156 Shares 3090 views

Hyundai Sonata łączy w sobie bezpieczeństwo i komfort

Hyundai Sonata zewnątrz wygląda bardzo poważny i solidny. Płynącej linii zderzaka i reflektorów dać tego, wrodzoną elegancję samochodu tylko w drogich samochodach.


Warto zauważyć, bezpieczeństwo Hyundai Sonata. części nadwozia wykonane z takich szczególnych materiałów, które są zdolne do skutecznego absorbowania energii w przypadku wypadków i kolizji. We wszystkich drzwiach zainstalowany metalowych belek. Ten samochód jest jednym z dwóch samochodów, które zostały zaawansowane testy zderzeniowe w Stanach Zjednoczonych na ocenę pięciu gwiazdek. Pierwszym z nich był BMW-X6 jednym z najnowszych wersjach, a drugi samochód, zdobywając pięć gwiazdek dla bezpieczeństwa był nasz Sonata. Teraz porównać koszt tych dwóch wozów, i można ocenić, jak dobry to koreański maszyna. Stosunek poziomu bezpieczeństwa do ceny jest imponująca.

Hyundai Sonata Wnętrze jest przestronne i bardzo wygodne. Przednie fotele są regulowane w pięciu poziomach. Kolumna kierownicy można regulować na wysokość. Siedzenia pokryte są trwałe i wysokiej jakości materiałów, które będą trwać przez wiele lat. są również car audio oraz układ klimatyzacji w kabinie po prawej stronie, przyciski sterujące umieszczone są tak wygodnie, jak to możliwe, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Nawet we wnętrzu Sonata może wykryć Multi-Box, który znajduje się w podłokietniku między przednimi siedzeniami, można dodać różne drobiazgi. Na tylnym siedzeniu z podłokietnikiem posiada przegródki i uchwyty na kubki. Bagażnik w Hyundai Sonata powłoce materiału runowego. Jest przestronny i może być zwiększona, jeśli krotnie tylnych oparć. Odbywa się to łatwo i szybko. Po złożeniu tylnych siedzeń w bagażniku można umieścić ładunek imponujących wymiarach. Powinna zadowolić fanów podróżujących do kraju.

Na Hyundai Sonata można zainstalować lepszą wyporność V6 2,7 litra, który ma wyjście do 172 KM. Silnik jest wykonany w całości z aluminium, co zmniejsza całkowitą masę samochodu i zwiększa jego wydajność. Istnieją również modele z silnikiem o pojemności 2 litrów i mocy 137 koni mechanicznych. Silnik ten jest również wykonana ze stopu aluminium. Istnieją dwie wersje przekładni pojazdu: pięć-biegowa automatyczna skrzynia biegów i przekładnia H-Matic cztery prędkości. Obie przekładnie działać cicho i precyzyjnie zmieniać biegi. Dodatkowe wyposażenie Hyundai Sonata według swojej klasie i zawiera wszystko, czego potrzeba, w tym klimatyzację, poduszki powietrzne, filtr na wlocie powietrza z ulicy, itp