647 Shares 6378 views

Wędkowanie w Orenburgu z płatnym ukąszeniem i dobrym połowiem

Co pociąga tę obsesyjną część ludzkości do wody, aby zdobywać? Czy starożytny instynkt zachowuje się w głębi podświadomości? A może to tylko podniecenie lub pragnienie zrelaksowania się w łonie natury w celu przywrócenia siły? Czasem trzeba szukać dalej od miast do wejścia do stawu rybnego. Niestety, nikt nie daje gwarancji na udane połowy w takich miejscach.


Jest wyjście – są to zbiorniki z płatnym połowem

W krajach zachodnich, w Japonii od dawna istnieje taki rodzaj działalności, jak płatne wychwytywanie ryb w prywatnych wodach. Specjalnie wyposażone miejsca dla rybaków, parking dla samochodów, arbours for rest, hotele dla spędzenia nocy – wszystkie te przyjemności są świadczone przez wypłacane połowy. W Orenburgu ta rozrywka jest również dostępna na niektórych ciekach wodnych. Są wśród nich stawy i jeziora:

  • Lebyazhye, gdzie można złapać karp i szczupak;
  • Huzar (znaleziono karp);
  • W stawie w pobliżu miejscowości Chistoy można złapać karp i karp.

Połowy w Orenburgu są oczywiście możliwe w innych zbiornikach, ale nikt nie gwarantuje czystości brzegów, zdrowych i dużych próbek karpia lub szczupaka. Jeśli chcesz po prostu opuścić miasto i poświęcić swój czas, aby siedzieć przy wodzie z wędką, możesz odpocząć gdzie indziej. A potem narzekaj i narzekaj, że mówią, że poszli na taką odległość, ale tam nie było tam grysu, tylko czas na próżno stracił. Ryba tam jest, oczywiście, ale nie ma gwarancji, że dobrze ugryzie.

W stawie koło Kargaly można beztrosko. Na zbiorniku Dimitrovskoe łapiąc lampart i karp crucian.

Jaka jest różnica między płatnymi stawami za darmo?

Ryby, oczywiście, żyje w wielu ciekach wodnych i rzekach. Jednak w przypadku, gdy konkretne gatunki są specjalnie hodowane lub karmione, liczba ich populacji jest o kilka rzędów większa niż w zwykłym jeziorze. Ponadto przed weekendem, kiedy liczba rybaków wzrasta, właściciele stawów mogą w szczególności kupić "towary ze skrzelami" w celu zapewnienia nieprzerwanego gryzienia. Ryby nie karmią przez około 24 godziny i chętnie chwytają przynęty na haczykach.

Płatne połowy w Orenburgu to nie tylko dobry przyłów, ale także okazja, aby złapać zdrowe i jadalne szczupaki, karp, karp i karp. Ryby można gotować tutaj w wynajętym grillem, a nawet palić. Przytulne pergoli na plaży są wyposażone w stół i ławki, gdzie można odpocząć z całą rodziną. Wędkowanie w Orenburgu może przynieść ogromne ilości świeżych emocji nie tylko dorosłym, ale także dzieciom. Ile ojciec dumy przeżyje, kiedy jego syn złapie prawdziwy karp z jeziora! A potem razem będą smażyć rybę i traktować towarzyszy na hobby.

Właściciele prywatnych jednostek wodnych dokładnie monitorują czystość banków swoich gospodarstw. Dno stawu lub jeziora jest oczyszczane z zatrzasków, które mogą uszkodzić sprzęt połowowy. Można wypożyczyć wędki i inne urządzenia, które są bardzo wygodne.

Innym ważnym czynnikiem na rzecz wypłaconych jezior jest to, że połowy w Orenburgu w takich miejscach nie zależą od sezonu i są dozwolone przez cały rok. Płatność może być dokonana zarówno dla zebranych kilogramów, jak i przez czas spędzony na terytorium w pobliżu wody.

Wykaz zapłaconych zbiorników wodnych Orenburgu

Ponieważ wypłacane połowy w Orenburgu, w Uralu stają się coraz popularniejsze, liczba zbiorników zapewniających tę usługę może się zmienić.

  • W stawach koło wsi. Wdzięczny (Tulgan) i Perevolotsky można złapać karp, szczupak i karp.
  • W Jeziorze Mozharowskim, 40 km od Orska – wędkowanie na karpie lustrzanej.
  • W Lake Linevoy znajduje się karp, szczupak, karp.
  • W stawie Aptula z brzegu, łapiąc bluegrass, okoni, karpiowatego karpia i karpia. Od łodzi rybołówstwa zabronione.

Wędkowanie w Orenburgu jest bardzo popularnym rodzajem rekreacji męskiej i rodzinnej. Wzrasta liczba zapłaconych zbiorników, poprawia się kolejność banków oraz świadczy usługi dla zwiedzających.

Dobry chwyt!