891 Shares 3843 views

Atrakcje (rejon Saratowie): ich opis i zdjęcia

Jeśli przypadkowo lub celowo doprowadzony do regionu Saratowa, zaczynasz się zastanawiać, jak bawić się jako kulturowo oświecony. W tym artykule dowiesz się, jakie atrakcje Saratowie i region Saratowie jest wart obejrzenia.


opis bit

W tym artykule będzie można zobaczyć najciekawsze zabytki regionu Saratowa, zdjęcie z opisem który pogrąży cię w niesamowitej atmosferze historii i podróży. To wyjątkowe miejsce pozostanie w pamięci na długi czas. Zacznijmy patrząc na głównych atrakcji regionu Saratowa.

Muzeum lotnictwa dalekiego zasięgu

Jedną z atrakcji regionu Saratowa i miasta znajduje się na Engelsa AIRBASE Muzeum Miasta dalekiego zasięgu lotnictwa. Muzeum otwarto 06 września 2000.

Niektóre z eksponatów zostały umieszczone w budynku, a duże obiekty, takie jak samoloty i helikoptery, znajdują się pod gołym niebem. Muzeum jest trudne do uzyskania, szczególnie dla obywateli innych krajów, ponieważ został założony na terenie prądu, więc jego wizyta jest konieczna do uzyskania uprzedniego zezwolenia.

Obecnie muzeum posiada ponad 15 rodzajów różnych samolotów i śmigłowców, a także ekspozycję rakiet, uzbrojenia samolotów i amunicji, elementy pierwszej przestrzeni lądownika różne modyfikacje silników odrzutowych, rakiet, a elementy takie jak bazowania. prezentowane są również wnętrza kokpitu, różne deski rozdzielcze, fotele i instrumenty wyrzucające, rejestratory zamontowane w samolocie. Ogólnie rzecz biorąc, wiele ciekawych rzeczy można zobaczyć na wystawach z atrakcji. Region Saratov słynie z ogromnej liczby interesujących miejsc, w tym artykule przyjrzymy się jedynie niewielką część.

pole Gagarin

Inną atrakcją regionu Saratowa kojarzy się z nazwą pierwszego kosmonauty – to zespół architektury „Gagarinskoe biegun”, który znajduje się w pobliżu osady dzielnicy Smelovka Engelsa. Budowa kompleksu jest planowane na niezwykłą datą – pierwszego załogowego lotu w kosmos w kwietniu 1961, a lądowania go w kapsule zniżania statku „Wostok” na kołchozu Way Lenina, który znajdował się tu wcześniej, zamiast planowanego lądowania w Kazachstanie. To tutaj, na południe od miasta Engelsa, uzmortsy Rumiya i Anna Takhtarova najpierw znaleźć Gagarin po lądowaniu. To, co naprawdę słynnego regionu Saratov, które są słynne zabytki w całej Rosji.

Tutaj można zobaczyć obelisk, który wznosi się na 27 metrów i symbolizuje początek rakiety, a obok – Gagarin w betonie i wizerunki pierwszych 12 astronautów, a także królowej i Ciołkowskiego, znajdujący się na stele. A wszystko to w otoczeniu niewielkiego parku. Widoki są po prostu oszałamiające.

Katedra Trójcy

Inną atrakcją regionu Saratowa jest katedra prawosławna wzniesiona na Placu Muzeów, administracyjnych odnoszących się do regionu Wołgą w Saratowie. Pełna nazwa – Katedra Św.

Katedra jest uważana za jedną z najstarszych świątyń Dolnego Wołgi. Początkowo, w jego miejsce w 74-75 lat od 17 wieku wykonane z drewna z błogosławieństwem biskupa Astrachań Parfenov został zbudowany Trinity Church. Kilkanaście lat później kolejny pożar zniszczył go całkowicie. W 1712 roku, historia się powtórzyła. Po tym zdecydowano się zbudować zupełnie nowy Kościół, który jest praktycznie wolne od uszkodzeń stała aż do 20 wieku.

Jeden z najstarszych i najbardziej cenionych dzieł świątyni jest obraz Zbawiciela nie stworzony przez ręce. Jego pojawienie się w świątyni, według legendy, jest związane ze Strzelca, który zbudował Saratov w jego pierwotnej formie. Nieśli go z klasztoru Trinity-Sergiusz.

most drogowy

Aby wyświetlić powyższe cele, konieczne jest, aby przekroczyć Wołgi, co jest możliwe tylko na „dwóch humped” mostu drogowego, który jest jednym z głównych symboli Saratowie i zasłużenie włączone atrakcji Lista regionie Saratowa. W czasie jego budowy w 1965 roku 2800-metrowy most był najdłuższy w Europie. Przeprawa połączy lewy i prawy banki, w którym centrum regionu i drugie co do wielkości miasto w regionie – Engels. Budowa mostu przeprowadzono eksperymentalne i tanią metodę kesonu Free. film fabularny powstał o codziennym życiu jego budowy „budować mosty”. Ten najbardziej znany rejon Saratowie, zabytków i niezapomnianych miejsc, które chcą zobaczyć wiele.

Limonar

Inną atrakcją Saratowie i Saratowie regionie jest żłobek miejski nazywany Limonar ludzie. Tu rosną kilka rodzajów cytryny i ponad 30 rodzajów innych egzotycznych roślin, w tym owoce męczennicy, guawa ananasów, kawy, trzmieliny, Murraya, owoce męczennicy, mirtu i znacznie bardziej interesujące.

Widziany Limonar zanurzenie Cię w pięknej flory tropikalnych i subtropikalnych, i można cieszyć się świeżym powietrzem i nasycone lotnych produkcji. I można nawet kupić egzotyczne rośliny kiełkują, aby spróbować zorganizować coś podobnego w domu.

Więc wiesz, co jest naprawdę znany regionie Saratowa. Jego atrakcji są jednymi z najbardziej pamiętnych interesujących miejsc w całym kraju.