517 Shares 9507 views

Krem z pieczarek – pyszne danie

Pomimo faktu, że zupa grzybowa popularny z naszych nauczycielek, ten rodzaj zupy niesłusznie pomijana ich uwagę, a właściwie zupa z grzybami może stać się prawdziwą ozdobą każdego stołu. Przepisy na tym pyszne danie zestawu. można docenić tylko niektóre z nich. Tajne zupy, ziemniaki puree jest to, że prawie każdy zwykły zupa może być przekształcony w niezwykły pierwszego kursu.


Ta zupa jest przeznaczony dla gospodarzy z minimum doświadczenia, ponieważ nie ma nic skomplikowanego w swej recepturze. Do jego wytwarzania należy wziąć 5-6 okulary z pieczarek, 400 g dowolnych gatunków grzybów, 4 ziemniaków, 2 ząbki czosnku, średniej cebuli, 1 mała marchew, liść laurowy 2, 4 groch czarny pieprz, mały kawałek masła (30 g), olej roślinny, pietruszka korzeń. Do dekoracji potraw trzeba oregano świeże zioła, pietruszka, bazylia, koper.

Najpierw gotowane grzyby. Najsmaczniejszymi zupy grzybów uzyskuje się ze świeżych grzybów, lecz w skrajnych przypadkach może doprowadzić do wrzenia i wysuszono Wstępne moczenie ich przez kilka godzin. Wywar z grzybów aż gotowane powinni spuścić. Jeśli jesteś pewny jakości gotowane grzyby, bulion może być bezpiecznie stosowany do gotowania, ale jeśli ugotować zupę z grzybów wątpliwego pochodzenia, bulion najlepiej opróżnić. Wiele gospodyń domowych, takie jak zupa grzybowa , ponieważ daje dodatkowe bogactwo naczynia, a niektórzy wolą zastąpić go zwykłą wodą. To wszystko zależy od gustu i preferencji.

Szalka wody lub bulionu umieścić kilka kawałków korzeni pietruszki i pieprzu. Cebula dokładnie ciąć i smażone na patelni z olejem roślinnym w rozdrobnionej czosnku i marchwi. Pieczenie warunek musi być taka, aby wszystkie składniki karmelizacji. W tym celu, produkty te są umieszczone na silnie ogrzewanego naczynia, a następnie zmniejsza się ognia i jest już w niskich wytwarzające ciepło schnąć na pół godziny. Smażenia musi być okresowo mieszając. Przed końcem gotowania ognia ponownie wzrasta, a dodaje się do mąki, co powinno być ciepło na patelni, przez co najmniej 5 minut. Smażenie wlewa trochę bulionu lub wody po całym tomyat niskiej temperaturze przez 3 minuty.

Podczas gotowania, pieczenia ziemniaków czyste i drobno posiekać. Dodaje się go do wrzącej wody i gotowane aż do zrobienia, a następnie dodano do niej drobno pokrojonymi grzybami zazharku zielenie pół, liść laurowy, masło. W tym czasie zupa z grzybów solonych. Wiele osób woli przynieść ziemniaki do zakończenia gotowania, ponieważ wierzą, że ponieważ zupa jest bardziej smaczne. Ten przepis zupa z grzybami zapewnia nacisk gotowego wyrobu pod ciepłym ręcznikiem przez około 15 minut. Od tego dania łatwe do przyrządzenia zupy. W mieszalniku mielenia cały stały zupy Foods, po czym są ponownie połączone z brzeczki i doprowadzono do wrzenia. Krem grzyba Mieszano dokładnie aż miękką konsystencję. Po upływie 5 minut w temperaturze wrzenia pozostały zupy liści dodano i masła.

Niektórzy smakosze dodać do tej zupy z bitą śmietaną jajka, które łączy się z zupy pieczarek prawie przed łatwo. Zupa uzyskuje się bardzo miękki i satysfakcjonujące.

Można przygotować doskonałą zupę z borowików. Gotować trzeba będzie przejść obrane pieczarki i myte przez maszynkę do mięsa. Masa grzybicze jest umieszczany w naczyniu, dodano 40 g masła, cięte na połowy średniej marchew, cebula oczyszczonego średniej. Wszystkie te produkty mają trochę dusić na małym ogniu 45 minut. Pula dodano 250 ml wody i doprowadzenie do wrzenia. W tym czasie smażone 2 łyżki w garnku. łyżki mąki z 30 ml oleju. W tych produktach wylewa 1 litrem mleka, duszone umieścić grzyby, najpierw usunięcie z marchew i cebula. Wszystkie składniki są gotowane przez 20 minut. W tym czasie powinno być zupa sól, sezon z masłem i dwoma żółtkami. Dodaje się go do 200 ml kremu. Wszystkie składniki przeniesiono do blendera i wylewa na płytki.