688 Shares 7696 views

Humble – płyn do papierosów elektronicznych z tajemnicy

Debiutanci kąpiących się, prawdopodobnie nie wiedzą, co jest skromny. Płyn do elektronicznych papierosów z takiego tytułu niemniej od dawna cieszy się zasłużoną popularnością na całym świecie. Jest to sygnalizowane przez wielu pozytywnych komentarzy zarówno profesjonalistów, jak i zwolennicy niestandardowym sposobie palenia.

Opis produktu

Skromny – ciecz, który jest stosowany w elektronicznych papierosów jako głównego reagenta.

Składa się z następujących podstawowych elementów:

 1. VG. gliceryna roślinny, który jest odpowiedzialny za samego procesu odparowania. Dla ludzkiego organizmu, element ten jest praktycznie nieszkodliwe. Ale im więcej jest zawarte w produkcie, tym bardziej intensywny jest proces wytwarzania pary.
 2. środki słodzące lub środki smakowo-zapachowe. Wykonują one już estetyczną rolę. Produkty te są potrzebne do nasycenia specyficzne smaki dymu.
 3. PG. glikolu propylenowego. On nie ma żadnego wpływu na powstawanie dymu. Zadaniem tego składnika jest zwiększenie przenoszenie smaku od środków smakowo-zapachowych. Ta zdolność glikolu propylenowego od dawna stosowane w żywności i medycynie.

Zazwyczaj Pokorny – ciecz jest mieszanina, w której stosunek podstawowych składników VG / PG = 80/20. Takie połączenie jest optymalne dla konsumenta, aby uzyskać jak najwięcej przyjemności.

producent

Humble – płyn stworzony przez amerykańskich ekspertów. Produkt ten radykalnie zmienił obraz towarów z zagranicy. Poprzednio były one uważane za bardzo drogie i prawie niedostępne dla konsumenta krajowego. Wraz z pojawieniem się nowej marki sytuacja uległa znaczącej zmianie. produkcja płynów w 2015 roku firma jest zaangażowana w Humble Juice Co. Jest to młoda firma, która kiedyś głośno ogłosił się. Postanowiła przełamać tradycję istniejących wcześniej na cenie i jakości produktów premium. praca firmy skierowany jest fakt, że produkt wytwarzany przez nią w przeszłości:

 • przyzwoitej jakości;
 • stosunkowo niska cena;
 • wyjątkowy smak.

Jedność tych trzech wskaźników pozwoli nowej firmie wiodącą pozycję wśród producentów takich produktów. Obecnie jej produkty są uważane za doskonały nabytek dla tych kąpiących ceniących dobrą jakość i nie przeszkadza jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

Cena zabawa

Ludzie, którzy dopiero zaczynają brać górę metody elektroniczne palenie, uświadomić sobie, że nie jest to tania przyjemność. Mamy tu na myśli nie tylko koszt własnych urządzeń i materiałów eksploatacyjnych do nich. Wielokrotnie wpływa na cenę płynów, które są wykorzystywane do wytwarzania pary. W sumie wartość tych kosztów jest całkiem przyzwoity. Okoliczność ta skłoniła firmę do Humble Juice Co do ponownego rozpatrzenia cen swoich produktów.

Firma zdecydowała się najpierw pójść na spotkanie swojego klienta. Płyn do elektronicznych papierosów Humble unikalnych tym, że obecność wysokiej jakości wyjściowych składników i smaków bogaty wybór cena gotowego produktu jest więcej niż demokratyczne. On jest prawie trzy razy tańsze niż wiele odpowiedników premii. W zależności od Sprzedającego, jego wartość waha się od 950 do 1600 rubli. Taka ilość jest łatwo dostępne dla każdego właściciela papierosa elektronicznego. Ponadto, niska cena pozwala im często oddają się z nowych smaków.

opinia konsumentów

Debiutanci kąpiących zawsze zainteresowane w opinii doświadczonego veyperov. Aby wybrać dla siebie jakiś konkretny produkt, konieczne jest, aby dowiedzieć się więcej. Młodzi zwolennicy idei elektronicznego palenia chcą usłyszeć, jak odnosić się do nowych specjalistów marki głośnych. Czy to rzeczywiście dobry Humble ciecz? Recenzje ogromnej liczby kąpiących się na temat tego produktu tylko pozytywne.

