600 Shares 1199 views

Jak długo jest pełnia księżyca na ziemi?

Większość ludzi obawia się jak pełnia trwa i jak wpływa na człowieka. Naukowcy wykazali, że wszystkie faz księżyca: rośnie, nów, słabnie – trwa około siedmiu dni. Włącznie z pełni księżyca. Jest uważany za środek miesiąca księżycowego. Jest to czas, kiedy widzimy niebo wypełnione zimne światło okrągłej piłki.


Pełnia księżyca i emocje

To właśnie w tym czasie, ważne jest, aby znaleźć odpowiednie zastosowanie energii, w przeciwnym razie może to spowodować nieoczekiwane agresji i skandalu. Nawiasem mówiąc, statystyki medyczne pokazują, że jest w fazie księżyca zwiększa liczbę wypadków drogowych. Może to ze względu na fakt, że wiele osób w tym czasie nie jest bezsenność? Dla jednej osoby jest to problem, a on martwi się, zastanawiając się: „Jak wiele nocy trwa pełni księżyca”. Innym jest nawet zadowolony, że nie chce spać, bo w tym czasie można zrobić, nie odrywając się od innych rzeczy.

Nawiasem mówiąc, przypływ siły i kwitnącą wyobraźni wystąpić w określonym czasie od artystów, muzyków i pisarzy. Dlaczego tak się dzieje? Naukowcy uważają, że pełni księżyca zmienia tło emocjonalne osoby – jego poziom percepcji i sposobów, aby ocenić sytuację. Stanów patologicznych, w tym czasie, z reguły zbyt pogarsza.

można odpowiedzieć natychmiast, ile czasu trwa pełni księżyca. Zazwyczaj trwa jeden tydzień. W tej fazie, osoba pełna siły i energii. Jego aktywizm jest na jej szczyt, chcesz dobrze wykorzystać.

Jak się zachować?

Pełnia wzmacnia wszystkie pozytywne i negatywne aspekty osobowości. Spotęgowane przez wszystkich jego stanach granicznych. Jak skorzystać z tej fazy księżyca, unikając negatywnych skutków?

Warto pamiętać, że księżyc w pełni – to czas wielkich osiągnięć! Dlatego, jeśli masz nową umowę z perspektywą długoterminowej przyszłości, konieczne jest aktywne tak długo, jak trwa pełnia.

Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych obszarów, które są związane z Oratorium. Uważa się, że w tym okresie księżyc będzie w stanie przyciągnąć największą liczbę ludzi. Z należytym sukcesu będzie prezentacje, konferencje i inne podobne wydarzenia. Zwłaszcza jeśli chodzi o innowacje, odkryć i demonstracji nowych modeli samochodów, telefonów czy komputerów.

Jeśli mówimy o pracy w Internecie, przy pełni księżyca, doskonały asystent dla tych, którzy są zaangażowani w rozwój terenów, pisanie tekstów lub przetwarzania obrazu w programie Photoshop. W skrócie, kreatywni ludzie będą korzystać, jeśli wykazują entuzjazm podczas pełni księżyca.

I w tym momencie nie ma zupełnie nowy wygląd na znane rzeczy. Na przykład, jeśli artysta od dłuższego czasu nie może znaleźć pozycję do swojego obrazu, sama ręka spowoduje płótnie pożądany skok. Również autorzy mogą skończyć raz rozpoczął książkę, a muzycy – aby utworzyć nową piosenkę. Wnioski: Moonlight jest wplecione w każdym aspekcie kreatywności i promuje nagłe natchnienie.

Pełnia i środowiska

Niektórzy ogrodnicy amatorzy koniecznie przeglądania kalendarza księżycowego. Sceptycy ironicznie śmiać się z nimi, ale astronomowie pochwalam takiego zachowania. Po pełni księżyca nie jest zalecany do przeszczepienia, cięte i szczepiony, czy później może być niemile zaskoczony faktem, że Bush zwiędły lub pogorszył się przynosić owoce. Lepiej jest zobaczyć w kalendarzu, ile czasu trwa pełny księżyc, i przeczekać niekorzystny okres.

Ale zbiór ziół leczniczych, w tym czasie, a wręcz przeciwnie, jest mile widziane. Wszystkie właściwości lecznicze, które są gromadzone w liściach roślin i kwiatostanów, osiąga wysokie stężenia, a ich stosowanie w różnych chorób będzie najbardziej skuteczne. Wyjątki od tej reguły jest mandragory i żeń-szeń. Lepiej go nie dotknąć, bo pełni księżyca moc tych roślin jest u schyłku.

Z serca może być zadowolony dla rybaków. Po tym wszystkim, pod wpływem światła nocy jak myje ryb aż do brzegu. A jeśli to by zwabić – będzie to po prostu wielki połów!

Miłość, magia i pieniądze

Gdy Księżyc niegrzeczny śmiało patrzy przez okno do ukochanego, prowokuje je do najbardziej ekstrawaganckich Science Experiment. Nawiasem mówiąc, dzieci poczęte podczas pełni księżyca jest bardziej intensywny niż w jakimkolwiek innym momencie. Astrologowie twierdzą, że noc planeta często nagradza noworodka dar jasnowidzenia.

Wreszcie, w tej fazie księżyca idealnymi gospodarzami różne wróżby, spirytyzm Sensei i innych obrzędów magicznych. Uważa się, że podczas pełni księżyca granica między prawdziwym a poza rozrzedza i mistyczne informacje łatwiej przenikają do naszego świata. Po prostu trzeba być ostrożnym i podejmują wszelkie środki bezpieczeństwa lub goście ze świata równoległego może zostać z gadów. Angażować się w magicznych obrzędów może być tyle, ile ostatniej pełni księżyca.

Jeśli mówimy o rzeczach materialnych, opisany cykl – to doskonała okazja, aby pozbyć się brakiem pieniędzy i przyciągnąć szczęście finansową. Ale nie jest to zalecane, aby pożyczyć pieniądze – zwrot może być wkrótce. Kolejna rzecz – jeśli ktoś potrzebował pomocy finansowej, to jest konieczne, aby pomóc osobie. Jednak musi to być zrobione szczerze. Taka dobroczynność wymagane jest liczony, a matka Księżyc rzuci hojne osoby innej możliwości pieniężna – bardziej obiecujące.

Pełnia księżyca i sen

Kto nie zna sytuacji, gdy wyjrzał przez okno księżyc jest przyczyną bezsenności? Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, oznacza to, że dotknięte przez lampki nocne. Naprawdę cierpieć z powodu braku snu jak ostatni pełni księżyca? Eksperci komfort: nie jest rozwiązaniem!

  1. Przed pełni księżyca zaleca się ograniczenie płynów dolotowych i tłustych.
  2. Unikaj oglądania telewizji z niepokojącą wiadomością.
  3. Jest to konieczne, aby uzyskać gęstą (najlepiej czarny) odcień i zamknąć okna sypialni.

Teraz można oddawać w snach i nie trzeba się martwić, ile godzin trwa pełnia księżyca, a jak spać w tym okresie.

W tym artykule omówiliśmy tylko część informacji na temat jednodniowych gości. Księżyc zawsze będzie nawiedzać umysł ludzi nie tylko zgaduje o ile pełnia trwa i czy bać się tej fazy. Ważna rola odgrywana przez nią w życiu człowieka. Czy on pokazać swoją ciemną boczną charakter lub dokonać odkrycie użyteczne dla społeczeństwa.