725 Shares 8966 views

Tani analog „Duspatalin”: stawka, skład, instrukcje użytkowania i sprzężeniem zwrotnym

Choroby przewodu pokarmowego pobić rekord dla częstotliwości występowania. Pierwszym objawem, który towarzyszy im – to ból. To może być matowa lub ostry, kurcze, czy bolało, ale w każdym przypadku, aby żyć z bólem wystarczająco trudne. „Duspatalin” Bardzo często lekarze przepisują w tym przypadku. Lek jest bardzo skuteczny i pomaga usunąć nawet silne skurcze i w ciągu kilku minut ułatwi warunek. Ma jednak jedną wadę – jest jego cena. Dzisiaj patrzymy na spektrum jego zastosowania, jak również istniejących odpowiedników rynkowych.

Referencje

Przed szukasz tańszej analogu „Duspatalin”, trzeba się zastanowić, czy cieszy się popularnością i czy popyt. Liczne reakcje mówić o pozytywnej oceny leku przez użytkownika końcowego. Jednakże, ze względu na jego cenę wielu są pytania o lekarzy, że jeśli moglibyśmy znaleźć lek o tej samej wydajności, ale bardziej przystępnej cenie. Więc dzisiaj będziemy rozważać wszystkie dostępne na rynku produktów leczniczych, które są synonimami lub odpowiedniki generyczne.

Zakres zastosowania

Według jego właściwości „Duspatalin” jest potężnym przeciwskurczowe. Zgłosił się do bólu i niewygodny stan jelit. Ma jednak poważną przeciwieństwie do innych przeciwskurczowe. Przejawia się to przede wszystkim z faktu, że to działa tylko na mięśnie jelit, ma działanie bardziej kierunkową. Dlatego uważa się, aby być bardziej ostrożny i bezpieczny. Wiele gastroenterolog dzisiaj odmówił starszej generacji leków i wyznaczyć tylko „Duspatalin” dla jakiegokolwiek bólu w regionie jelit. Nie zapominaj, że długotrwały i silny ból może wskazywać na poważną chorobę, więc znieczulenie może być stosowany tylko w ostateczności, a następnie udać się do lekarza.

Instrukcje użytkowania

Zanim przejdziemy dalej, chcielibyśmy, aby zobaczyć, jak stosuje się lek „Duspatalin”. Instrukcje użytkowania (podobny do składu będą rozważane w trakcie artykułu) proponuje zastosowanie kapsułki tylko na receptę. W tym przypadku typowej dawki tego samego 2 razy dziennie po posiłkach. Pamiętaj, aby pić dużo wody. Ostrożnie należy przepisać lek dla osób z wysoką czułością do leku, a także na podstawie 18 lat. Mamy pomysł, co stanowi lek, to teraz trzeba znaleźć tani analog „Duspatalin”.

Różnica między synonimów i analogów

Jak już wspomnieliśmy, że terminologia powinna być wyjaśniona do wartości czytnika. Jest to konieczne, aby wiedzieć dokładnie, jakie grupę wśród poszukiwaniu taniego analogowych „Duspatalin”. Więc, co jest równoznaczne? Preparaty IT, które jako substancję czynną mają tę samą substancję jak oryginał. Teraz obejrzysz instrukcję, w której głównym składnikiem aktami prawnymi tutaj? Lek „Duspatalin” ma wpływ należytej mebeweryna. Tak, drugs-synonimy muszą zawierać tę samą substancję.

Ale jeśli weźmiemy pod uwagę, analogi, lek, ponieważ mogą one działać, który ma podobny efekt, ale kosztem innych substancji czynnych. Teraz mamy rozumieć terminologię, zaczynamy szukać tani analog „Duspatalin”.

Lek-synonim „Niaspam”

To jest bardziej atrakcyjne dla użytkownika końcowego niż „Duspatalin”. Cena (tanie analogi będą rozpatrywane w kolejności malejącej wartości) pierwotnego lek 536 rubli, a „Niaspama” 382 rubli. Korzyść jest oczywista. Tak więc, część jest dokładnie identyczne. Każda kapsułka zawierała 200 mg mebeweryna. W tym przypadku dokładność przechowywanych odczytów: skurcze przewodu pokarmowego, jelit i kolkę żółciową. Przeciwwskazania są identyczne, że dzieci w wieku poniżej 12 lat, a także zwiększonej wrażliwości na lek. Jest on dostępny w postaci kapsułek o przedłużonym działaniu. Sądząc po opiniach, efekt nie różni się od tej, która ma droższego synonimami.

