283 Shares 4908 views

Lek „Regidron”: instrukcje użytkowania dla dzieci

Biegunka, lub prościej, biegunka i wymioty – częstą przyczyną choroby u dzieci. Dlatego, opiekuńczy rodzice powinni zawsze pozostanie bezpieczne i skuteczne lekarstwo dla ciała odwodnienie niemowlęcym. Taka jest lek „Regidron”. Instrukcja użytkowania dla dzieci tego proszku jest pokazany w celu skorzystania z tego artykułu.


Co stanowi „Regidron” lek? Chlorek sodu (innymi słowy, soli kuchennej, które jedzenia), cytrynian sodu, chlorek i dekstraza potasu. Innymi słowy, sól, która łączy się z płynów ustrojowych, i przytrzymać ją w tym. Odwodnieniem, który jest konsekwencją biegunka, wymioty, znacznie zakłócenia równowagi soli, w szczególności dużych strat potasu. Kompozycja „rehydron” jak najbliżej do wody z glukozy i elektrolitów, są u ludzi. Lek ten jest zdolny do przywrócenia równowagi kwasowo-zasadowej w krwi, a zatem często jest wymagane, jak i skuteczne narzędzie w leczeniu zaburzeń żołądkowo-jelitowych, wraz biegunkę, wymioty, i szoku termicznego, a jako środek zapobiegawczy w trakcie intensywnego wysiłku (aby zapobiec odwodnieniu).

Jak wyhodować „Regidron” dzieci?

Weźmy jeden litr przygotowanie worek i letnią wodą. Rozcieńczyć zawartość saszetki w nim. Rozwiązaniem jest gotowy do użycia!

Jak pić „Regidron” dzieci?

1. Biorąc roztworu leku powinna wynosić 10 minut po każdym regularnych ruchów jelit, wymiotów.

2. Roztwór należy doprowadzić do temperatury pokojowej.

3. trzeba pić małymi łykami.

4. zachować właściwą dawkę leku „Regidron”. Instrukcja użytkowania dla dzieci stwierdza: w ciągu pierwszych 10 godzin od przyjazdu da pięćdziesiąt do stu mililitrów na kilogram masy ciała dziecka. Następnie zmniejszyć dawkę i dać dziesięć mililitrów na kilogram dziecka.

Jeśli dziecko ma więcej niż trzy lata, może pić do jednego litra roztworu do sześciu godzin. A następnie – po każdej straty płynu – może pić SIP 200 ml rozcieńczonego preparatu w wodzie. Taki tryb odbioru mogą być przechowywane przez kilka dni, aż do całkowitego wyzdrowienia.

Gdy jest to niemożliwe do zaakceptowania „Regidron”?

Instrukcja użycia leku dla dzieci musi zawierać informacje o następujących przeciwwskazania:

1. Zwiększanie potasu w organizmie.

2. Cukrzyca.

3. Nadciśnienie drugiego i trzeciego stopnia.

Efekty uboczne zgodnie ze wszystkimi zaleceniami zawartymi w leku stwierdzono.

Dobrze wiedzieć!

Przy silnym odwodnieniu roztwory soli są podawane dożylnie, więc jeśli ciężka biegunka i nawracające wymioty skonsultować się z lekarzem!

Niebezpieczne i przedawkowanie narkotyków „Regidron”. Instrukcja użytkowania dla dzieci mówi, że w tym przypadku może rozwijać Hipernatremia (wysoka zawartość sodu we krwi), co powoduje, że dziecko może stać się słaby i hamował. Może okazać się wysypka.

Jeśli odwodnienie jest związana z cukrzycą, niewydolnością nerek lub jakiejkolwiek innej choroby przewlekłej – nie samo odnosi się do specjalisty na wykwalifikowaną pomoc.

Zwrócić uwagę! Pilna potrzeba, aby zadzwonić do lekarza, jeśli dziecko po zażyciu leku, istnieją oznaki opisane poniżej:

– senność;

– senność;

– wzrost temperatury do 39 ° C w organizmie;

– krwawe stolce.

Powodem skierowania do specjalisty są takie zjawiska: redukcja masy ciała o więcej niż 10%; biegunka na dłużej niż pięć dni, wystąpienie silnego bólu.

Lek „Regidron” nie należy mieszać z innymi lekami. Rozwiedziony proszku lub otwarcie pakiet nie może być przechowywany w lodówce przez więcej niż dwa dni.