612 Shares 5320 views

"Wild Rose": aktorzy, role, streszczenie Działka

Ponad dwadzieścia lat temu wszystkie gospodynie i dziewczęta z byłego Związku Radzieckiego, przywiązanie do ekranów się doczekać co będzie koniec meksykańskiej długo działa serialu „Dzika róża”: „mydło” opera aktorów grał dla publiczności przejmująca opowieść o tym, jak dziewczyna z ulicy nagle córka szlachty. Kto wystąpił w melodramacie a film skończyło?


"Wild Rose": aktorzy. Veronica Castro jako Roses

Veronica Castro rozpoczęła karierę z nagiej sesji zdjęciowej w magazynie Caballero. Ale potem na szesnaście modelu zaczęły się otwierać inne talenty: zaczęła starać się w przemyśle filmowym i poważnie zająć się śpiewem. W rezultacie, Veronica Castro odegrała główną rolę w sensacyjnym serialu „The Rich Także Cry” i nagrał kilka albumów.

W serii „Wild Rose”, aktorzy i roli, która jest długo pamiętał wrażliwy telezritelnitsam, Veronica Castro zrobił prawdziwą światową gwiazdę. Ponadto aktorka nagrała tytułowy ścieżkę dźwiękową do tego filmu.

Bohaterka Veronica – bezpośrednia dziewczyna o imieniu Rose. Młodość spędziła w ubogiej dzielnicy, grając z uliczników. Wiele lat później, nagle dowiaduje się, że ona – córką zamożnych panów. Rose próbuje zajmie należne jej miejsce w społeczeństwie, ale jest to natura wolność miłujących od czasu do czasu daje o sobie znać i powoduje szok wśród beau monde świecki.

"Wild Rose": aktorzy i role. Irma Lozano w roli Flight

Irma Lozano, który odegrał kluczową rolę w telenoweli meksykańskiej, rozpoczął karierę w teatrze. W 1963 roku Irma wystąpił w pierwszej „opera mydlana” i od tego czasu na ekranach telewizyjnych. W Związku Radzieckim wiedzą błyszczy nie tylko w serialu „Dzika róża”, ale także dla melodramatu „Yesenia”, w którym aktorka dostał rolę frywolny blondynka Luisa.

W filmie „Dzika Róża” aktorzy Irma Lozano i Veronica Castro grał matkę i córkę. Latający przez Irma na historii była córką szlachetnych panów. Jej rodzice i nie tylko dziewczyną, zaczęła romans ze swoim kierowcą. O małżeństwie z rodziną kierowcy de Mendisabal nawet nie chcą słyszeć. Jednak dziecko Pedro lotu nadal zdecydował się opuścić. Jeden straszny skandal wybuchł w domu de Mendisabal: rodzice kobiety zażądał zdała nieślubne dziecko z sierocińca. Podczas showdown ojciec zginął Rose i Latający był tak przerażony, że dał swojego dziecka pokojówkę i nakazał już nie pojawiają się w domu. Więc Rose znalazła przybrana matka i znalazł ją w dzielnicy dla ubogich.

Magda Guzman jako Thomas

W serii „Dzika Róża” aktorzy Irma Lozano i Magda Guzman grał nie tylko pani i podwładnego, ale także przyjaciół. Thomas pokojówka, grany przez Guzman, zawsze wspierał lot i chciał ją dobrze. Kiedy dom de Mendisabal rozłożył tragicznej akcji, Thomas wziął Różyczka i poza zasięgiem wzroku, aby chronić dziecko. Z biegiem czasu, dziewczyna zaczęła nazywać matką dobrą kobietą.

Magda Guzman występował w wielu telenowelach. Najbardziej znanym z nich – to serial „Nikt jednak ty” i „oszust”. Guzman wziął również udział w serialu „Yesenia”, który ukazał się na ekranach w 1970 meksykańskich

Inne role wykonawców

Aktorzy filmu "Wild Rose" – a Guillermo Capetillo, Mariana Levy, Liliana Abud i wiele innych.

Guillermo Capetillo już spotkał się z Veronikoy Kastro na planie serialu „Bogaci też płaczą.” W „Wild Rose” Capetillo gra młodego mężczyznę z rodziny szlacheckiej, Riccardo, który zakochał się w naiwnej Rose. W historii wchodzi Ricardo ma brata bliźniaka o nazwie Rogelio – on też musiał grać Guillermo.

Marianne Levy zagrał Rogelio żony i dziewczyny Rosa. W tej historii, jej postać zginęła w środku cyklu. Sam Levi jest zbyt krótko: w Meksyku znany piosenkarz i prezenter telewizyjny zmarł czterdzieści lat podczas ataku na jej bandytów.

Liliana Abud w filmie dostał rolę Candida – Riccardo siostrą. Liliana ostatecznie znalazł się w scenariuszu; stąd „Wild Rose” stał się niemal jego ostatni występ na ekranie.

Umiłowani Candida – prawnik, Federico – grał Claudio Báez, który wystąpił także w „mydło” oper „Simply Maria” i „moja druga mama.”

Ponadto, na zdjęciu widać Laura Zapata ( "Impostor"), Edith Gonzalez ( "Rich Cry Również"), Felicia Mercado ( "więzią miłości"), Josefina Escobedo ( "Black Angels") i wiele innych.