508 Shares 5468 views

Najlepszy zestaw kina domowego Samsung: opinie, przegląd popularnych modeli

Dawno już minęły czasy, gdy cały tydzień było czekać aż weekend nie przyniósł pokazać ten film. Teraz cieszyć się ulubionymi filmami i poczuć urok tego procesu jest to możliwe, bez wychodzenia z domu. To wystarczy na zakup kina domowego Samsung.


Opinie klientów przydzielić tego producenta jako jeden z najlepszych na świecie. Proponowany model firmy to nie tylko nowoczesny design. Niosą dużą funkcjonalność, które zapewniają piękny widok i tylko pozytywne emocje.

innowacje technologiczne

Firma „Samsung”, znany od ponad roku, stale się rozwija na rynku światowym. zarząd spółki jest zobowiązany do inwestowania w jego rozwój wszystkich najnowszych innowacji technologicznych, które mają na celu poprawę produkcji, uczynić go jeszcze lepszym.

Najnowsze modele są wyposażone audio kina domowego panelu Air Track. Ale płyta sama w ostatnich latach rozwinęła się i występuje w kilku wersjach. Ostatni charakteryzuje się obecnością niskotonowego bezprzewodowej. Recenzje systemów kina domowego Samsung twierdzą, że taka zmiana nie przeszedł niezauważony przez klienta.

Zmienione wzmacniacze mocy. Pojawili rurowych elementów.

poziom rozdzielczości 4K dla – nie jest wynikiem śnie. Niektóre modele pozwalają kin poprawić rozdzielczość wynosi aż do tego limitu.

W „3D Sound Plus” jakość dźwięku nawet wyższe niż wcześniej.

Pojawiła się w nowoczesnych modelach kina domowego i nowych funkcjonalności. Należą do nich „Bluetooth” i SoundShare. Ponadto akustyczne mogą być skonfigurowane w całkowicie automatycznym trybie wyjątkowym.

Samsung opinii kina domowego, które powodują chęć natychmiastowego zakupu techniki nie jest po prostu środkiem do oglądania filmów. On staje się centrum rozrywki dla całej rodziny. I to osiągnąć poprzez poprawę usług online.

Najpopularniejsze modele

Idąc do sklepu, można się mylić przez dużą różnorodność reprezentowane modele kina domowego Samsung. Zgłoszenie lewo przez kupującego, można określić listę najlepszych z nich. I będzie to wyglądać mniej więcej tak:

 • HT J5530K;
 • HT H6550WK;
 • HT BD2;
 • HT H4550R;
 • HT-H4550R / RU;
 • HT J7750W;
 • HT F455K;
 • HT-F455K / RU.

Każdy z tych modeli ma swoje własne cechy. W związku z tym dane techniczne i opinie klientów o nich rozpatrywane oddzielnie.

Samsung HT-J5530K

Ten teatr modelu domu ma mocy wyjściowej 1 kW. Jest on podzielony w następujący sposób:

 • Przednia grzejnik 165 W (są dwa).
 • Centralny – 170 watów.
 • Tylny – 165 W (również dwa).
 • Subwoofer – 175 watów.

Acoustics działa 5.1. Odtwarza dźwięków o częstotliwości w zakresie od 20 do 20000 Hz. Głośniki podłączone za pomocą przewodu.

Odtwarza DVD i Blu-ray. Obsługuje format 3D, który pozwala cieszyć się ulubionymi filmami w zupełnie innej jakości. Jest karaoke i tuner radiowy (FM). Odtwarza ponad 10 różnych formatów plików, w tym AVI, MP3, MP4, MPEG, WMA, JPEG. Wymagane nastrój pomaga tworzyć korektora i dekoderów cyfrowych.

Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) i ciężar części składowych systemu:

 • Wymiary jednostki podstawowej 43 * 22,4 * 5,5 cm. Waży około 1,9 kg.
 • głośniki przednie 25,5 * 25,5 * 105,3 cm. Waży 3,15 kg.
 • Środkowa kolumna 26,9 * 10,1 * 8,8 cm. Masa 0,58 kg.
 • kolumna tylna 8,3 * 10,1 * 12,9 cm. Waży 0,4 kg.
 • Niskotonowy 22 * 36,4 * 38 cm, waży 6,5 g

Ludzie opuszczają dobre opinie na temat kina domowego Samsung HT-J5530K. Przeznaczyć atrakcyjny wygląd, długi przewód (pozwalające ustawić głośniki w różnych rogach pokoju) i, oczywiście, dobry dźwięk z przyzwoitym basem.

