556 Shares 8749 views

Analiza pracy i przeglądu, „Łąki Bieżyńskie” Turgieniew

Często zrozumieć sens dzieła sztuki pomaga opinię. „Łąki Bieżyńskie” – dzieło, które jest częścią słynnego cyklu „Notatki Hunter”, który zaczął wychodzić od 1847 roku. Zbiór ten był bardzo popularny i czytelnicy kochają dla kolorowych opisów rosyjskiej natury, subtelnej analizy emocjonalnych przeżyć bohaterów i ciekawej fabuły.


Opinie na temat szkiców krajobrazowych

Przygotowanie lekcji szkolnych na razie produkt pomoże opinię. „Łąki Bieżyńskie” – opowieść, nasycona ciepłym uczuciem miłości do ojczyzny. Wszyscy czytelnicy zauważą wspaniały opis dniach lipca, kiedy główny bohater, myśliwy, wędrując po lesie. Członkowie jednogłośnie wskazują na poetyckim opisie i subtelnym pięknem otoczenia. Według nich, autor jest szczególnie dobrze udało się przekazać kolory dniem. Jasne uroczysty kolory są stopniowo zastępowane przez ciemne i ponure dźwięki, które pokazują zmiany nastroju narratora. Kocham nowoczesne czytniki aby zobaczyć dzieło dowodzi opinię.

„Łąki Bieżyńskie” – opowieść, w której główne zasady twórczości I. S. Turgeneva. On poprzez stanie natury był w stanie transmitować duchowe samopoczucie. Jak zmroku i przesadzam narrator czuje niepokój i podniecenie. Stracił w lesie i przypadkowo wchodzi w dziwną polanę, gdzie spotkał się z chłopcami wsi.

bohaterowie

Zwrócić uwagę uczniów na głównych idei książki pomogą opinię. „Łąki Bieżyńskie” – zaskakująco uduchowione dzieło, w którym poetycki opis rodzaju jest organicznie związane z subtelną analizę psychologiczną bohaterów.

Hunter jest przymocowany na noc przy ognisku i obserwując chłopców, z których każdy czerpie uwagę do wyglądu i charakteru. Według czytelników, tworzenie obrazów chłopców – niewątpliwy sukces pisarza. Tale „Łąki Bieżyńskie”, którego bohaterowie – zwykli mieszkańcy, przyciąga miłośników pisarza jego szczerości i spontaniczności.

Bezwzględna kierownictwo spółki należy do starszego Theodore. Ubrał się dobrze, bo, oczywiście, należy do bogatej rodziny. Pavlusha – silny odważny chłopak, choć pozornie nieco niewygodne. Ilya kilka zamknięty i nie bardzo rozmowny. Kostia zawsze zamyślony i smutny, co wyróżnia się wśród swoich towarzyszy. Najmłodszy Wania śpi i nie uczestniczy w rozmowie.

historie

Jeden z najbardziej znanych dziełach Turgieniewa to zbiór opowiadań „Zapiski myśliwego”. „Łąki Bieżyńskie” – historia, która jest zawarta w programie nauczania i jest badany na poziomie średnim. Według czytelników, najbardziej dramatyczna i ponura część historii jest scena, w której chłopcy mówią do siebie straszny fikcję, która odbija wiele pogańskich wierzeń. W tym momencie, opis charakteru jest jeszcze bardziej złowieszcze. Nocne hałasy, krzyki, psy szczekają – wszyscy boją chłopców już przestraszony przez ich własne historie.

Informacje zwrotne od użytkowników z najbardziej pamiętnych jest scena, w której jeden Pavlusha rzucili po uciekły psy wyczuwają obecność wilka. Udziały narrator z czytelnikami swój podziw dla odwagi i odwaga chłopca. Po tym incydencie, faceci nadal straszyć się nawzajem ze strasznych fantazji i zasnąć dopiero rano.

Obraz myśliwego

Prawie nikt z czytelników zwrócił uwagę na osobowość narratora. Według ich obserwacji, jest to osoba bardzo miły i sympatyczny, kto czuje się pięknem natury i jej perspektyw bliżej zwykłych ludzi, mimo przynależności do arystokracji. Patrzył z zainteresowaniem prostych wiejskich chłopców, aw finale z gorzką donosi Pavlusha śmierć, dodając, że to był dobry dzieciak.