166 Shares 8280 views

Centra handlowe popularny Tula

Tula centra handlowe znajdują się w różnych częściach miasta. Informacje o tych kompleksów będzie przydatny jako goście metropolii i jej mieszkańców.


„Maxi” kompleks

To centrum jest największy w mieście. Kompleks powierzchnia wynosi 105 350 tys. m. Centrum dwukondygnacyjny przeznaczony jest dla trzech tysięcy samochodów. Kompleks został otwarty w listopadzie 2015 roku. Adres centrum handlowe: proletariacka ulica, budynek 2.

W ośrodku znajduje się ponad dwieście sklepów.

Obuwie dziecięce można kupić w działach Geox i „Świat Dziecka”.

artykułów gospodarstwa domowego są sprzedawane w dziale „Yuterra”.

W sklepie Colina są stylowe ubrania.

Komputery i sprzęt biurowy można kupić w „Eldorado”.

Produkty dla budownictwa i naprawy (np, farby, kleje, itp) są sprzedawane w sklepie „OBI”.

Ponadto, znajduje się strefa z zakładów gastronomicznych, centrum fitness, wielosalowe kino i wiele kompleksów rozrywkowych.

"Demidov"

Co warto odwiedzić centra handlowe Tuła, ubrania są sprzedawane? Na przykład, "Demidov". Otwarcie miało to miejsce w maju 2007 roku. Łączna powierzchnia siedemnastu tysięcy metrów kwadratowych. Centrum parking jest przeznaczony dla dwustu samochodów.

Centrum handlowe znajduje się w największej dzielnicy miasta (proletariackiej). Położony przy ul hutników, 62a.

W kompleksie znajdują się sklepy z kobiet, mężczyzn i odzieży dziecięcej. można kupić w sklepie Toys „statek”. Technologia cyfrowa jest sprzedawana w „The Messenger” sklepach „MTS” i „Euroset”.

Akcesoria można kupić w sklepie „nazwisko.” artykuły sportowe sprzedawane są w „Adidas” i „Adrenalina”.

Produkty można kupić w supermarkecie Billa. „Technosila” sprzęt gospodarstwa domowego sprzedawane w sklepie. Na drugim piętrze znajduje się kompleks rozrywkowy „Afryka”, również są kawiarnie.

„Paradise” kompleks

Jakie inne centra handlowe Tuła warto odwiedzić? "Paradise". Jest to dość stary Mall. Została otwarta w październiku 2004 roku. Całkowita powierzchnia centrum czteropiętrowej wynosi dziewięć tysięcy metrów kwadratowych.

W tym centrum handlowym można kupić buty, akcesoria, książki, ubrania i wiele innych.

Na terenie tego ośrodka znajdują się następujące sklepy:

  • Olsen;
  • ściemniać;
  • "Kieszenie 5";
  • Swatch;
  • Kira Plastinina;
  • "L'Etoile" i inne.

Jest to centrum w: Lenin Avenue, Building 17.

"Rio"

W jakie inne centra handlowe Tuła warto odwiedzić? "Rio". Otrylsya centrum handlowego w październiku 2010 roku. Znajduje się przy ulicy proletariackiej 22a. Powierzchnia trzypiętrowego kompleksu wynosi 25 000 tys. m. Centrum parking przeznaczony jest dla trzystu samochodów.

Kompleks jest wystarczająco nowoczesny. Mieści się w nim liczne sklepy (na przykład, "Twój" Spar», Zolla” »Read-miasto, Gloria Jeans,«córki i syn», O'STIN i inne).

Co jest rozrywka? Dvuhzalny kino i centrum gier. Te miejsca można zwiedzać jak przyjaciół i rodziny, dzieci.

Istnieje również tematyczne restauracja o nazwie „Comedy Cafe”.

"Guest House"

Tula centra handlowe, które w części środkowej znajduje? Na przykład, "Gostiny Dvor". Powierzchnia tego kompleksu siedem kondygnacji – 51 000 tys. m. Centrum parking jest przeznaczony dla 550 samochodów. Adres ten kompleks – Sovetskaya, bud 47. Kompleks ten położony jest zaledwie kilkaset metrów od Kremla. W centrum handlowego, oprócz sklepów, wciąż jest Pałac Ślubów. Również tutaj nowoczesna sala kinowa shestizalny i wystawa. Jest to kompleks wyżywienie. W sumie dziesięć tam. Szczególnie popularne są instytucje Case Comedy Cafe i „McDonald”.

W ośrodku znajdują się następujące sklepy:

  • "Sportmaster";
  • „Królowa Śniegu”;
  • hipermarket elektronika, a także sprzęt gospodarstwa domowego „M.Video”;
  • supermarket "EKO-market".

Wreszcie, mała

Teraz wiesz popularnych centrów handlowych w Tula. Wskazaliśmy, gdzie kompleksy i co jest w nich. Mamy nadzieję, że ta informacja jest przydatna. A udane wakacje! Centra handlowe

324 shares 1816 views
895 shares 2206 views
383 shares 4706 views