150 Shares 3696 views

Niemiecki Kachin aktor: biografia, rodzina, filmografia i ciekawostki

Niemiecki Kachin – utalentowany aktor z trudnym losem, głównie grając niewielkie role. Ten niezwykły człowiek nie był jeszcze w 1996 roku, ale nadal żyje w pamięci fanów. Stepan z „Skinner” Pasha „końca cesarza tajga” Wania z „Kozak” – widzowie pamiętają go do wielu ciekawych zdjęć. Co jeszcze o nim wiemy?

Niemiecki Kachin: Biografia gwiazdek

Przyszły aktor charakter Artysta urodził się w Kazaniu, stało się to w listopadzie 1938 roku. Nawet jako dziecko nauczył się, co prawdziwy smutek, niemieckim Kachin. Biografia aktora pokazuje, że miał zaledwie sześć lat, gdy zmarł jego ojciec – weteran World. Wszystkie wysiłki w celu zapewnienia, że rodziny spadł na barki niemieckiej matki. Ona pojawiła się w Kazaniu operetki i dorabiał jako nauczyciel muzyki.

Nic dziwnego, że niemiecki Kachin, którzy się dorastać w kreatywnym środowisku, zaczął marzyć o wczesnym etapie. Początkowo chłopiec zainteresował się teatrem, a następnie zaczął aktywnie uczestniczyć w twórczej jaźni. Do czasu ukończenia studiów, nie miał wątpliwości, że będzie aktorem.

początkowy sukces

Co ciekawe, niemiecki Kachin zaczęła grać w teatrze, zanim otrzymał szkolenie aktorskie. Zadebiutował na scenie Teatru Dramatycznego w Kazaniu, ale tam nie pracował dłużej niż rok. Zdobyć bezcenne doświadczenie, młody człowiek przeniósł się do stolicy i został uczniem działający wydział VGIK. Został przydzielony do kursu, który doprowadził Olga Pyzhova.

Jego pierwszą rolą był utalentowany młody człowiek podczas treningu w pierwszym roku. Oczywiście, okazało się, że to cameo, ale ona zaczęła. Debiut na Kachina był obraz „Carnival Noc”, wcielił się w tłumie. Następnie dostał rolę w „bit” podchorąży Panin.

Rola że nie było

Niewiele osób wie, że niemiecki Kachin – aktora, który mógłby zagrać Galtseva w filmie „Iwan”, który w przeszłości był bardzo popularny. Ta rola zaproponowano mu reżyser filmu Andrieja Tarkowskiego, z którym młody człowiek był w przyjaznych stosunkach. Niemiecki Najpierw zgodził, ale potem odmówił, decydując się na filmie „Kozaków”.

Skrypt dla „kozacy” Kachin przyciąga więcej oprócz niego na planie kolegami stały się gwiazdami czasie, wśród których Gubanov, Kiriyenko Andreev. W rezultacie rola Galtseva w „Iwan” był Jewgienij Zharikov, obraz okazał się ogromnym sukcesem. Potem, jak w filmie „Kozacy” prawie wygrał uwagę publiczności.

tworząc rodzinę

Po wydaniu „Kozaków” Hermana aktywnie działać w filmach. Nikt nie wątpił, że ten utalentowany facet czeka na świetlaną przyszłość, ale los postanowił inaczej. W 1962 roku aktor postanowił wziąć śluby, aw 1964 roku miał syna Wiaczesława.

Co jeszcze powie jego biografię? Niemiecki Kachin, którego rodzina była bardzo ważna, został zmuszony do ciężkiej pracy. Jego żona pracowała pediatra, jej dochód był niski. Aktor, chcąc upewnić się, że jego żona i syn wszystko, czego potrzebujesz, stał się chwycić za wszelkie sugestie na temat fotografowania. Chętnie zgodził się komunikować rolę, zagrał w epizodach rozpatrywane dubbingu. Koledzy i przyjaciele przekonała Kachina nie marnować swój talent na drobnostki, ale nie słuchaj ich.

różne role

We wczesnych latach 70-tych na Kachin, który kiedyś obiecywał świetlaną przyszłość, zdobył reputację aktora okolicznościowe. Coraz zawarte wizerunki bohaterów bezimiennych. Oczywiście, to był Herman i udane role. Na przykład, nauczyciel wychowania fizycznego, grał w filmie „Będziemy żyć do poniedziałku”, zagrał w „późnych cesarza tajdze”, „Merry dni rasplyuevskih”.

