216 Shares 1507 views

Co to jest FAQ, pytania lub wiecznym świecie Szeroki sieci

Często początkujący użytkownicy mogą usłyszeć pytanie o to, co jest w FAQ. Prawdę mówiąc, nie jest to termin w jednej wartości. Jednak wielu z nich nie zdaje sobie sprawy. I tak długo i ciężko, aby puzzle na postawione pytanie. Spróbujmy zrozumieć, co się z nas, jak i dlaczego trzeba ten termin. Kiedy jest używany? I może to być przydatne dla użytkowników z czymś? W niektórych miejscach World Wide Web można go znaleźć? Wszystko to jest teraz, i zostaną omówione.

opis

Więc spróbujmy rozszyfrować co FAQ. Prawdę mówiąc, po rosyjsku zapis jest dość skomplikowana. Ale proces angielski jest o wiele łatwiejsze. Po tym wszystkim, angielski skrót dał nam skrót „FAC”.

W tłumaczeniu z języka obcego wartości oznaczałoby dosłownie „frikventli kvestions AACS”. To z kolei oznacza coś w stylu „często zadawane pytania”. Okazuje się, że mamy do czynienia ze zwykłym zbiorem pytań dotyczących konkretnego tematu. Ale sprawy nie są takie proste.

Co to jest FAQ? To nie jest tylko zbiorem pytań o czymś, ale podstawa odpowiedzi do nich. Coś w rodzaju przewodnika dla użytkowników. Bardzo przydatna rzecz w wielu przypadkach. Ale gdzie występuje?

miejsce spotkań

Odkryliśmy, że to FAQ. Teraz konieczne jest, aby zrozumieć, gdzie mogą wystąpić podczas korzystania z obiektu. W rzeczywistości, w Internecie, ma niemal wszędzie. W dowolnym miejscu, w dowolnym Guides, a nawet w sklepach internetowych ma swoje ACF.

Najczęściej przedmiotem można znaleźć w grach online. Tam FAQ służy jako przewodnik po świecie gry. I zrozumieć coś bardzo trudne bez niego. Więc teraz wiemy kolejny wirtualny termin. Nie bój się go. Znają nas – to jest całkiem użyteczny przedmiot, który czasami może odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nie wahaj się go użyć, gdy próbuje uzyskać informacje o cokolwiek.