Z minusów emitują niewygodne ustawienia (np radio), niewygodnego pilota.

Samsung HT-H6550WK

Jest to kolejny rewolucyjny model akustyczny system, działający w formacie 5.1. Jego całkowita pojemność do 1 kW. Głośniki przednie i tylne są przeznaczone do montażu na podłodze. Staną się one częścią oryginalnego wystroju każdego pomieszczenia. Funkcjonalność pozwala na oglądanie płyt Blu-ray 3D, plików danych Odtwarzanie z USB-drive.

Odtwarza dźwięków o częstotliwości w zakresie od 40 do 20000 Hz. Duża liczba plików grywalnych pozwala Ci zobaczyć wszystkie niezbędne dane. Najczęstszymi formatów: 3GP, AIF, AVI, DivX, JPEG, MIDI, MKV, MP3, MP4, MPG, VOB, VRO, WMA.

O kina domowego Samsung HT-H6550WK pozytywne opinie dodał. Dźwięk jest doskonała, bardzo łatwo i szybko skonfigurować wszystkie opcje. Wydaje się, „jak w kinie.”

Negatywne komentarze wskazują różne w głośności, które czasem mogą być dane kolumny. Skorygować te ustawienia szczegółów. Ponadto nośniki są odtwarzane przez HDMI-kabel. Do oglądania telewizji wymaga dodatkowego kabla optycznego.

Samsung HT-BD2

Recenzje Samsung HT-BD2 kina domowego powodują chęć kupić ten model. Szczególnie przyciąga fakt, że producent dodaje funkcję odtwarzania płyt Blu-ray kina budżet. System pozwala cieszyć i dźwięk i wideo. W niektórych opinii, można przeczytać o tym w trybie Blu-ray, system opóźnia obraz.

Samsung HT-BD2 może być traktowana jako kina domowego przyszłości. W przyjemnym połączeniem wysokiej jakości, liczne możliwości, nowoczesne technologie. A wszystko to można kupić w dość rozsądnej cenie (około 30 tysięcy). Pełna obsługa HD pozwala cieszyć się jasne obrazy. Obsługiwane formaty audio, które jest w stanie odczytać układ, uzupełniony przez najnowszy słynnego (Dolby TrueHD, DTS HD).

Kino opracowany w formacie 3.1 (głośnik centralny, dwa przednie i subwoofer). Całkowita moc wszystkich kolumn 1,1 kW (135 W, 2 * 135 W do 150 W, odpowiednio).

System pozwala na przeglądanie zdjęć, podłącz radio za pośrednictwem dedykowanego tunera, należy wykonać karaoke.

Samsung HT-J7750W

Relaks w domu i mieć dobry czas, można użyć zestawu kina domowego Samsung HT-J7750W. Opinie użytkowników powiedzieć, że jest to doskonałe narzędzie do oglądania filmów lub słuchania muzyki. Zestaw 5 głośników i subwoofer 1 pozwala cieszyć się czystą, obszerną i głośny dźwięk.

Jest wsparcie dla formatów 3D z płyt DVD i Blu-ray do filmów. Dodatkowo, system pozwala na przeglądanie danych w różnych wideo, audio i formatów graficznych. Połączyć się z nim mogą być różne media (telefony, tablety, komputery, telewizory). Aby to zrobić, istnieją interfejsy cyfrowe gniazda (przewodowy) analogowe i sposoby łączności bezprzewodowej (Bluetooth, Wi-Fi). Jak mówią użytkowników, powstają problemy z łącznością. Podłącz głośniki i podał kabel do telewizora, można oglądać.

Moc wyjściowa wynosi 1330 watów. Składa się ona z niskotonowego mocy (170 W), głośniki tylne (165 watów), co przednie głośniki (170 W) oraz centralna kolumna (170 W).

Uczestnicy podkreślają dłuższe kable o długości do podłączenia głośników. Wystarczające jest umieszczenie głośników w odpowiednim miejscu. I podczas gdy kabel jest łatwy do ukrycia, na przykład w cokole.

Samsung HT-F455K

Kino domowe 5.1, zdolne do dostarczania mocy 1 kW. Głośniki i subwoofer podłączony do głównego odtwarzacza za pomocą przewodów. Spośród dodatkowych funkcji można wyróżnić obecność tunera radiowego, możliwość śpiewać karaoke.

