150 Shares 9448 views

Ulubiona sałatka ze śledzia

Jednym z najbardziej popularnych potraw z czasów radzieckich – „Sałatka ze śledzia pod futrem” – nie są obecnie przygotowuje się tak często. Zaledwie kilka lat temu bez niego nie może wykonywać żadnej jeden posiłek. Wielka miłość do tego sałatki spowodował dostępność i niski koszt wymaganych produktów.

Ale każda potrawa nudzi i przestaje się podobać. Z szerokim wyborem wszystkich składników w sklepie, można sobie pozwolić na eksperymenty. Gotowanie z różnych krajów duża liczba przepisów, które można przygotować sałatkę ze śledzia. Rozważmy niektóre z nich.

Sałatka ze śledzia „Zima”

To danie będzie doskonałą alternatywą dla „Olivier”. Gotować trzeba sto gramów śledzia, ziemniaków, dwa ogórki, jedna cebula, jednym papryka, marchew, zielony groszek sto gramów, dwa jajka, warzywa i majonezem. Ugotować ziemniaki, jaja i marchew, chłodnym i obrane. Śledź czysty od kości i pokroić w cienkie paski. Ziemniaków i marchwi Shred. Jaja posiekać drobno, jak to możliwe. Czysty pieprz z nasion i pokroić w cienkie plasterki. Żarówka czysty z łuską i pokroić w pół pierścieni. Ogórek pokroić w kije. Zieleni drobno Czop. Wymieszać w misce z pięknym grochu i ogórka, jajka i warzywa, ziemniaki i marchew, śledzia, cebuli i majonezu.

Sałatka ze śledzia „Surprise”

Na tej niezwykłej receptury wymagane filet z jednego dużego śledzia, dwieście gramów petiolar seler, jednego zielonego jabłka, grejpfruta, sto gramów parmezanu, sto gramów cebuli sałaty, jedno jajko, cztery-liść sałatki, łyżeczka musztardy, ząbek czosnku, dwie łyżki niskotłuszczowa kwaśna śmietana i sok z cytryny. Śledź, jabłko i ser pokroić na małe kawałki. Shred plastry selera. Cebuli pocięte paski. Przygotować sos czosnku zacieru, śmietana, żółtka, sok z cytryny. Rozłożone na półmisku arkuszy sałaty. Wsadzili mieszanych składników, sos zaprawiony. Grejpfrut jest w podziale na segmenty, które są cięte na kawałki i umieszczonych w górnej części sałatki. Sól do smaku.

Sałatka ze śledzia „Black Dragon”

To danie będzie niezwykła dekoracja stołu świątecznego. Dla niego przygotować trzystu gramów śledzia, trzy ziemniaki, cebula jeden, dwieście gramów oliwek, pięćset gramów oliwek, dwa pomidory, świeża sałata, majonez. Ziemniaki ugotować, ostudzić i natrzeć na grubej tarce. Cebula czyste i shinkuem. Filety śledziowe pocięte na paski. Wziąć talerz, na którym leżał pół śledzia w postaci brzucha smoka. Na wierzchu położyć posiekaną cebulę i starte ziemniaki. Każda warstwa promazyvayut majonezu. Pomidor Cut dwa długie prostokąty, z których leżały usta smoka. ziemniaków rozłożyć następnej warstwy na wierzchu śledzia, cebuli i ziemniaków. Każda warstwa promazyvayut majonezu. Oliwek skręt w młynku do mięsa lub zmielić w blenderze. Zajmujemy się wszystkimi brzucha masę oliwkami. Nogi i oczy zrobić połowę pomidorów. Mane smok położyć połówki oliwek. A niektóre z nich zrobić źrenice oczu. Dwa małe liść sałaty zatrzymany w postaci skrzydeł. Pyszna sałatka gotowa.

Vinaigrette ze śledzia

Doskonały wybór dla miłośników buraków. Ta sałatka jest przygotowany szybko i dobrze smakuje. Gotować trzeba dwie marchewki, ziemniaki i buraki, trzy ogórki dwieście gramów solonego śledzia, mała cebula, olej roślinny, ziół i musztardy. Ogórki pokroić w drobną kostkę. Żarówka czysty z łuską i pokroić w pół pierścieni. Warzywa gotowane w słonej wodzie, chłodne, czyste i zniszczyć. Zieleni drobno shinkuem. Śledź oczyszczone z kości i pokroić w paski. Olej ten miesza się z kawałka musztardy. Cebula, ogórek, marchew, ziemniaki i buraki połączyć i ubrany z gorczycy. Vinaigrette rozkładają się w daniach rozdrobnionych. Każdą porcję ozdobione paski śledzia.