Lek „Spareks”

Jest to kolejny wielki synonimami, ale jest szczególnie ważne dla nabywców „Duspatalin” drug cenie. Tanie analogi są bardzo ważne w dzisiejszych czasach kryzysu, kiedy gospodarka wychodzi na pierwszy plan. Zobaczmy więc, jak wiele będzie musiał zapłacić za nią w aptekach. Różne formy kosztu leku od 249 do 350 rubli. Świadectwo skurcz również z przewodu pokarmowego. Preparat w postaci tabletki zawierają 135 mg składnika aktywnego, są brane 3 razy dziennie. Kapsułki zawierają 200 mg substancji czynnej. Zebrane zalecanych do 2 razy dziennie, po jednej na raz, korzystnie 20 minut przed posiłkiem.

chlorowodorek mebeweryna

To nie jest tylko synonimem, ale w czystej postaci aktywny składnik leku „Duspatalin” instrukcje użytkowania, analogi, opinie – wszystko tego materiału potwierdza, że mebeweryna jest zdecydowanie najbardziej zaawansowanych i skutecznych środków w celu zwalczania bólu w regionie jelit. Apteki chlorowodorek mebeweryna znaleźć na tak często, więc spojrzeć na ten lek jest konieczne tylko w centralnych punktach sprzedaży. Forma produktu – proszek substancja, zapakowane w plastikowe torby. Już bezpośrednio w sieci aptek swoich określonych rozdrobnionych saszetkach. Wziąć to 200 mg, rozpuszczalny w wodzie.

Popularność opisane synonimami

Więc, co jest najlepsze, aby zastąpić „Duspatalin”? analogi narkotyków, mniej tych, które już wspomniano, reprezentujemy Państwa uwagę nieco niższe, ale teraz kilka słów o niektórych z nich bardziej rynkowe. Według licznych opinii, jest to „Spareks”. Jest to w zasadzie ten sam lek, ale jest o wiele tańsze, a ponadto jest to prawie zawsze dostępny w aptekach. Na drugim miejscu jest „Niaspam”.

Analogi „Duspatalin” lek

Wśród tej grupy należy zauważyć, preparaty do podawania domięśniowego. To jak „Trigan” połączonego znieczulenia. Przy tym efekt przeciwbólowy skurcz mięśni w jelicie. Substancja czynna Chlorowodorek ditsiklamina ostatnio pojawił i postać tabletki, w skład ponadto jest paracetamol. Może być stosowany na bóle żołądka, zespół jelita drażliwego. Przypisane typowo od 2 ml do 4 razy dziennie. Cena od 121 rubli za opakowanie. Sądząc po opiniach pacjentów, nie we wszystkich przypadkach można zastąpić „Duspatalin”. Dlatego nie należy się domyślać, i zasięgnąć porady lekarza.

Lek „Trimedat”

Innym lekiem, który może być zastąpiony przez „Duspatalin”. Tańszy odpowiednik jest zbawieniem w żołądka i mechanicznych zaburzeń, niestrawność (ból, nudności, wymioty, wzdęcia). Lista odczytu zawiera zespół jelita drażliwego z bólem i kolkę, oraz pooperacyjna niedrożność jelita. Koszt jest niski, 222 rubli za opakowanie. W opakowaniu 10 tabletek, każda zawierająca 200 mg maleinianu trimebutyna. Aby preparat 100-200 mg 3 razy dziennie. Opinie o nim są bardzo dobre. Ma nie tylko przeciwskurczowe, ale także efekt regulacyjny, pozwala na stworzenie normalnej perystaltyki, usuwa perystaltykę przewodu pokarmowego.

"Drotaverinum"

Ten przeciwskurczowe znane każdemu z nas przez długi czas. Pod tą nazwą handlową można kupić w każdej aptece za cenę minimalną (około 20 rubli za opakowanie). Jednak wielu nadal podejmować bardziej nagłośnione i drogich „bez silosy”. Jego koszt około 120 rubli dla tego samego pakietu 10 tabletek. Sama, składnik aktywny drotaveryny chlorowodorku. Działanie farmakologiczne – rozkurczowe, myotropic, środek rozszerzający naczynia i hipotensyjne. Skutecznie łagodzi skurcze mięśni gładkich narządów wewnętrznych, likwiduje różne kolki. W przeciwieństwie do „Duspatalin” nie działa selektywnie na mięśnie jelit i całego ciała, więc dawkowanie może wymagać wyższej. Więc jest zalecane dla osób dorosłych w 0.04-0.08 g 2-5 razy dziennie. Najtańszy lek, może przyjść na ratunek w wielu sytuacjach. To tylko częściowo może być nazywany analogowej „Duspatalin”, ponieważ nie ma żadnego wpływu kierunkową, niemniej jednak może znacznie złagodzić stan pacjenta.