385 Shares 8363 views

Butelka na ślub, ozdobione własnymi rękami

Szczególne wydarzenia w życiu i chcą uczcić w sposób szczególny. Czy to obok urodziny lub rocznica, przyjęcie lub najważniejszy dzień w swoim życiu – ślubu, zawsze ma to być zapamiętane gości. W tym celu nie jest konieczne do przyrządzenia dania egzotyczne. wystarczająco piękny, aby ozdobić butelkę do ślubu własnymi rękami, aby stać się niezapomniany urlop.


Wybór stylu

Przed wyruszeniem na twórczej stronie tej kwestii, należy zdecydować, ile oryginalnych butelkach będzie na stole.

Jeśli chcesz ozdobić narzeczeni stół, może być ozdobione dwie butelki szampana na ślub z własnymi rękami, opierając je w postaci pary nowożeńców.

Jeśli oryginalna butelka jest dużo, a następnie udekorować nimi być w tym samym stylu. Pozwoli to stworzyć harmonijny obraz świątecznej dekoracji stołu.

Po określeniu liczby butelek, które można ozdobić rozważyć ich wygląd, a wszelkie materiały potrzebne do jego utworzenia. Istnieje kilka sposobów zdobienia butelek :

 • Decoupage serwetki butelki do ślubu z rękami może nawet początkujący z niezbędnymi materiałami.
 • Decoupage skorupek jaj wygląda również imponująca i niezwykła, tak że goście będą pamiętać. Ten projekt może być tworzone w dowolnym kolorze.
 • Tkanina ozdobione butelki szampana na weselu z ich własnymi rękami jest bardziej odpowiedni do dekoracji nowożeńcy tabeli. Szczególnie stylowy wygląd, gdy jeden szampan „ubrany” w smokingu, pana młodego, a drugi – do sukni panny młodej.
 • wstążki dekoracji – to kolejny sposób, aby zaimponować gościom. Może być stosowany, gdy istnieje konieczność przetwarzania dużej liczby butelek.
 • Jednym z najbardziej niezwykłych i oryginalnych form dekoracji na ślub będzie butelka, ozdobione cukierki.

Pięknie urządzone butelka może być nie tylko dekoracja stół, ale także piękny oryginalny prezent, który zostanie doceniony przez innych.

Decoupage serwetki butelek

Aby uzyskać lepsze wyniki jakości do zakupu decoupage serwetkę z odpowiednią okazję do obrazu – piękne kwiaty, gołębie, obrączki.

Dekoracja butelek do ślubu z pomocą decoupage podzielona jest na kilka etapów:

 • Przede wszystkim, należy oczyścić butelkę przez etykiet. W tym celu wystarczy, aby umieścić je w pojemniku z wodą, które zostały oderwane. Pozostałości kleju można usunąć lakową.
 • Każda butelka musi być odtłuszczona, które wystarczy przetrzeć szybę acetonu.
 • Jeśli zwykłe wino stołowe wakacje mogą być wydawane bez gruntuya powierzchni szkła, butelki na odpowiednim kolorze serwetka ślub gleby powinny być przykryte. Można to zrobić poprzez pokrycie powierzchni szkła akrylowego lakieru za pomocą zwykłej pianki gąbki. Jeśli chcesz jaśniejszy odcień, to lepiej zagruntowana w dwóch warstwach.
 • Kolejny krok – jest zastosowanie kleju na decoupage serwetka. Powszechnie stosuje się do górnej warstwy w strukturze. W tym celu w szybie umieścić cienką warstwę kleju PVA i delikatnie rozprowadzać na pieluszki. Musisz upewnić się, że papier nie daje „zmarszczki”, powinny być wielkości, stale wygładzając jej powierzchnię.
 • Ostatni etap – gotowy wyrób pokryty lakierem po wysuszeniu powierzchni butelki.

W ten sposób można ozdobić w tym samym stylu, wszystkie butelki do ślubu. master class, nawet początkujący opanuje realizację tej techniki.

Butelki Decoupage eggshell

Jednym z najprostszych sposobów, aby udekorować butelki decoupage uznane w skorupce. Taka butelka na ślub jest zobowiązany, aby przyciągnąć uwagę i będzie oryginalna dekoracja stołu.