Po pierwsze, nikt nie wątpi w doskonałej jakości oryginalnych podzespołów. To, oczywiście, jest to duży plus dla każdego produktu. Po drugie, cechy smakowe parą w tym przypadku zasługuje na najwyższe uznanie. Ponadto konieczne jest, aby wziąć pod uwagę szeroki wybór smaków, gdzie każdy może znaleźć odpowiednią opcję. Po trzecie, stosunkowo niska cena za dość duża butelka 120 mililitrów przyciąga tych nabywców, którzy widzą w ich wyborze bezpośredniej korzyści. Jeśli zsumować wszystkie zalety rozwiązania przychodzi sama. Każdy będzie chciał wypróbować produkt, który ma tak wiele zalet.

Więcej o tym produkcie

Co ciekawe i wyjątkowe w swoim skromnym (cieczy)? Przegląd produktów pozwoli konsumentom zrozumieć wszystkie niuanse przed dokonaniem zakupu.

należy zacząć od butelki. Nieprzezroczyste plastikowe opakowania z nakrętką jest bardzo wygodny i praktyczny, a ponadto ma układ blokujący dzieci i próby manipulacji. Zestaw zawiera również specjalny korek z dozownika do bezpośredniego wylewania cieczy. Dzięki niemu, będzie w stanie poradzić sobie z opatrunku, nawet niedoświadczony przybysza. Korzyściami Humble zawierać również duże ilości butelek. Pozwala to na kąpiących się przez długi czas, aby zapewnić przyjemność z ulubionych smaków. Nie trzeba często biegną do sklepów i szukać odpowiedniego produktu. Ponadto niezaprzeczalną zaletą cieczy jest niski standardy światowych cena wystarczająco duże (120 ml) o objętości. Koszt takiego produktu jest dostępna dla każdego, kto zdecydował się stać veyperom. A dzięki różnorodności smaków dostępnych Humble zawsze mogą znaleźć nabywcy. Ale to jest rozmawiać osobno.

różnorodność smaków

Dziś wielu kąpiących zainteresowanych jest Humble ciecz. Smaki, które oferuje producent, są dość zróżnicowane i oryginalne. Zakres nowej marki ma teraz 10 smaki:

 1. American Dream jest tłumaczone jako "amerykańskiego snu". Ten smak chrupiące przekąski ryż z nutami owocowymi. To właśnie w tym przypadku średnia śniadanie amerykańskie.
 2. Osioł Kahn zawiera aromat truskawkowo-bananowy smoothie.
 3. Humble kruszyć. Przypomina smak słynnego Blueberry Pie z cynamonem, który dla Amerykanów jest popularnym miejscem na szybką przekąskę.
 4. Berry Cios Doe. On wygląda jak cukierki o smaku malinowym jagodowym.
 5. Hop Scotch – mieszanka słodkiego toffi, wanilii i karmelu śmietany.
 6. Vape Rainbow przypomina owoc candy „Skitls” o smaku słodkiego sorbetu.
 7. Smash Mouth. wszystko właśnie tutaj. Aromat identyczny kremem z truskawkami.
 8. Unicorn Treats – to wspaniałe płatki kukurydziane z zefirkami marshmallow.
 9. Sweter Puppets zawiera aromat słodkiego melona i mango.
 10. Pee Wee kiwi. Już z nazwy jest oczywiste, że to kiwi, jabłka i arbuza.

Bogaty wybór pozwala kupującym, aby wybrać opcję, że jest konieczne, aby stworzyć pożądany nastrój.