396 Shares 1596 views

Medycyna 'Aktovegin'. Instrukcje użytkowania. Ampułki i inne formy dawkowania

Lek „Aktovegin” (wtrysk i inne formy dawkowania) posiadają metabolicznego działania farmakologicznego. Akumulacji leku i zwiększa transport tlenu i glukozy zwiększa wewnątrzkomórkowe wykorzystanie tych elementów, jak również stymulujące wytwarzanie ATP.


Lek podaje się z zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego (krążenia i metabolizmu). Gąbczaste o różnym charakterze, udar niedokrwienny (pacjenci po siedmiu latach, jak również), TBI, o których mowa świadectwo stosowania leków „Aktovegin”. Instrukcja użycia fiolki są zachęcani do nominowania do zaburzeń krążenia krwi w mózgu, innego ciężkiego posthypoxic i hipoksji o różnym charakterze. Lek jest wskazany i stany związane z operacją serca. W zaburzeniach krążenia obwodowego tętniczego lub żylnego () jest również przypisane agenta „Aktovegin”. Instrukcja użycia fiolkach zaleca stosowanie zaburzeń troficznych na tle ekspansji żylaków. Przez wskazania obejmują angiopatii, zawał serca, dławicy piersiowej (niestabilna). Kiedy przełom nadciśnieniowy inny charakter, skomplikowane z niewydolnością naczyń mózgowych, również przepisać leki „Aktovegin”. Instrukcja użycia fiolkach zaleca stosowanie jako dodatkowego narzędzia jako część terapii skojarzonej. Przez wskazania obejmują troficzne i inne powolnym przebiegu owrzodzeń o różnym charakterze, oparzenia, odleżyny. Z rozległymi urazami, leczenia i zapobiegania powikłaniom promieniowania (w tym radiu i po radioterapii), skutkami chemioterapii i przepisać lek „Aktovegin”.

Instrukcje użycia ampułki umożliwia do zastosowania w połączeniu z lekiem „chlorek sodu” roztwór fruktozy i glukozy. Jest zgodna z lekiem i oznacza „Instenon”.

Lek „Aktovegin” (w ampułkach) oświadczenie nie pozwala na wizytę w przypadku nadwrażliwości.

Ponieważ w praktyce klinicznej nie stwierdzono przypadków negatywnego wpływu leków na płód i matkę, a także dzieci, lek nie jest zakazane w czasie ciąży i laktacji. Jednakże, lekarz tylko zgodnie z odczytami. Podczas leczenia, stan pacjenta i płód i noworodka piersią powinny być pod nadzorem lekarza.

Podczas stosowania leku mogą wystąpić reakcje alergiczne w postaci zwiększonej temperatury, zaczerwienieniem, wysypki.

Dawkowanie i czas stosowania leku „Aktovegin” ustawia się ze specjalistą.

Wewnątrz lek jest przepisywany trzy razy dziennie przez dwustu do czterystu miligramów. Lek „Aktovegin” podjęte przed jedzeniem żywności.

Roztwór wstrzykiwano do żyły (powolnym) lub w mięśniach w dawce początkowej od pięciu do dwudziestu ml. Następnie przenosi się do iniekcji 2-5 ml dziennie raz dziennie lub kilka razy w tygodniu.

Roztwór do infuzji jest podawana z szybkością od 2 do 5 ml na minutę. Dawkowanie – 250 ml.

Gdy metabolizm i zaburzenia krążenia w mózgu wyznaczyć 250-500 ml raz dziennie codziennie czternaście dni, a następnie 250 ml kilka razy w tygodniu. Czas trwania kursu – cztery tygodnie.

W przypadku oparzenia, owrzodzenia o różnej naturze jest podawany dożylnie w dwustu pięćdziesięciu mililitrów dziennie. W tym przypadku, eksperci zalecają stosowanie dodatkowej postaci dawkowania oznacza „Aktovegin” do użytku lokalnego.

Aby zapobiec efekty radioterapii określona 250 mililitrów dziennie przez promieniowanie i przez czternaście dni po jego zakończeniu.

Wraz z rozwojem alergii, stosowanie leków „Aktovegin” musi się zatrzymać. W razie potrzeby (zaleceniami lekarza), stosując leki przeciwhistaminowe, kortykosteroidy i inne środki.

Przed zastosowaniem leku „Aktovegin” powinny skonsultować się z lekarzem.