jest, aby myśleć o odchyleniach od tych wymagań. Głównym z nich wystaje niekontrolowane dephlegmator. Jeśli chodzi o „baby” kolumnie, możliwości kontroli uśmiercano zwartość. W tym celu, skraplacz i dephlegmator znajdują się w jednym pojemniku pod bieżącą wodą. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego programu, nie będzie w stanie kontrolować ten proces za pomocą refluksu, w konsekwencji, separacja nie może zostać osiągnięty. Jeśli trafisz kolumnę brazhnaya rękoma, rysunki projektu, można pożyczyć od artykułu. Należy pamiętać również, że chłodnica zwrotna ma niskie wykorzystanie pojemności. może napotkać problem niewielki wysokość kolumny. Niektórzy artyści nie mogą zrezygnować z układu wzór na kuchence gazowej pod wyciągiem. W tym przypadku, separacja będzie trudno osiągnąć wystarczająco dużo, zwłaszcza wśród wysokich wież.

Dodatkowe zalecenia dotyczące pracy

Brazhnaya kolumna „Rektifay” zyskał wśród fanów mocnego napoju. Jednakże, jeśli zdecydujesz własnego zajmuje się produkcją takiej konstrukcji, najlepiej jest skorzystać z danych na podstawie ze stali nierdzewnej. Wygaszania powinny być przyspawane do rury, a na obu bokach, które mają ustawiony gwint wewnętrzny, do którego są przymocowane szyi beczki. Za pomocą Teflon można wykroić sprzęgła-piasta, który będzie dostarczony zacisk uszczelniający. Wszystko to będzie stanowić spójną całość. Brazhnaya kolumna „Baby” musi koniecznie być wyposażona w materiał izolacyjny, który jest najpierw cięty do odpowiedniej długości, po jej położeniu na rurze, na którym jest przyklejona. Na górnej pokrywie należy umieścić na refluks kij i wzmocnić cały zacisk zacisk. Płyn będzie wprowadzany do rury, w której powraca wrzenia. Należy umieścić na kawałku węża silikonowego, który wyklucza bryzgami do poziomu górnej płyty.

wniosek

Jeśli nie możesz zdecydować, co będzie produkowany – kolumna brazhnaya lub dobrego bimbru, możliwe jest, aby pierwszy z nich. To jest bardziej proste w produkcji, jak również pozwalają natychmiast rozpocząć przygotowania do prowadzenia mocnego napoju. Alternatywnie, można spróbować kupić tę maszynę. majsterkowiczów domowe dzisiaj sprzedać je w zupełnie różnych modeli i różnych kosztów. Z zakresu można wybrać coś dla siebie.