Nośniki tego typu dekoracji jest bardzo proste, jeśli jest wystarczająco dużo skorup.

Gdy butelka jest oczyszczone i odtłuszczone, cała powierzchnia jest gęsto pokryta białym klejem, po czym jest posypane zgnieciony jaj. Butelka może być „gorąco” jak wałkiem na jajka „mozaiki” lub zgasić go. Najważniejszą rzeczą jest to, że została całkowicie pokryta nim.

Końcowy etap tej metody – powłoka akrylowa wybrany kolor powłoki. W tej formy dekoracji może pokazać wyobraźnię i połączyć kilka technik. Na przykład, boki i tył butelki i puchu kleju traktowane powłoki i spowodować przednią rysunku za pomocą decoupage podpaski.

butelki tkanina dekoracja

Wygląda na miłą i imponującą dekorację butelek na weselu jako „młodzi” i „narzeczonej”. Najprostszym sposobem, aby umieścić swoje szmatki. Aby to zrobić, dopasowanie wstążką satyna, organza, koronki, a do dekoracji „bride” strój można użyć kryształki, koraliki, paciorki i kwiaty tkaniny.

Etapy tej technologii są bardzo proste:

 • Po butelki są oczyszczone i odtłuszczone, są one pokryte klejem i dać mu trochę „uporać”.
 • Butylku- „oczyszczenie” może być pokryty warstwą czarnej farby akrylowej, pozostawić do wyschnięcia i nałożyć klej.
 • Owijać powierzchni butelki z szerokim czarnym wstęgi lub pasy z tkaniny i pozostawić do wyschnięcia.
 • Butylku- „narzeczona” zagruntować biała farba akrylowa i wklejać w taki sam sposób białą wstążką.
 • Z białą taśmą „oczyszczenie” make biały kołnierzyk i czarne koronki – butterfly. Aby ukończyć obraz „oczyszczenie” może sprawić, że czarny karton cylindrów.
 • Do „narzeczona”, aby soczysty, można ozdobić dno butelki białego tiulu łuku, zabezpieczając je klejem na szybie. Dekorować z „Dama” może być kwiaty, cyrkonie lub „perełki”.

Dekorować tkaniny butelka trudniejsze niż robienie decoupage, ale wygląda o wiele bardziej spektakularne.

Wystrój koronki i kwiaty

Ozdobione koronką lub kwiatami butelki na weselu z pewnością przyciągnie uwagę na siebie. Ten rodzaj wystroju wygląda bardzo delikatny i stylowy. Nic skomplikowanego w tej technice, najważniejsze – aby przemyśleć działki i odebrać niezbędne materiały.

Po czyszczenia i odtłuszczania butelki powinny być zagruntowane. kontrastujące kolory wyglądają szczególnie imponujące.

„Chevalier”, może być pokryta farbą akrylową w kolorze czarnym i białym koronkowym podejmowania „kołnierzyka” lub „Dickey” motyla. „Lady” pokryte białym lub złotym podkładu, po czym splatać taśmy koronki.

Dla zwiększenia efektu, można skorzystać z gipiury kwiaty cięte i trzymać je w miejscu koronki ozdobionej kryształkami i koralikami.

Wystrój używając słodycze

Oryginalny wygląd butelki, ozdobione cukierki. Jedna butelka zajmie około 50 okrągłe cukierki w folię.

Etapy tej techniki:

 • Przygotować falistej (tkanek) kwadraty papieru pomarańczowy 7h7sm.
 • Do każdego pudełka z cukierkami patyku, podnieś krawędź i objąć im cukierki.
 • Gotowe wykroje przylega do butelki w kształcie koła, wychodząc na jego spodzie.
 • Zielonej bibuły cięcia szerokich liści i ozdobić swoją szyjkę butelki.
 • Na skrzyżowaniu z liścia i owinąć szyję CANDY włókna palmowe do butelki bardziej wyglądał jak ananas.

Materiały dla tego urządzenia można kupić w każdej kwiaciarni. Być może jest to najprostszy i najszybszy sposób butelek opatrunkowych.