548 Shares 4457 views

Osada domek „White Beach” w regionie moskiewskim: opinie, ceny

Każdego roku w obszarze metropolitalnym, nowych wsi letniskowych. Wynika to z wysokiego popytu na nieruchomości podmiejskich. Zmęczony smogu i hałasu z Moskwy podarte w naturze na relaks w ciszy i oddychać świeżym powietrzem. Jednym z „ciekawostki” osada domków letniskowych „White Beach”. Na nim zostaną omówione w artykule.


lokalizacja

Elita wsi domek zwany „White Beach” usytuowany jest na malowniczym brzegu rzeki Moskwy. Aby dotrzeć przez autostradę Riazań, trzeba podróżować 16 km. Jeśli przesuniesz autostradę Kashira, można uzyskać o wiele więcej – 34 km. Również do miejscowości można dojechać drogą Kaluga.

Architektura „Białym Wybrzeżu”

Elite spread osada na terenie o powierzchni 50 ha. Do tej pory nie jest alokowana 211 działek i zbudowany sto pięćdziesiąt domów. Cottage Village „White Beach” jest reprezentowany przez dziewięć mieszkalnych projektów budowlanych. Pozwala to uwzględnić preferencje i wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. We wsi można znaleźć nie tylko domów i kamienic. Architekci postanowili pójść dalej i oferują nowe rodzaje mieszkaniowych Moskali – tvinhausy i kvadrohausy. zakładają one istnienie dwóch lub czterech sekcji w tym samym domu.

Budowa została przeprowadzona w świetle lokalnego krajobrazu. obszarów leśnych i zbiorniki pozostają praktycznie niezmienione. Wszystkie domy zostały zbudowane na najnowszych technologiach z wykorzystaniem betonu o wysokiej wytrzymałości.

Propozycje dla kupujących

Wszystkie obiekty podmiejskich nieruchomości są gotowe do zamieszkania. Domów przyległych obszarów są wyrównane i ogrodzony. Obok bramy znajduje się zbiornik na odpady. Każdy domek prowadzone od instalacji gazowej i wodociągowej i kanalizacyjnej. Co do ogrzewania, to dla tego celu zostaną wykorzystane poszczególne kotły. W przyszłych właścicieli będą mogli podłączyć kabel światłowodowy do podłączenia do internetu i cyfrowej linii telefonicznej.

Cottage Village „White Beach” – to gama przestronnych i komfortowych domów. Wystawione na sprzedaż domy 50, których powierzchnia waha się od 175 do 740 m 2. Ponadto, firma-builder oferuje 100 townhomes. Ich powierzchnia – od 244 do 340 m 2. Droga po obu stronach, które są przytulne domy, kafelki.

infrastruktura wsi

Teren parku jest rozłożone na obszarze 3,5 ha. Obejmuje lasu, duży staw z rybami, sportowych i placów zabaw dla dzieci. Gdzie można chodzić z wózkami i zorganizować romantyczną randkę.

Projektanci i architekci pomyśleli o przyszłych mieszkańców przyjemności. Specjalnie dla nich zbudowana jest centrum sportu i rekreacji z siłownie, basen, klub fitness i salon kosmetyczny. W niedalekiej przyszłości będzie na terenie kortów tenisowych i polach golfowych.

Podobnie jak w przypadku innych osiedli letniskowych w rejonie Moskwy, „White Coast” ma skomplikowany system zabezpieczeń. Outsiderzy i intruzów nie będzie mógł się tu dostać. Wszędzie wisiały kamer. Terytorium kontrolowane przez pracowników firm ochroniarskich a moskiewskich.

Na 10 km są szkoły, gdzie dzieci mogą zdobyć edukację podstawową i średnią. Mieszkańcy „Białym Wybrzeżu” wybierać między gimnazjów, szkół i szkoły Łomonosowa.

dodatkowo

Na brzegu rzeki Moskwa molo i krajobrazowym częścią wypoczynkową stworzył. Kawiarnia i restauracja serwująca pyszne posiłki, przekąski i napoje. Kto chce uzyskać równomierną opaleniznę brąz może dostać leżak i pobyt w lokalnej plaży. A letnie domy są tworzone w celu ukrycia ich przed wyczerpującym ciepła.

Specjalną atrakcją wsi daje jego bliskość do ośrodka narciarskiego „Borovsky kopiec” i ośrodku jeździeckim. Plany budowy projektantów slalom kanał upstream rzeki Moskwy.

"White Beach" (domek wieś): ceny

Przedmioty podmiejskich nieruchomości są coraz droższe każdego roku. Gdy zapotrzebowanie na nich jest stabilny. Firma oferuje rozwój, aby się targować. Koszt domów z końca wewnętrznej i zewnętrznej zmienia się od 13,5 do 50 milionów. Różne terminy płatności.

Pary z dziećmi coraz częściej wolą kamienic. Te przytulne i przestronne domy są od 8 do 20 mln rubli. Są teren ogrodzony, które można podzielić na ogród lub ogród.

"White Beach" (domek wieś): Opinie

zakup domu – ładne, ale w tym samym czasie odpowiedzialnego postępowania. Nowe miejscowości letniskowych pojawiają się jak grzyby po deszczu. Jako jeden do wyboru odpowiedniego miejsca pobytu? Tutaj musimy wziąć pod uwagę lokalizację obiektu, ogólnej infrastruktury transportowej dostępności i wiele więcej.

Większość osób, które przeszukiwane i kupił dom w miejscowości „White Beach”, spełnione. pamiętać, że z jego dogodnego położenia, obszar parku, jak również ciekawe wzornictwo i komfort mieszkania. Negatywne opinie (w bardzo małych ilościach) zazwyczaj zostawić tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na takie luksusowe zakwaterowanie w wiosce. Oni nie lubią wysokie ceny domów i kamienic.

Suburban Moskwa nieruchomości: tym bardziej, że jest atrakcyjna

Jeśli otworzyć dowolną gazetę metropolitalnego, widać dużą liczbę reklam do sprzedaży mieszkań. Do tej pory na rynku nieruchomości w Moskwie regionu To reprezentowane nie tylko przez wysokich budynków mieszkalnych, ale także przytulnych domków i przestronne kamienic.

Zakup konkretnego typu nieruchomości – w sferze prywatnej. Ale na pewno zgodzi się Pan, że jest otoczony przez naturę bardziej naturalnie i prawidłowo. Dlatego nie dziwi fakt, że kolonie domków letniskowych z Moscow Region pobić wszelkie rekordy popularności. Oni pozwalają zrobić dwie rzeczy – żyć w komfortowych warunkach i być blisko natury.

Hałaśliwe i brudne metropolii sprawia, że ludzie zły, pić wszystkie swoje soki. Dlatego wiele Moskale starają się uciec na weekend poza miastem. Obszar metropolitalny jest na tyle ziemi, dedykowanych dla budownictwa indywidualnego. Ale może to potrwać wiele lat. Tak więc, kupując gotowy dom z działką jest najlepszym rozwiązaniem. Propozycje dotyczące sprzedaży takich obiektów więcej niż wystarczająco. W tym przypadku nie są wymagane, aby całą kwotę. Wielu deweloperów oferujących korzystać z programów hipotecznych i kredytów. To sprawia, że łatwiejsze do rozwiązania problemu mieszkaniowego.

Konkludując

Teraz wiesz, co osadzie z domkami „White Coast”. Tam jest wszystko do komfortowego pobytu: Komfortowy dom, deptaku, sportowych i rozrywkowych, wody, wygodny transport, bezpieczeństwo. Posiada nieruchomości w regionie moskiewskim – to prestiżowe.