Jak stwierdzono w opinii, kina domowego Samsung HT-F455K ma dobrą jakość dźwięku i obrazu. Istnieje szeroka gama wejść (wyjść), mikrofon, audio, HDMI, optyczne wyjścia cyfrowe USB i kilka innych.

Dźwięk jest bardzo jasne i realistyczne. Najważniejsze jest, aby prawidłowo zainstalować kolumnę. Wadą jest czas trwania połączenia i potencjalnych trudności w realizacji tego procesu.

Przegląd Samsung HT-F455K / RU

kina domowego działa w formacie 5.1. całkowita moc dźwięku z 1 kW. Dzieli się on następująco:

 • przedniej (przód), kolumna 2 x 167 W;
 • tylnej (surround) 2 * 167 W;
 • głośnik centralny 165 W;
 • Subwoofer 165 watów.

Liczba obsługiwanych formatów jest dość skromne. Wideo obsługuje tylko WMV i DivX, dźwięk audio – MP3, WMA i AC3. Formaty obrazu – tylko JPEG. I to wszystko.

Standardowy zestaw złączy: HDMI, USB, AUX (3,5 mm), a composite audio i wyjście sygnału wideo, mikrofon, antena, cyfrowe wejście optyczne.

Opcje pozwalają teatr słuchać muzyki, radia, oglądać filmy, śpiewać karaoke, podłącz gry wideo.

Ten popularny model wśród klientów kina domowego. Ma dobry zestaw funkcji i atrakcyjną cenę. Wart około 9-11 tysięcy rubli. Dzięki przyjemnej kombinacji ceny i jakości, wielu konsumentów woli je do tej postaci.

Recenzje Samsung HT-F455K / RU

kina domowego charakteryzuje się większości użytkowników systemu, jak łatwo konfigurować z dobrym dźwiękiem. Zbierać i podłączyć urządzenie jest dość prosta.

Trudności mogą pojawić się w czasie, gdy potrzebny jest kabel do wysokiej kolumnie. Fakt, że składają się one z trzech części: Najbardziej głośniki, stoły i stoisk. Z głośników Kabel musi być przepuszczony przez otwory w stoliku i stoją. W tym przypadku, sam kabel może być zgięta i utknął, które często powoduje pewne niedogodności.

Problemy mogą pojawić się podczas podłączania do teatru PC. Ten problem został rozwiązany zainstalowaniu nowych sterowników.

Dźwięk modelu kina domowego Samsung HT-F455K / RU przestrzenny, czysty, głośny. Jest to szczególnie ważne podczas oglądania plików wideo i gier jest włączony. Podczas słuchania muzyki, niektórzy użytkownicy brakuje basu.

Samsung HT-H4550R / RU

Zupełnie nowe emocje i wrażenia będą oglądać filmy kina domowego Samsung HT-H4550R / RU. Opinie mówią, że system radzi sobie z jego obowiązków. Ponadto, jego pojemność jest wystarczająca dla innych rozrywek. dynamiczne sceny są odtwarzane z czystym obrazów nakładki w formacie 3D.

W skrócie, teatr ma funkcje, takie jak wyjście HDMI, port USB, Blu-Ray, audiooptichesky, 3D, Radio tuner FM, wsparcie DLNA. Filmy dostępne 5.1. W tym przypadku, całkowita pojemność wszystkich głośników wynosi 500 kW.

wniosek

kina domowego „Samsung” są popularne wśród kupujących. Oferują one dużą ilość funkcjonalności w połączeniu z innowacji technologicznych stosowanych. Kupujący zaufaniem markę handlową „Samsung”, który jest znany na rynku światowym na swoich urządzeniach domowych jakości przez wiele lat.

kina domowego tego producenta w większości łatwe do podłączenia, czytać większość formatów (w tym najnowszy), bardzo prosty i łatwy w użyciu. Ponadto, DC „Samsung” – zawsze jest to stylowy wygląd, który z pewnością cieszyć oko. Z tego powodu, mogą stać się ozdobą każdego pomieszczenia.

Modern „farsz” systemu pozwala cieszyć się otaczają, czysty dźwięk przy wysokim poziomie głośności. A wliczone subwoofer daje realistyczne dźwięki, co jest szczególnie widoczne podczas oglądania filmów.