459 Shares 1757 views

Up twarożku. Szybkie recepty

Rolls – rodowity Rosjanin pieczenie, dekorowanie stołów wakacje. Ale jeśli wiele wieków temu, były one tylko biały chleb, który ma otwór w środku, nowoczesne kucharze poszły dalej. Dzisiejsze ciastka są wykonane z różnych rodzajów mąki, z zupełnie innej próbie i różnych dodatkowych składników. Mogą być okrągłe, owalne lub nawet kwadratowy, w formie małych naleśniki z otworem w środku, czy pączki.


Wybawieniem dla kucharzy

Szczególnie popularne wśród gospodyń domowych up z serem. Jest zaskakująco delikatne i smaczne danie. Dodatkowo, piekarnia jest uważane za zdrowe ze względu na korzystne właściwości i jakości sera, z wyjątkiem, że legenda nie zrezygnował.

Szczególnie popytu i popularne receptury Kalachikov twarogu u młodych matek. Jak wiadomo, wiele niegrzecznych dzieci odmawiają jedzenia zdrowych czystego ser. Więc mają mamusie iskhitryatsya, tworząc wyśmienite dania z „niepopularnych” produktów dziecięcych.

Lista niezbędnych składników

Aby przygotować się z serem, konieczne są proste i dostępne dla wszelkich nowoczesnych produktów kuchennych.

  • 400-500 g sera.
  • Trzy jaja kurze.
  • Jedna filiżanka (200 g), z cukrem.
  • Łyżeczka sody oczyszczonej.
  • Trochę oleju roślinnego do smażenia.
  • Do smaku – sól.
  • Trzy filiżanki mąki.
  • Do dekoracji można użyć cukier puder.

Sposób wytwarzania

Przygotowanie zbiorczego pojemnika. W nim leżał dobry ser i mash go z drewnianym tolkushkoy lub stałych widłach. Twaróg jest lepiej wziąć jakości ziarnistej. Stopniowo dodawać cukier i nadal manipulować.

Gdy twaróg i cukier masa jest gładka i dobrze wymieszać, można dodać jajka. Wielu doświadczonych gospodyni zaleca się wstępnie bicz je w osobnym naczyniu, a następnie stopniowo wprowadzać do masy serowej. Więc Kalachikov ciasto będzie bardziej soczysty i delikatny. Dodać sól i trochę sody.

Mąkę przesiać też zaleca się w osobnym naczyniu. Krok po kroku dodamy ją do masy serowej. Samo ciasto wie, ile zabierze większość produktu. Ciasto ugniatania wynik powinien włączyć miękkie. Bądź ostrożny z mąką. Nie dodawaj całą kwotę od razu. Nadpodaż mąki powoduje, że ciasto staje się sztywne, nieustępliwy i problematyczne.

Powstawanie pieczenia

Się skrzepu może być różny kształt. Można przyjąć jako podstawę tradycyjny kształt koła z otworem w środku, i można pracować cud i motywować ich kapryśnych oryginalne ciasta.

Dzisiaj pokażę ci, jak gotować klasyczną up z serem. Aby to zrobić, należy podzielić całkowitą masę ciasta na kawałki o wielkości kurzego jaja. Każda piłka jest utworzona kiełbasy. Jego krawędzie są zagięte i połączone ze sobą. Okazuje się klasyczny kok.

Pozostaje tylko rozgrzać piekarnik do temperatury 200 stopni, aby leżały specjalną patelnię papieru do pieczenia, aby położyć się skrzepu na patelni i wysłać je do pieczone przez 20-30 minut.

Smażone w oleju

Jeśli nie masz czasu, aby czekać, gdy piekarnik nagrzewa się i przygotowania ciasta, jeśli chcesz, aby posiłek jak najszybciej, a następnie przyjść na ratunek innego przepisu. Będzie się z serem smażone w oleju roślinnym. Należy pamiętać, że otrzymają więcej kalorii niż pieczone w piecu do pieczenia.

Smażone kalaches przygotowanie ciasta w ten sam sposób jak dla wątroby. Jednak doświadczony gospodyni zaleca, aby były mniejsze i cieńsze, aby szybko podsmażyć wypieki i nie było w wyniku surowego.

Szalka przelanie odpowiedniej ilości oleju roślinnego. Powinna ona obejmować niemal bułki. Poczekaj, aż olej jest dobrze praży. Teraz można położyć ciasto. Fry zalecane przez kilka minut z każdej strony. Jeśli dobrze praży olej, proces gotowania będzie niemal natychmiast.