249 Shares 5361 views

Przeglądarki: oceny, opinie, najlepsze programy do surfowania po internecie

Każda osoba ma jakieś preferencje, gusty i wymagania. Jeśli to samo wysłać setki ludzi na jazdę próbną, a następnie każdy będzie brzmieć inaczej od siebie wyniku. Niektóre elementy będą podobne, podczas gdy inne są całkowicie różne i to jest całkiem normalne. Wszystko to samo dzieje się w dziedzinie oprogramowania i przeglądarek, w szczególności.

Browser – oprogramowanie, które pozwala użytkownikowi poruszać się po stronie internetowej. Program rozpoczynamy codziennie, ale dlatego tak ważne jest, aby nie mylić z wyboru, i wziąć na siebie, że będzie spełniać wszystkie Twoje potrzeby (lub prawie wszystkie).

Dzięki wyszukiwarce można wyszukać wszystkie potrzebne informacje, oglądać filmy, słuchać muzyki i grać w gry. Wszelkie przeglądarek ocena (szybkość, funkcjonalność, estetyka, i tak dalej. D.) jest kontrowersyjna, ponieważ „każdy Alyonka Burenka ich komplementy.” A nawet jeśli jeden z programów będzie (nagle) jest bardziej funkcjonalny i łatwy akceptacji, to rzadki człowiek, z racji ich zwyczaje, zgadza się, aby przejść do nowego oprogramowania.

Na podstawie danych statystycznych i eksperta opinie rating przeglądarką dla Windows 7, z których uczestnicy mogą wybrać, co chcesz dla ciebie. Mamy wzięto pod uwagę wiele czynników, takich jak dostępność oprogramowania, wsparcie, funkcjonalności, szybkości i „przejrzystość”.

Jakie są najbardziej popularne przeglądarki? najlepiej ocenił następująco:

  1. Google Chrome.
  2. Mozilla Firefox.
  3. Opera.

Google Chrome

Lider, jak w ubiegłym roku, pozostaje przeglądarka z wyszukiwarki „Google”. Jest to najbardziej popularne oprogramowanie do przeglądania sieci dzisiaj. „Google Chrome” (najnowsza wersja z 51.0.2704) można nazwać najlepszym i szybki program do OS „windose”.

Pierwsza wersja została wydana w 2008 roku i została ona zbudowana na bazie silnika WebKit na. Rozwój i poprawa funkcjonalności oprogramowania, oprócz „Google”, wzięło udział „Opera” spółki, a nawet „Yandex”. Kilka miesięcy później program został ustawiony na 3,6% komputerów na całym świecie. Oprogramowanie jest szybko zyskuje na popularności, a dziś „Google Chrome” (najnowsza wersja z 51.0.2704) cieszy się doskonałą podaż (42,21% z egzemplarzy). Ponadto, nie jest w porządku, aby pamiętać, że większość użytkowników pracować z „chrom” poprzez smartfony i tablety, gdzie idzie jako oprogramowanie zainstalowane fabrycznie.

"Google Chrome" godność

Jedną z głównych zalet, dzięki którym oprogramowanie było w rankingu najlepszych przeglądarce – to prędkość. „Chrome” jest w czołówce iz dobrym marginesem wyprzedzając konkurentów pod względem szybkości przetwarzania wyświetlanych zasobów. Ponadto jest on wyposażony w wygodny i niezwykle przydatna funkcja „stron Pre-loading”, co znacznie ułatwia pracę osób o niskiej prędkości połączenia internetowego.

Oprócz szybkości, przeglądarka ma bardzo dobre wyniki w zakresie bezpieczeństwa. „Google” wprowadzony do Kodeksu niezawodnej i sprawdzonej technologii, aby umożliwić bezpieczny program. Aby chronić „chrome” korzysta z bazy danych złośliwego oprogramowania i phishingu zasobów, która jest aktualizowana codziennie, przesyłanie danych do innych przeglądarek zagrożeń.

Rating bierze również pod uwagę towarzyskiego i przemyślany interfejs – jest umiarkowanie prosty i składa się wyłącznie z elementów niezbędnych do pracy. Jeśli chcesz, możesz zainstalować dodatkowe wtyczki, korzyści z ich ogromnej liczby, z różnego rodzaju kierunków i typów.

wady przeglądarka

W wersji 42.0 i powyżej spadło poparcie dla programu Flash Player i NPAPI wtyczek, które są nadal w zagadkowych „yutuberov” i serpentyny. Warto również zauważyć, że do prawidłowego funkcjonowania oprogramowania wymaga co najmniej 2 GB pamięci RAM, a to jest czasami krytyczny moment dla użytkowników domowych, ponieważ składniki na PC są drogie i nie każdy może sobie pozwolić nawet na upgrade.

Wygodny w prestaot być taka, że większość z wtyczek i rozszerzeń, bez rosyjskiej lokalizacji. Ponadto, ze względu na nacisk na sprzęcie w komputerze, samodzielna praca na laptopach, tabletach i smartfonach jest słaba.

Mozilla Firefox

„Mozilla” jest najbardziej popularny program do przeglądania stron internetowych za granicą, daleko od innych przeglądarek. Ocena w tym kraju nie jest tak wysoki jak w „Chrome”, niemniej jednak, Firefox nie oddać pozycję i nadal zadowolić jego użytkownik dobrą wydajność i niezawodną ochronę przed zagrożeniami internetowymi.

Pierwsza wersja „Mozily” ukazał się w 2004 roku w oparciu o silnik Gecko. Jedną z istotnych cech platformy – wolny dostęp do kodu programu, który pozwala na produkt, aby poprawić zarówno deweloperów jak i zwykłych użytkowników, ale może się pochwalić nie wszystkie konkurujące przeglądarek.

Ocena w Rosji mają „Mozily” nie jest tak wysoka, ze względu na szereg wad. Jeśli porównamy z tym samym „Chrome”, interfejs Firefoksa jest mały i prawie zawsze opóźniające, a to irytuje wielu użytkowników. Ze względu na brak wsparcia dla wtyczek i rozszerzeń na niektórych skryptach zasobów, a nawet cała zawartość może nie działać prawidłowo. Ponadto duża ilość pamięci RAM (2-3 GB) wymagany dla wygodnej obsługi systemu.

opera

Jest to jeden z pionierów wśród innych obserwatorów, który ukazał się w 1994. Aż do 2013 roku, przeglądarka posiada własną platformę, ale w najnowszej wersji za pomocą silnika WebKit + V8. Ta sama technologia używana przez lidera rankingu „Chrome”.

Pod koniec 2010 roku, marka stworzyła mobilną wersję przeglądarki i szeroko promować swój produkt, nie gardząc nawet marketingu wirusowego. W naszym terytorium oprogramowanie cieszy się znakomitą popularnością, podczas gdy za granicą nie jest on wyższy niż szóste miejsce.

Funkcje przeglądarki „Opera”

Wśród zalet można zauważyć dużą prędkość przeglądarce powodu kompresji rozsądnie skonstruowanych stron internetowych i technologii cloud (tryb „Turbo”). Gadżetów mobilnych jest rzeczywista przeglądarka, ponieważ znacznie zmniejsza ruch przychodzący. Wady oczywiście dostępne także: nacisk na „żelazo” (a nie tylko do pamięci RAM), niewłaściwej obsługi formularzy internetowych i skryptów na wielu stronach, liczne skargi od użytkowników podczas pracy z WML, jak również awarie Hang i okresowe.