Należy również pamiętać, poważne dramatyczną rolę, jaką niemiecki Kachin grał w filmie „My home – Teatr”. W tym filmie on wykonany obraz znanego aktora Vasilyeva. Prace nad obrazem zakończono w 1975 roku, ale trafił na ekrany dopiero w 1987 roku.

Jedyną ważną rolę

Nieoczekiwanie, utalentowany aktor tylko raz miał okazję do odegrania ważną rolę. dyrektor Solovtsov zaprosił go do wcielenia wizerunek głównego bohatera w filmie „Skinner”. W tym obrazie, Herman przekształcony sługi Stepan przedszkola. lista dystrybucyjna od centrum opowiada bohaterowi zabić niedźwiedzia, którego wychowany i wykształcony.

Niestety, obraz nie zyskał ogromną popularność i wkrótce wszystko było zabronione wyświetlić. W 2001 roku reżyser wprowadził sceny filmowe, które były nieobecne w wersji oryginalnej, przemianowany na „Szlaku Niedźwiedzia”.

Praca w teatrze

Oczywiście, niemiecki Kachin, role, folie, które są brane pod uwagę w tym artykule, i grał w teatrze. VGIK Po ukończeniu wstąpił do trupy studio aktora. Teatr ten dał trzydzieści lat swojego życia, zrealizowany na scenie wiele ciekawych zdjęć.

Kachin postanowił wycofać się na początku lat 90-tych. Stało się to ze względu na fakt, że jego ulubiony teatr nabytego nowego lidera. Nowy dyrektor zaczął narzucać własne zasady, które nie wystawiane są Hermana.

kryzys

Na początku lat 90. wybuchł kryzys. Wielu aktorów były faktycznie bez pracy, w tym niemieckiego Kachin. Folie praktycznie przestały wyjść, kino narodowy przeżywa ciężkie dni. Wszystko to zmusiło utalentowany aktor szukać pocieszenia w alkoholu. Wkrótce miał przejść do przedłużonych binges.

W 1994 roku z złamał żony Kachin, który nie mógł pogodzić się z jego alkoholizmu. Jego życie przez ostatnie dwa lata spędził w niemieckim gehenny, mieszka z przyjaciółmi i krewnymi. Oczywiście, nadmiernego polegania na alkohol nie może wpłynąć na jego zdrowie.

Utalentowany aktor zmarł w czerwcu 1996 r. Tylko kilka byłych kolegów przyszedł na jego pogrzeb. Matka Kaczyni nakazał jego skremowane szczątki pochowano na Arsk Cmentarz znajduje się w Kazaniu.

ciekawostki

Niemiecki Kachin – człowiek, który miał wiele zainteresowań. Na przykład, wśród jego hobby zawarte na ryby, na którą poszedł z bliskich przyjaciół i syna. Również cieszył błahy z jego „Niwa”, który dotarł dzięki pomocy Wiaczesław Tichonow. Aktor spędził dużo czasu w garażu, bawiąc się jej połykać.

Wiadomo również, że Herman lubił futbolu, kibicowania CSKA. Co ciekawe, aktor wyglądał na TV tylko nowości i programów o sporcie. Nie lubił krajowego przemysłu filmowego, jedynym wyjątkiem był gaydaevskie komedia. Nawiasem mówiąc, mój ulubiony reżyser Kachin raz wystąpił, grając niewielką rolę w „diamentowe ręczne”.

Syn Hermana Wiaczesław może przejść do ślady ojca, jak ukończył wydział aktorski WGIK. Jednak w końcu, że zdecydowaliśmy się na muzyce, w 1999 roku został liderem grupy kapitałowej „Sneakers”.