98 Shares 5948 views

Kiedy obchodzimy Dzień pediatry. Życzenia świąteczne

Dla każdego lekarza naczelnego mama w życiu pediatry. To jest ten, który przychodzi w najstraszniejszych chwilach życia, gdy dziecko było chore. lekarz pediatra monitoruje dziecko od urodzenia. Od niego zależy bezpośrednio od tego, jak dziecko będzie nadal otrzymywać lekarzy. Że on powie Ci, jak ważne jest, aby monitorować ich stan zdrowia. Ludzie tego zawodu corocznie obchodzić swoje zawodowe wakacje Dzień pediatry.


Kim on jest, pediatra

Zadaniem dobrego pediatry – zorganizować przyjęcie tak, że dziecko nie boi się badanie lub nawet szczepień. Lekarze pierwszego kontaktu poznać i zapamiętać wszystkie dzieci na jego terytorium. Dla wielu matek, pediatrów jako magiczne różdżki w pielęgnacji i zdrowia dziecka.

Zupełnie inna jest zwykle postrzegany temperaturę córkę lub syna niż dorosłego. Nawet najbardziej wykształceni rodzice są czasem utracone. Jak dobrze, że w takich przypadkach nie jest osobą, która ograniczy emocje wzbudzone matek i daje cenne rady. Zatem życie małego człowieka jest nierozerwalnie związana z pracą pediatry. Nic dziwnego, że dziecko święto obchodzone jest w tym samym czasie, co profesjonalny i pediatrii – Dnia 20 listopada. Nie zapomnij pogratulować ich lekarzy.

Jak obchodzić Dzień pediatry

W 1959 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło Deklaracja Praw Dziecka. 1989 – Konwencja o prawach dziecka. Od tego czasu na całym świecie obchodzą Dzień Dziecka jest 20 listopada. Rosja, podobnie jak inne kraje – członków ONZ, połączył te wakacje i na ten dzień jako dzień pediatry. Co data pogratulować miejscowych lekarzy, to jest teraz bardzo łatwe do zapamiętania. Ten dzień był poświęcony na warsztaty i okrągłe stoły, Pałac Kultury są działania mające na celu zwrócenie uwagi na naruszenia praw dziecka.

W krajach europejskich, to jest bardzo poważnie o takich problemach. W świecie istnieją przypadki dyskryminacji, ubóstwa i przemocy, dlatego miliony dzieci umiera przed osiągnięciem wieku pięciu lat. Dziesiątki tysięcy dzieci nie są w stanie rozwijać się normalnie z powodu choroby. Psychiczne i fizyczne ograniczenia dziecka pozbawiony możliwości istnieją w tym świecie bez szczególnej troski i specjalnych warunkach.

Wersety Dzień pediatra

Gratulacje wierszowane zawsze pozytywnie postrzegane. Nie trzeba być wielkim poetą, aby wyrazić swoje uczucia w rymu. Oto niektóre wersety, które mogą być przydatne dla Ciebie.

Szczęśliwi gratulacje Pediatra,

Zdrowie, witalność i energię

Z całego serca chcesz,

Rok szczęścia w przyszłości.

Dzieciom łatwo wyleczyć,

Uśmiech ogrzano dziecko,

Bogatszy niż ktokolwiek na świecie żyć,

Tak uradowany dusza.

Oto kolejna opcja:

Dziecko wszystko ważne w świecie,

Nie martw się, mamo, dla niego.

W końcu jego traktuje pediatra

To pomaga, jeśli coś się dzieje.

Mają być pogratulował w tym wierszu:

Chcę dniu uroczystym

Powiadam wam, związane,

Jesteś najcudowniejszą

Wizard dla mnie.

Aby mój chłopiec uśmiecha się,

Zapisane go więcej niż raz,

Wpisano do walki z chorobą

W ciężkiej, trudnej godzinie.

Dziękuję bardzo,

Za ciężką pracę,

Jesteś mi droższa niż wszystkich lekarzy,

Nie boimy się choroby.

Oto kilka ciepłe słowa i życzenia:

Życzę szczęścia, natchnienia,

Dobroć, radość, odwagę i siłę,

Że miejsce było szczęście,

A twoja praca przyniosła radość.

Kiedy kłopoty nagle puka,

Pomaga najlepszy pediatra,

Zachowaj nas od jakiejkolwiek choroby,

I wszystko będzie dobrze!

Gratulacje GP

Każda matka wie lokalnego pediatry. Jego rola w życiu dziecka jest nie do przecenienia. Nie ma potrzeby, aby wiedzieć, kiedy urodziny lekarza. Ale z profesjonalną wypoczynku należy pogratulować następujące słowa:

„Drogi doktorze! Gratulacje Dniu pediatry. Twoja praca jest dla nas bardzo ważna. Czasami boimy się nawet umieścić termometr do własnego dziecka. To niesamowite, jak łatwo można znaleźć podejście do każdego kapryśna. W każdej pogodzie, jesteś gotów przyjść nam z pomocą w pierwszym naborze. Niski łuk do ciebie do pracy. "

„Pediatra będzie łatwe. Każdy młody pacjent własny charakter i wyzwania. Sposób uśmiechnął się znaleźć wspólny język z nimi, mówi tylko jedno – jesteś lekarzem od Boga. To jest naprawdę niemożliwe, aby dowiedzieć się wszelkie instytucje publiczne. Dzieci mają zawsze intuicyjnie dorosłych. Można polegać. Byliśmy bardzo szczęśliwy z miejscowym lekarzem.

Serdecznie gratulujemy Dnia pediatry. Niech wasze życie wszyscy pacjenci przechodzą tylko rutynową kontrolę. Skomplikowany przypadków będzie to ogromna rzadkość. Zdrowia, energii i cierpliwości. Posłuszny pacjent i kariera ".

Pozdrowienia z pacjentem

Jeśli pediatra dzień karty przyniesie trochę pacjenta do lekarza pierwszego kontaktu, będzie to najdroższy prezent. I można po prostu zadzwonić i powiedzieć kilka miłych słów, na przykład:

„Mój ulubiony pediatra. Nie pamiętam, jak się poznaliśmy, ale moja mama mówi, że znamy od urodzenia. Ale pamiętaj, że przez całe życie dla mojego anioła stróża. Gratulujemy i życzymy wypoczynku dzieci i nigdy nie zaszkodzi. Płacić był przyzwoity. Pacjenci w całej wystarczające. Do kolegów szanowanych i cenionych przyjaciółmi. "

„Pragnę pogratulować panu zawodowego wypoczynkowego ulubionego lekarza. Wcześniej miałem wielką kampanię próbną do zaszczepienia. Ale teraz rozumiem, że chcesz mnie tylko najlepsze i nie winien, że został pchnięty nożem z igłami. Niech Twoja praca zawsze będzie miejscem uśmiechu i humoru.

Poważnie jednak, szanuję Cię bardzo. Znajomość zawodu medycznego w moim życiu zaczęło się od spotkania z tobą. Ustawiono przykład jak kochać swoją pracę. Dzięki tobie, nauczyłem się rozumieć, że najważniejsze w życiu – to zdrowie. Kiedy dorosnę mam być lekarzem. To będzie moja wdzięczność za Waszą pracę. "

W celu dokonania piękny pediatra, nie potrzebują drogich prezentów. Rozumiejąc, że jego praca nie pozostają niezauważone, ogrzeje duszę żadnych specjalistów. Użyj tekst gratulacyjny przedstawione w artykule, lub jeden z własnego wyboru do pediatry ponownie uśmiechnął się na ich profesjonalnej wakacje.