86 Shares 7092 views

15 rzeczy, które mogą zrujnować charyzmę mężczyzny

Kiedy ludzie mają problemy z popędem płciowym i stracił męską charyzmą, natychmiast zaczyna obwiniać siebie, bo z tego, co stara się unikać bliskości ze swoim współmałżonkiem lub partnerem. Z drugiej strony, współmałżonek lub partner natychmiast pomyślał, że jej mężczyzna w nim już nie jest zainteresowany i rozpocząć wymyślanie różnych wyjaśnień, co może prowadzić do poważnych powikłań, a nawet zniszczyć związek. Jednakże, słaby popęd płciowy może wystąpić z różnych powodów, które zostaną omówione w artykule.

Stosowanie niektórych leków

Sama choroba może zabrać swój popęd płciowy. Ale poza tym zredukowanej pożądania seksualnego może być odpowiedzialny za tych leków, które można podjąć, aby walczyć z chorobą. Wśród narzędzi, które mogą mieć wpływ na popęd płciowy, można zauważyć, leki przeciwdepresyjne, tabletki na nadciśnienie, przeziębienia, a także środki, które są odbierane w organizmie w trakcie chemioterapii.

otyłość

Na dzień dzisiejszy, otyłość jest poważnym problemem w różnych częściach świata, a jednym z jego głównych przyczyn jest nadmierne spożycie szkodliwych pokarmów. Jedną z najgorszych rzeczy, które zdarzają się osoby cierpiące na otyłość – jest fakt, że nie może on wykonywać podstawowe funkcje wykonywane przez zdrowych ludzi. Obejmuje to również, co dzieje się w sypialni.

nieznajomość

Gdy dwie osoby zaczynają celownik, nie trzeba żadnych dowodów, że są one w miłości, bo to jest widoczne gołym okiem. Ta bliskość trwa i idzie na szczyt, gdy para wiązania węzła, ponieważ nie jest bardziej wyraziste przejawy sympatii niż małżeństwo. Jednak wiele par po ślubie stopniowo zaczynają odchodzić, a bliskość jest stracone. Nieznajomość może znacznie wpłynąć na związek, do tego stopnia, że jeden partner przestaje dostrzegać drugą.

Picie alkoholu i palenie

Chociaż ludzie uważają, że alkohol i palenie dać im „cool” wygląd, niektórzy nie zdają sobie sprawy, jak szkodliwe te nawyki mogą być zarówno dla zdrowia i relacji. Nawet napoje alkoholowe i wyroby tytoniowe producenci ostrzegają kupującego o straszliwych konsekwencjach, które mogą powodować te produkty bezpośrednio na opakowaniu. I jeden z najgorszych skutków, które zapewnia picia i palenia na ludzi – jest stępienie popęd seksualny.

Stres i zmęczenie

Ile można dostać zmęczony pod koniec dnia pracy? Niektórzy ludzie nie mogą czekać, będą mogli wrócić do domu i odpocząć, bo czas wyciska z nich wszystkie soki. Zmęczenie może zepsuć nastrój i sprawiają, że nie da się zrobić nic w szczególności, może to zmniejszyć popęd płciowy u mężczyzn.

Zbyt wiele czasu na gadżety

Teraz smartfony, tablety, komputery i telewizory są integralną częścią ludzkiego życia, a prawie nikt nie jest skłonny odłożyć na bok wszystkie gadżety i spędzić dzień bez nich. Wiele osób spędza dni pracy na komputerze i zrobić gafę i podjąć pracę do domu. Kiedy ludzie nie działają one komunikować się z innymi w sieci, oglądać zdjęcia i pliki wideo, lub przenieść do telewizji, dla których spędzają godziny. Jednak może bardzo znacznie zmniejszyć libido.

nuda

Jeśli para ma płeć w tym samym miejscu w kółko, to naturalnie prowadzi do nudy i zmniejszyć popęd płciowy. Jeśli ktoś w parze znudzony seksem, że obie strony mają do poszukiwania rozwiązań tego problemu. Ale należy rozumieć, że każdy uczestnik powinien czuć się dobrze w stosunku do każdego z innowacjami, że para zdecyduje się spróbować w łóżku.

Nadmierne spożycie cukru

Jeśli można zrezygnować z dodawania cukru do herbaty lub kawy, jak również wykorzystanie innych słodkich napojów, przyczyni się to zarówno swoje zdrowie i swoje życie seksualne. pracownicy służby zdrowia informują, że jeśli chcą prowadzić zdrowy tryb życia i dobrze wyglądać, należy jeść tak mało cukru, ponieważ jest związana z otyłością, nadciśnieniem i innych poważnych chorób.

Słabe zdrowie

Połączenie pomiędzy ciałem i umysłem jest zdecydowanie tam jako chory człowiek będzie prawie nigdy nie być w dobrym nastroju, a kto jest w dobrym zdrowiu, a będzie zawsze w dobrym nastroju. Płeć nie jest priorytetem dla osób chorych, ponieważ koncentrują się na jak przezwyciężyć chorobę i seks w tym samym czasie może być nawet fizycznie nieprzyjemne.

Bust filmy dla dorosłych

Obecnie dostęp do filmów dla dorosłych jest całkowicie otwarty. Wszystko, czego potrzebujesz – jest dostęp do internetu. A najgorsze, co można powiedzieć o tych filmach jest to, jak szybko zobaczyć je rozwija się w pełnoprawny związek, ponieważ większość ludzi, którzy zaczynają swój zegarek, a potem nie mogą przestać. Chociaż niektórzy ludzie i mówią, że oglądając te filmy pomaga im stworzyć pewien nastrój, ten zwyczaj jest bardzo niebezpieczne dla życia seksualnego. Człowiek, który wygląda zbyt wiele filmów dla dorosłych może całkowicie zawieść w łóżku ze względu na stan, który nazywa anoreksja seksualna. Mężczyźni, którzy zaczynają oglądać porno w młodym wieku i nie zatrzymał się później, mają niższe libido i tracą erekcję w znacznie młodszym wieku.

Cuchnący oddech i ciało

Filmy mogą sprawić, że wierzę w nic, a jest to jeden z powodów, dlaczego ludzie je kochają. Jedną z rzeczy, które można zobaczyć w filmach – to par uprawiających seks w godzinach porannych, kiedy oni nawet nie wstał z łóżka. Badania wykazały, że nieświeży oddech jest jedną z głównych przyczyn zmniejszonego popędu płciowego u mężczyzn. Ponadto, ludzie, którzy cierpią z powodu choroby dziąseł, które powodują nieświeży oddech, częściej cierpią na zaburzenia erekcji.

Powiązania problemy

Kiedy para, zwłaszcza taki, który już od dłuższego czasu, przechodzi trudny okres stosunków, ani mężczyzna, ani kobieta będzie chciała seksu. Powiązania problemy – jest to jeden z głównych czynników, które zabijają popęd płciowy. Ponieważ problem zabijania cały romans relacji, partnerzy oddalają się od siebie, a nie chcą się nawzajem.

Brak snu

W dzisiejszym świecie ludzie, którzy pracują, mają zwykle bardzo mało czasu na inne rzeczy oprócz tylko samej pracy, w tym śnie. Jednak sen jest bardzo ważne dla każdego człowieka, gdyż jego brak może prowadzić nawet do śmierci. Sen jest tak ważna, że jej brak prowadzi do tego, że zdrowie, wygląd i pełnosprawnych osób, nie wystarczającej ilości snu, dużo gorzej. Człowiek, który nie wyspać, będzie miał niski poziom testosteronu, co wpływa na libido.

chrapanie

Chrapać? Wiele osób chce uwierzyć, że ten ostatni, nie chrapać, ale badania pokazują, że 45 procent dorosłych chrapie od czasu do czasu, a 25 procent chrapanie na bieżąco. I choć większość ludzi ignoruje chrapanie, jego obecność może wskazywać na trudności w oddychaniu. Dwa problemy z chrapaniem – jest to, że on nie śpi inną osobę, jak również, że z własnej chrapania okresowo budzi się w nocy. W związku z powyższym, zarówno z nich nie wyspać, a także o wpływie, że brak snu ma na popęd płciowy, już nauczyli.

Flirtuje z innymi kobietami

Jeśli jesteś w związku z kobietą, flirtuje z innymi przedstawicielami płci pięknej spowoduje uszkodzenie tylko relacji. Wielu ludzi wierzy, że mogłoby to zaszkodzić stosunkom tylko jeśli chodzi o kontakt fizyczny, ale to nie jest tak, a nie szkód już znacznie wcześniej.